Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
W oświadczeniu Piotr Duda mówi o nas i naszym tygodniku „brukowiec”, „gazetka partyjna”, „hieny”, „nekrofilia dziennikarska”, „wydawnictwo prorządowe”, „pro-platformowi oszczercy”, „wendetta”. W tym stylu utrzymana jest jego odpowiedź. Przypomnijmy, że jedną z bohaterek tekstu jest żona wiceprezesa uzdrowiska „Bałtyk”, dobrego znajomego Dudy — Maria Kosecka, częsty gość sanatoryjnych salonów piękności i odnowy. Część jej zabiegów do dziś jest nieopłacona, a za część płacił „Bałtyk”. Może pan Duda o tym nie wie, ale pani Kosecka na co dzień jest radną wybraną z list Platformy Obywatelskiej. To tak a propos „pro— platformowych oszczerców”.xZ niecierpliwością czekamy na proces, który podobno zamierza nam wytoczyć Piotr Duda. Dysponujemy pisemnymi oświadczeniami naszych informatorów. Świetnie, że te osoby będą miały okazję powtórzyć wszystko to, co widziały w „Bałtyku”, przed sądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kowal "wyłącza się" z polityki. "Nie ma sensu, bym był przeszkodą dla prawicy"x"Mam świetną rodzinę, ciekawą pracę, dużo aktywności naukowej. Polityka rozumiana jako pełnienie funkcji państwowej czy parlamentarnej nie musi być sensem życia" - mówi Paweł Kowal w "Rz". Były wiceszef MSZ i europoseł miał walczyć o mandat senatora z list zjednoczonej prawicy. Ale jego kandydatura nie spodobała się Jarosławowi Kaczyńskiemu.xxA to akurat szkoda bo mimo, że facet nie jest z mojej bajki, powinien być w polityce czynny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Janowie Lubelskim jest podstawówka, gimnazjum i trzy szkoły średnie. We wtorek najprawdopodobniej w żadnej z tych placówek nie odbędą się zajęcia lekcyjne. Dlaczego? Bo w parafii odbędzie się odpust i uroczystości z okazji 30-lecia koronacji obrazu Matki Boskiej Janowskiej.x- Może od razu zmieńmy nazwę miasta na Katolicki Janów Lubelski? To zwykła indoktrynacja - Denerwują się mieszkańcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 100 milionów to jest temat a nie pieprzenie o jakimś miasteczku.To twój faworyt w wyborach prezydenckich wydal te pieniądze. To senatorowie z partii popieranej przez ciebie ochoczo przyklepali pomysł człowieka na którego glosowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn 100 milionów to jest temat a nie pieprzenie o jakimś miasteczku.To twój faworyt w wyborach prezydenckich wydal te pieniądze. To senatorowie z partii popieranej przez ciebie ochoczo przyklepali pomysł człowieka na którego glosowalesxxDemokracja ma swoje wady i to jest jedna z nich.A o miasteczku to nie jest pieprzenie. To poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKW podała cząstkowe dane dotyczące frekwencji w referendum. Według pierwszych informacji do urn poszło 7,48 proc. Polaków. Jeśli taka frekwencja potwierdziłaby się, referendum nie będzie wiążące. Publicyści i politycy ostro komentują na Twitterze to, najgorsze w historii pod względem udziału w głosowaniu, referendum.xWicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński "nieroztropny pomysł" referendum ocenia krótko: "10 proc. za ponad 100 milionów". xZ kolei Joanna Senyszyn, wiceprzewodnicząca SLD, podkreśla, że jeśli ostateczne wyniki będą zbieżne z cząstkowymi, to wynik referendum jest jasny i ok. 30 mln Polaków nie chce wprowadzenia JOW-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą wadą polskiej demokracji jest istnienie Ofermy Obywatelskiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupoty jak zwykle gada ta Szenyszyn.Polacy nie poszli na referendum bo było to referendum Bronisława. Wszyscy wiedzą że ogłosił je przerażony i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego własnie demokracja bezpośrednia by się u nas nie sprawdziła.Referendum było m.in. o JOWach. I tutaj Senyszyn ma rację.Polacy olali JOWy i Kukiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy olali ale trzy razy Komorowskiego .To sygnał że olewaja również PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia kto ogłosił referendum. Znaczenia maja pytania referendalne.Gdyby pis ogłosił referendum np czy opodatkowac kk jak każda inną firmę to dużo osób by poszło zagłosowac na TAK w tym i ja.Każdy normalny człowiek wie, że ważne są pytania a nie ważne kto je zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia ? Polacy są tak glupi ze nie domyślili się po co Komorowski nagle wymyślił referendum ? :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Rodzina, szkoła i Kościół to trzy filary wychowania. Jeżeli którykolwiek zostanie zburzony rozsypie się cała konstrukcja rodziny rodzin, jaką jest Ojczyzna - mówił abp Sławoj Leszek Głódź podczas odpustu Narodzenia MB Królowej Polskiego Morza w Swarzewie.xxI po co to