Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Słuchałem dziś nowych tasm Bienkowska Kwiatkowski i Biedziak ale jaja ale jaja .I co ty na te "prywatne " rozmowy o kupczeniu stanowiskami w panstwowych instytucjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Ja nie startuję z list Platformy Obywatelskiej, nie zapisuję się do Platformy Obywatelskiej; startuję w jednomandatowym okręgu wyborczym do Senatu i reprezentuję moje środowisko polityczne - powiedział Grzegorz Napieralski.xByły polityk SLD, były szef tej partii Grzegorz Napieralski jest popieranym przez PO kandydatem do Senatu w okręgu 98. w woj. zachodniopomorskim.x"Wybory do Senatu są trochę inne niż wybory parlamentarne do Sejmu. Ja nie startuję z list Platformy Obywatelskiej, nie zapisuję się do Platformy Obywatelskiej. Startuję w jednomandatowym okręgu wyborczym do Senatu i reprezentuję moje środowisko polityczne" - mówił Napieralski. Dodał, że jest człowiekiem dialogu i nigdy nie bał się rozmawiać z przedstawicielami różnych środowisk politycznych na tematy ważne dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Słuchałem dziś nowych tasm Bienkowska Kwiatkowski i Biedziak ale jaja ale jaja .I co ty na te "prywatne " rozmowy o kupczeniu stanowiskami w panstwowych instytucjach ?xxTy słuchałeś i mnie się pytasz o to co tam mówili?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udawaj glupa dalej ze nic nie wiesz.Ja sobie jutro tu zajrze żeby znowu z ciebie się pośmiać .Ty nasz smieszny Shatynku.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy jest szansa, że wtedy będziesz wiedział dlaczego się śmiejesz i będziesz potrafił tą wiedza podzielić sie z czytajacymi?Bo jak do tej pory ta sztuka ci się nie udała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro umowy z Orlenem wygasły z końcem 2014 roku to co do tego ma kampania wyborcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z cytatu wynika, że Orlen dokładał 1 milion złotych a nie trzy. matematyka na poziomie wczesnej szkoły podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiarygodność Iftar na poziomie wiarygodności jej cytatów z pudelka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Oznacza to, że Karolak walczy tak naprawdę o 3 miliony z budżetu państwa. Tyle płaciliśmy za jego "komercyjny" teatr. I nadal płacimy. BZDURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bzdury. Prawdę mówi tylko TVN lemingi zrozumiały ? Ps.Dorn jest już nawrócony jest już dobrym Dornem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorn który zmądrzał, jest dobrym Dornem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilku czytaj ze zrozumieniem. 1/3 trzech milionów to milion, debilku >Chodzi o PKN Orlen, spółkę Skarbu Państwa, zapewniającą przez ostatnie lata blisko jedną trzecią 3-milionowego budżetu teatru - czytamy w Polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilku czytaj ze zrozumieniem. 1/3 trzech milionów to milion, debilku >Chodzi o PKN Orlen, spółkę Skarbu Państwa, zapewniającą przez ostatnie lata blisko jedną trzecią 3-milionowego budżetu teatru - czytamy w Polityce. >_iftar_ dziś Oznacza to, że Karolak walczy tak naprawdę o 3 miliony z budżetu państwa. Tyle płaciliśmy za jego "komercyjny" teatr. I nadal płacimy. Teraz łatwiej zrozumieć, dlaczego (i za ile) tak się wygłupiał podczas kampanii wyborczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla debilka 1/3 z trzech milionów to trzy miliony. ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko oglądając nałogowo TVN można być takim debilkiem ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Festiwale teatralne najczęściej są sponsorowane przez Ministerstwo Kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co tak broni PO niech poslucha nowych nagrań Kwiatkowskiego Blondyny i rzecznika NIK jak rechocza ze swoich nagród 60 tys , 70 tys.Obronco PO miałeś kiedyś takie pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tu zaglądam żeby mnie rozśmieszył debilek .Tym razem też się nie zawiodłem. 1/3 z trzech milionów to trzy miliony. ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 tys , 70 tys ha ha ha ha ha ale jaja ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orlen ma mniejszościowy udział skarbi państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s. Dariusz Oko przytoczył statystyki dotyczące pedofilów w kościele. - Tak wiele mówi się o księżach, tymczasem w mojej diecezji na 2200 księży tylko jeden jest skazany za pedofilię. W ostatnich 10 latach skazano za pedofilię w Polsce ok. 6 tys. ludzi, z czego tylko 27 księży. To jest mniej niż pół promila - podkreślił Oko.