Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
nie wiesz? to po co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś pisze o rzeczach nie istniejących to shatyn ma racje - omam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretyn sfiksowany
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz mu orange. On tego nie zrozumie. To poza jego możliwościami intelektualnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZeść "kretyn sfiksowany". Napiszesz coś mądrego czy tylko rzeczy zgodne z twoim nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie ma argumentów, to się pisze KONIEC DYSKUSJI :D nie będę z tobą rozmawiał, bo jestem taki mądry, ale wytłumaczyć nie potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosta sprawa wawcia. przedstaw mu konkretne konkrety z rzeczywistości. załatwisz go bez wazeliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawcia kim jest ten shatyn? znasz go? skąd on jest? coś robi? czy tylko te wklejki tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie wawciulu. Wykaż się konkretami opowiedz o mnie, z cytatami z postów itp.Tak, żeby były konkretne konkrety...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Józef Szydło, dzielnicowy w miejscu gdzie kiedyś mieszkałem. Normalny, uczciwy człowiek, pomagający ludziom, wywalony ze służby bo nie chciał brac udziału w czymś (nie wiem w czym bo nigdy nie powiedział). Pamiętam jak chodził po zakupy dwóm starszym chorym paniom mieszkającym w bloku obok mojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener Krca
Shatyn wracając do twoich postów z 20 z minutami. Jestem zdania, ze gramy w złego Putina świadomie na rozkaz USA (Co nie zmienia faktu, ze lapy powinien wziąść precz od Ukrainy). Nasz rząd widocznie ma z tego korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho... Wawcia ma panel m//o//d//e//r//a////t//o//r//s//k//i i widzi IP.... Ale ci...Żeby się nie wydało.Oczywiście posiada go w swoim omamie...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenica crowne
Jakby odnoszenie się do postów Shatyna, miało dowodzić określoną prawdę, lub ją negować, unieważniać. Już o tym napisano tomy, od Zybertowicza, przez Dudka, Ziemkiewicza po Wyszkowskiego. Napisano, przeczytano, kto ma pieniądze, wpływy ten ma władzę. Shatyn lubi mieć poczucie, że przynależy do czegoś silnego, więc wybrał sobie grupę trzymającą władzę. I git! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania, ze gramy w złego Putina świadomie na rozkaz USAxxProponuję zaznajomienie sie z historią Polski a szczególnie okresu kiedy Putina jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn lubi mieć poczucie, że przynależy do czegoś silnego, więc wybrał sobie grupę trzymającą władzę.xxTo ks.Tischner, ks.Gadacz to grupa trzymająca władzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawcia powraca1111 dziś az sie podnieciles i pewnie ci szminka wylazlaxxNie mam tak jak ty wawciulu.Może m.in. dlatego, że nie używam szminki bo jestem, facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretyn sfiksowany
Eee, no tu Shatyn poleciał prawdą, co mu nie przeszkadza ufać śledztwu rosyjskiemu :D Też proponuję zapoznać się z historią relacji z Moskalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, no tu Shatyn poleciał prawdą, co mu nie przeszkadza ufać śledztwu rosyjskiemuxxI mamy właśnie przykład "faktów" z omamu.Nigdy nie ufałem żadnemu śledztwu rosyjskiemu...Dzięki za przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawcia powraca1111 dziś ty nie jestes facet ty jestes zwykly pedałxxJuż ci napisałem waciulu.Inni nie musza mieć tak jak ty masz.I ja tak też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, wawciulu, że szukasz takich jak ty.Ale to nie tutaj.Poszukaj na forach dla homosi. Tam na pewno kogoś sobie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenica crowne
Shatyn lubi mieć poczucie, że przynależy do czegoś silnego, więc wybrał sobie grupę trzymającą władzę. x x To ks.Tischner, ks.Gadacz to grupa trzymająca władzę? x Nie to parawan, którym ta grupa się zasłania :D Raczej jeden z wielu parawanów. Parawan wielofunkcyjny i bardzo wysublimowany intelektualnie. Ale nie zasłaniaj się ty, Gadaczem, tylko gadaj o tym, że PO tutaj popierasz, konkretną władzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna grupa się nimi nie osłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie mogę "gadać" tutaj o tym czego nie ma w rzeczywistości a więc o swoim popieraniu PO.To tylko fakt z omamu omamisty nie mający zadnego styku z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draż pomarańczowy
Poszukaj na forach dla homosi. Tam na pewno kogoś sobie znajdziesz. x Kurfa Shatyn! Posługujesz się MOWĄ NIENAWIŚCI! "forum dla HOMOSI". To jest język wykluczający, język homofobiczny, język oszołomów i moherów, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×