bredzić takie durnoty publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo siadł na Kościół bo trudno bronić Komora i PO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma znaczenia ? Polacy są tak glupi ze nie domyślili się po co Komorowski nagle wymyślił referendum ?xxNie ma znaczenia po co ogłosił. W referendum ważne są pytania a nie kto i dlaczego ogłosił.Takie myślenie to jeden z powodów niemożności zaistnienia w Polsce demokracji bezpośredniej. Bo takie oszołomy jak ty nie braliby udziału w czymś takim z powodów o których piszesz a które są bzdurne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ooo siadł na Kościół bo trudno bronić Komora i POxxNie ma powodu do bronienia w kontekście referendum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Poprzez narodziny każdego człowieka Bóg wydobył go z anonimowości. Jeżeli w imię Boga ktokolwiek zabija innego człowieka - to jest to wypaczenie religii, zaprzeczenie Boga. Bo przecież Bóg jest miłością. - mówił arcybiskup. xxNo to w takim razie co np z wyprawami krzyżowymi czy z kapelanami wojskowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn pogadamy o CBOS ? Pol roku temu broniles ich sondaży :-) Pisałeś że to dobra sondazownia, niezalezna wcale od rządu i obiektywna :-) Cztery dni temu oglosili że frekwencja w tym referendum wyniesie ok 34 % no i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i, jak każdej sondażowni, wynik nie wyszedł. Bo to tylko sondaże. Popatrz na sondaże przed wyborami prezydenckimi... Nie tylko tej sondażowni o której napisałeś.I juz będziesz wiedział...A zmiana tematu ci nie wyszła.Ale pogadajmy...O co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic referedum ogloszone przez prezydenta Dude obywatele poszli by. Tam są ważne pytania a referedum nie służyło by ratować skompromitowanego przegrywajacego prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sondażach nie są ważne słupki, procenty. Ważne są tendencje. Bo one moga ale nie musza, wskazywac nastroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to o co ? Wysmiewalem tą sondazownie od dawna.Ty broniles z takim zangazowaniem jak i Komorowskiego. Wyszlo na moje :-) Przyznaj uczciwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic referedum ogloszone przez prezydenta Dude obywatele poszli by.Tam są ważne pytania a referedum nie służyło by ratować skompromitowanego przegrywajacego prezydenta.xxTego nie wiesz ani ty ani nie wiem ja.Referendum, to wczorajsze, odbyło się długo po wyborach prezydenckich a więc jak miało kogoś ratować?Zanim coś napiszesz, postaraj się pomyśleć i popatrzyć na rzeczywistość anie na omam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak to o co ? Wysmiewalem tą sondazownie od dawna.Ty broniles z takim zangazowaniem jak i Komorowskiego. Wyszlo na moje usmiech.gifPrzyznaj uczciwie xxBo w ten sposób mógłbyś wyśmiewac, jakbyś miał podstawy, każda sondażownię.A tak to tylko "jak głupi do sera"...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w moim omamie Komorowski ogłosił referendum po przegranej I turze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To w rzeczywistości. Ale referendum odbyło się długo po wyborach a więc jako takie nie miało znaczenia dla wyniku wyborów prezydenckich.I m.in. dlatego uważam, że to było bezsensowne posunięcie Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda z tobą gadać .Ty zostaniesz ostatnim lemingiem na świecie. Jesteś nieuleczalnie zakochany w tej mafii. Na razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Instytucja referendum została wykorzystana do gry politycznej między PO i PiS-em. Jeszcze ja przy okazji zostałem w to wmanewrowany - mówił Paweł Kukiz w rozmowie z Moniką Olejnik po ogłoszeniu cząstkowej frekwencji w referendum.xMonika Olejnik przypomniała, że Kukiz dziękował prezydentowi Komorowskiemu za organizację referendum. - Podziękowałem, że w ogóle ten temat znalazł się w debacie publicznej - powiedział. Muzyk podkreślił, że 80 proc. osób opowiedziało się za JOW-ami. Na uwagę, że tylko niecałe 8 proc. poszło do urn, odpowiedział, że jeszcze do niedawna ten temat "w ogóle nie był poruszany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szkoda z tobą gadać .Ty zostaniesz ostatnim lemingiem na świecie. Jesteś nieuleczalnie zakochany w tej mafii. Na razie xxJasne, że dla ciebie to "szkoda".Bo ja żyję i poruszam się w rzeczywistości nas otaczającej a ty w omamie.A więc nie ma szans na dogadanie się.Ja zakochany w mafii? Gdzie, jak???Chyba w twoim omamie. To może ale ja nie mam, na szczecie, do niego dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie usmiech.gifxxJak musisz uciekać to uciekaj... Jak zwykle...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×