- Na tysiąc pedofilów, którzy siedzą w więzieniach 400 dopuściło się pedofilii homoseksualnej. To są mężczyźni, którzy gwałcili tylko i wyłącznie chłopców - dodał. I I podawał przykład pedofilii poza Kościołem. -Jak się ściga pedofilię przykładem jest pan Polański. To jest mężczyzna, który zapewne miał bardzo wiele kobiet, może dziesiątki, jeśli nie setki. Ale jako narkoman seksualny, który ciągle chce innych wrażeń, sięgnął po dziecko. Bronił go sam pan Wajda - powiedział ksiądz. I I wyliczał dalej: - Kiedy była wielka afera na dworcu głównym, specjalna komórka CBŚ odkryła, że w centrum Warszawy działa szajka pedofilów, która biedne dzieci uciekające z całej Polski do Warszawy, zgarnia dla wysoko postawionych pedofilów w Warszawie. Mówiono tam o wysoko postawionych osobach. Grupę policyjną rozwiązano i sprawę zamieciono pod dywan - zauważył duchowny. I - Doskonały jest tylko na bóg. Ludzie błądzą i grzeszą, również my księża. Ale widać, że także dzięki akcji mediów ci przestępcy są o wiele surowiej ścigani. Fałszywa solidarność zawodowa jest wszędzie i trzeba z nią walczyć -dodał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS już planuje zmiany w ustawie medialnej, twierdzi "Gazeta Wyborcza". Chce nie tylko zrewolucjonizować media publiczne – zmienić ich charakter z publicznych na narodowy i finansować je ze środków publicznych – lecz także "wesprzeć pluralizm mediów".xWspieranie – według dziennika - ma polegać na nowelizacji ustawy o Prawie telekomunikacyjnym. Chodzi o zniesienie obowiązku opłat za częstotliwości radiowe dla nadawców. To prezent dla Radia Maryja (rocznie płaci 467 tys. zł), twierdzi "GW".xDziennik domniemywa, że PiS chce pomóc o. Rydzykowi dlatego, że sytuacja finansowa jego stacji jest nie najlepsza. W drugim kwartale toruńska rozgłośnia miała jedynie 1,6 proc. udziału w czasie słuchania (spadek w ciągu roku prawie o jedną czwartą). Dla porównania: RMF FM ma niemal 25-procentowy udział w czasie słuchania przez odbiorców, a Radio Zet – prawie 15-proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwoje ukraińskich dzieci doznało paraliżu dziecięcego po zachorowaniu na polio - poinformowała Światowa Organizacja Zdrowia.xPolio, inaczej choroba Heinego-Medina lub nagminny paraliż dziecięcy, jest bardzo zakaźną chorobą neurologiczną wywoływaną przez wirusy.xxA ci idioci walczą ze szczepieniami...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czwartek w Gimnazjum nr 9 na osiedlu pod Dalnią w Kielcach przerwane zostaną lekcje po to, by młodzież poszła na mszę do kościoła.xGimnazjum nr 9 w KielcachxPierwsza lekcja odbędzie się normalnie. Zaraz później nauczyciele zaprowadzą uczniów do kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Mieszka I. Mszę świętą inaugurującą nowy rok szkolny prawdopodobnie poprowadzi biskup kielecki Jan Piotrowski.xTo "budowanie autorytetów"x- Nie widzę przeszkód, by uczniowie wzięli udział w mszy świętej. Ma to na celu budowanie autorytetów, których młodym ludziom brakuje - tłumaczy katecheta Jakub Pieron, od tego roku szkolnego dyrektor gimnazjum. Zapewnia, że dzieci, które nie uczęszczają na religię, zostaną w szkole i będą miały zapewnioną opiekę.xxAutorytety w kk?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jest nasz Shatyn .Znowu będą jaja ale jaja ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze z ciebie robić sobie jaj. Sam to bardzo dobrze robisz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisalem ze afery tasmowej nie bylo ? Ze podsuchano prywatne rozmowy ? To ja pisałem ze Komorowski wygra wybory ? Skromniś ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To były służbowe rozmowy? Może jednak nie pij tyle...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afera taśmowa była. Polegała na nielegalnych podsłuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisałem ze Komorowski wygra wybory ?xxTo całkiem możliwe. Bo pisałeś przy każdych wyborach, przez ostatnie osiem prawie lat, że wygra pis lub ludzie pisiowi. A wygrywała PO i ludzie z PO.A więc i tym razem mogłeś napisac coś takiego, omamisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×