Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego Niemcom w Orzeszu na Śląsku opłaca budowac się kopalnie ? Wydobycie z 1200 metrów ma zacząć się za trzy lata .Pisze o tym portal WpolitycexxNie wiem. Trzeba by się spytać Niemiaszków.Ale daj linka... Poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać , że wichrzyciele, warchoły i podżegacze antyunijne , antyShatynowe dotarły na szczyty kafeteryjnej władzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ulepilem Shatyna z goovna! :D Żartowałem, nawet to nie chce się w niego zamienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn choć może reaktywować swój temat a Myrka to pogoniono na amen. może i go zbanowano. starego pisowskiego zbereznika rozwodnika i oszołoma antyorkiestrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nara czerwony, ops...:O Pomarańczowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłanka PiS Małgorzata Gosiewska (49 l.) drży o swoje życie! Jak poinformowała, w związku z zaangażowaniem w sprawy ukraińskie, otrzymuje wiele gróźb, o których zamierza powiadomić prokuraturę.xMałgorzata Gosiewska tłumaczy, że groźby otrzymuje w związku ze swoim zaangażowaniem na Ukrainie. – Dotyczą pozbawienia mnie życia, zawartych we wpisach na portalach społecznościowych, jak również w mailach skierowanych na mój poselski adres – wyjaśnia Gosiewska w specjalnym oświadczeniu, które zamieściła na swojej stronie.xPosłanka twierdzi że trwa "kampania nienawiści i oszczerstw" i w związku z nią w obawie o bezpieczeństwo swoje i współpracowników z biura poselskiego, złoży we wtorek w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. – Za każdym razem, gdy angażuję się w sprawy i działania dotyczące stosunków polsko-ukraińskich, trudnych losów naszych rodaków żyjących na Wschodzie, prowadzona jest przeciwko mnie swoista nagonka, która w zamiarach jej autorów ma na celu zastraszanie mnie, a w efekcie powstrzymanie mnie przed aktywnością na wschodzie – tłumaczy Gosiewska.xx:D:DJak widac Gosiewska też żyje w swoim omamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn na internetach
pewnego razu shatyn poszedł do klubu milicjanta oczywiście go nie wpuścili. ale chociaż possał klamkę wyszedł pan szydło, dobry milicyjny człowiek i shatyna za kołnierz i do klozetu jak zwykle po milicyjnemu wsadził nieforemny łeb shatyna do muszli klozetowej i spuścił wodę nie wnikam, czy muszla była pełna, czy pusta, ale tego dnia w stołówce klubowej podawali bigos gdy shatyn nabrał już rumieńców, orzeźwił się pan szydło wprawnie wyciągnął shatyna za łeb i postawił w kącie i tak do niego rzecze: - ty na tych internetach wypisujesz? - tak - a o milicji wypisujesz? - tak wypisuję - to pisz, bylebyś prawdę pisał - piszę, że milicję kocham jak matkę, że milicja i siostra jej ubecja, to dwie piersi, które mnie wykarmiły, jak matka - to dobrze piszesz, pisz tak dalej, dostaniesz odznakę imienia pawlika morozowa i jednorazowy wstęp do klubu milicyjnego na występ porucznika borewicza tu shatyn do nóg pana szydło się rzucił i łkając i śliniąc się nie tylko dziękował, ale i jęzorem buty panu szydle wyczyścił, na wysoki połysk pan szydło nie byłby sobą, prawdziwym uczciwym milicyjnym sk*****ysynem, wiernym linii i partii, gdyby nie walnął pałką w łeb sahatyna i tak do niego rzecze: - ładnie piszesz, ale teraz spiertalaj, bo zaraz będzie spotkanie z człowiekiem honoru, a to nie dla ciebie honor, tylko dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rząd planuje zamknięcie czterech kopalń Kompanii Węglowej: Bobrek-Centrum, Brzeszcze, Pokój i Sośnica-Makoszowy. Twierdzi, że są one nie do utrzymania w dłuższej perspektywie. W ubiegłym roku kopalnie te przyniosły w sumie 821 mln zł strat. Na każdej tonie węgla tracą one od kilkudziesięciu do blisko 300 zł. xW dokumencie przyjętym przez rząd nazwanym "Plan naprawczy dla Kompanii Węglowej" czytamy, że KW w ostatnim okresie generuje ok. 200 mln zł strat miesięcznie na działalności operacyjnej i traci na każdej tonie wydobytego węgla 42 zł. W listopadzie ubiegłego roku strata ta wyniosła 65 zł. Straty na sprzedaży węgla w Kompanii Węglowej w ciągu 11 miesięcy wynosiły 1 mld 140 mln zł a zobowiązania spółki na koniec listopada ubiegłego roku wyniosły ok. 4,2 mld zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Europoseł Janusz Korwin-Mikke (Kongres Nowej Prawicy) wywołał we wtorek kontrowersje swoim wystąpieniem w europarlamencie w Strasburgu, oświadczając, że "wrogowie są nie w Moskwie, lecz w meczetach". Szef PE Martin Schulz nie wykluczył ukarania posła.xxPo prostu zwykły, wsiowy głupek polny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rząd zlikwiduje niedługo całą Polskę bo się nie opłaca .Nic dziwnego skoro koszty pracy zusy srusy i podatki przekroczyly granicę absurdu . Nic nie może się opłacać przy stawce zus ponad tysiąc złotych miesięcznie .Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co w tym głupiego? Że nie w Moskwie? Czy że w meczetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim, że nie w Moskwie...O wrogach w meczetach można dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rząd zlikwiduje niedługo całą Polskę bo się nie opłaca .Nic dziwnego skoro koszty pracy zusy srusy i podatki przekroczyly granicę absurdu . Nic nie może się opłacać przy stawce zus ponad tysiąc złotych miesięcznie .NicxxW dużej ilości krajów są dużo wyższe niż w Polsce. I jednak się opłaca omamisto...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy, że Rosja nie jest wrogiem dla Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja tego nie rozumiem. Uważasz, że wróg nie jest w Moskwie, być może w meczetach, więc co w tej wypowiedzi Korwina jest głupiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn że jest.Mikke twierdzi że "wrogowie są nie w Moskwie, lecz w meczetach".A ja twierdzę, że są w Moskwie.Jaśniej chyba się nie da...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz, że wróg nie jest w MoskwiexxZacytuj mój post w którym tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego postu?No jak mi przykro... Że znowu wyszedłeś na idiotę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz tak mętnie i nieprecyzyjnie, że nie można ciebie zrozumiećxgość dziś Ale co w tym głupiego? Że nie w Moskwie? Czy że w meczetach?xShatyn dziś Przede wszystkim, że nie w Moskwie...O wrogach w meczetach można dyskutować.xxCo w tym mętnego i nieprecyzyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet topicu nie umiesz sobie znaleźć xxNie mogę?A gdzie o tym napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz tak mętnie i nieprecyzyjnie, że nie można ciebie zrozumieć x gość dziś Ale co w tym głupiego? Że nie w Moskwie? Czy że w meczetach? x Shatyn dziś Przede wszystkim, że nie w Moskwie... O wrogach w meczetach można dyskutować. x x Co w tym mętnego i nieprecyzyjnego? x No cały ten wywód jest nieprecyzyjny, mylący. Nie wiadomo, jakie masz zdanie. Ja rozumiem, możesz sobie pisać jak chcesz, ale chciałem się dowiedzieć, a ty zparzeczasz sam sobie. Dziwny jesteś, jak ta Noxelia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz tak mętnie i nieprecyzyjnie, że nie można ciebie zrozumieć, czy popierasz PO, czy Korwina, czy Moskwę, czy Brukselę. xxMoże dlatego, że ja pisze dla osób inteligentnych czyli tych którzy posługują się intelektem.Ci którzy nie posługują się intelektem uważają, że pisze "mętnie i nieprecyzyjnie, że nie można ciebie zrozumieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 2014.10.23 Prosze o jasne wyjaśnienie dlaczego mój topik został zlikwidowany. x Nie został. Czyli nie potrafiłeś go znaleźć? Czy może kłamałeś, że go nie ma? Strasznie mętnie zasuwasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, możesz sobie pisać jak chcesz, ale chciałem się dowiedzieć, a ty zparzeczasz sam sobie. xxZacytuj fragmenty postów w których zaprzeczam sam sobie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz tak mętnie i nieprecyzyjnie, że nie można ciebie zrozumieć, czy popierasz PO, czy Korwina, czy Moskwę, czy Brukselę. x x Może dlatego, że ja pisze dla osób inteligentnych czyli tych którzy posługują się intelektem. Ci którzy nie posługują się intelektem uważają, że pisze "mętnie i nieprecyzyjnie, że nie można ciebie zrozumieć". x Jesteś bardzo niemiły :( Wyprowadzasz wnioski bardzo arbitralnie i jednostronnie. Masz czytelnika, który chce się czegoś dowiedzieć, to nim pogardzasz. Obrażasz. Napasłeś swoje ego i już nawet ci się nie chce wytłumaczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca1111
A ja twierdzę, że są w Moskwie. x ale o zamachu cichosza :D zdecyduj sie facet w koncu na cos bo zwyczajnie bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nowym nagraniu Państwa Islamskiego mniej więcej 10-letni chłopiec dokonuje egzekucji dwóch mężczyzn, rzekomych "rosyjskich agentów". Dziecko miało już wystąpić we wcześniejszych filmach propagandowych islamistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprowadzasz wnioski bardzo arbitralnie i jednostronnie.xxPiszesz o sobie. I w tym wypadku te słowa są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×