Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Nie. To język akurat w tym wypadku JKM. Miłe i sympatyczne określenie. Nie ma w nim z nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sobie przypomniałem, przecież ten Gadacz to renegat ze stanu duchownego, to co gadasz, że ksiądz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zresztą nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze o czasach kiedy był księdzem tak jak Tischner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty masz kontakt z rzeczywistością ? To ty masz omamy np "nie bylo afery tasmowej "czy "Owsiak wygral sprawe z Wielguckim " :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty masz omamy np "nie bylo afery tasmowej xxA była?Skoro tak to podaj jakie przestępstwa popełniono w tej aferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czy "Owsiak wygral sprawe z Wielguckim "xxCzytałeś wyrok?:DSąd przyznał rację Owsiakowi i uznał blogera za winnego w jednym wypadku a w dwóch wypadkach nie uznał.Czyli powództwo przeciw blogerowi doprowadziło do uznania jego winy.A moze się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretyn sfiksowany
Shatyn. Tak zupełnie z innej beczki. Ciekawi mnie czy wypowiadasz się na innych pozapolitycznych tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec jak widzisz mam pełny kontakt z rzeczywistością.Teraz zobaczymy po twojej odpowiedzi na moje posty czy ty masz jakikolwiek kontakt z rzeczywistością...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadam się w innych, nie związanych z polityką sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na przykład? Może zabawimy się w ulubioną zabawę tutejszych prawików i będziemy oceniać laski z netu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale z tego wyrosłem paredziesiąt lat temu.Czasami zajmuje się tym zawodowo jak muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam wyrosłeś :D i to jeszcze kilkadziesiąt lat temu? to ile ty masz lat? 130? :D pewnie chcesz nam tu pojechać, że masz żywe mięsko, to nie musisz oglądać ;) żywe, nie żywe, zawsze sobie miło popatrzeć, na jakieś wystudiowane sunie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo, niezłe fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej więcej czymś takim się zajmuje.Tam są też zdjęcia przez mnie zrobione...Miłego oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn nie bylo żadnego powodztwa przeciwko blogerowi .To byla sprawa karna nie cywilna i Owsiak ją przegrał .Afera taśmowa była i bylo przestepstwo wielkiego kalibru czyli naginanie konstytucji przez prezesa Banku Centralnego .To że nie został ukarany niw znaczy ze nigdy nie zostanie .To rzeczywistosc a twoje pieprzenie to omamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czymś takim? Czyli? ;) Pokaż swoje zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to poczytaj..."Bloger oskarżony przez Owsiaka uniewinniony z większości zarzutówSąd Re­jo­no­wy w Zło­to­ryi unie­win­nił blo­ge­ra Pio­tra Wiel­guc­kie­go z dwóch z trzech za­rzu­tów w pro­ce­sie kar­nym o po­mó­wie­nie, wy­to­czo­nym mu przez szefa WOŚP Je­rze­go Owsia­ka. Jed­no­cze­śnie sąd od­stą­pił od wy­mie­rze­nia kary blo­ge­ro­wi. Wyrok jest nie­pra­wo­moc­ny. Blo­ger pisał o Owsia­ku m.​in. "król że­bra­ków i łga­rzy pra­cu­je na nowy tytuł - hiena cmen­tar­na"."xhttp://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/bloger-oskarzony-przez-owsiaka-uniewinniony-z-wiekszosci-zarzutow/bw9gp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już widać kogo są fakty" z omamu a co ja napisałem i zacytowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I może jeszcze tutaj:"Jurek Owsiak, twórca WOŚP, półtora roku temu oskarżył blogera Piotra Wielguckiego znanego jako MatkaKurka o pomówienie. To ten bloger wcześniej miał w internecie oskarżać Owsiaka m.in. o kradzież pieniędzy ze zbiórek, WOŚP nazywał "sektą", a jej szefa "romskim macho".W poniedziałek sąd pierwszej instancji uniewinnił blogera z dwóch z trzech zarzutów w procesie karnym o pomówienie. I odstąpił od wymierzenia kary blogerowi. Sąd w Złotoryi uznał blogera za winnego tylko znieważenia szefa WOŚP poprzez tekst, w którym nazwał Owsiaka "hieną cmentarną"."xCały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,16730140,Owsiak_wygral__ale_przegral_z_blogerem__Zapowiada.html#ixzz3OjwVcDLo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn nie bylo żadnego powodztwa przeciwko blogerowi .To byla sprawa karna nie cywilna i Owsiak ją przegrał .xxA tymczasem...xxJurek Owsiak, twórca WOŚP, półtora roku temu oskarżył blogera Piotra Wielguckiego znanego jako MatkaKurka o pomówienie. xW poniedziałek sąd pierwszej instancji uniewinnił blogera z dwóch z trzech zarzutów w procesie karnym o pomówienie. I odstąpił od wymierzenia kary blogerowi. Sąd w Złotoryi uznał blogera za winnego tylko znieważenia szefa WOŚP poprzez tekst, w którym nazwał Owsiaka "hieną cmentarną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czymś takim? Czyli? oczko.giflapka.gifPokaż swoje zdjęcia!xxxCzyli m.in. zdjęciami.A swoich nie pokażę bo są tu tacy którym bym ułatwił tropienie mnie w sieci.Kiedyś byłem głupi i naiwny teraz zmądrzałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A które to są Twoje zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już napisałem. Nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do... gość dziś xxNo i co omamisto? Znowu wyszedłeś na głupa?Tak to jest jak się opowiada "fakty" wzięte ze swojego omamu...:D:D:DxxA teraz... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz o czym piszesz .Owsiak nie założył mu sprawy cywilnej .Owsiak skorzystal z powszechnie krytykowanego artykulu o sciganiu z urzędu .Czepiasz sie w kółko tego ze bloger nazywał nie ladnie Owsiaka a przemilczasz ze sąd zgodził sie z twierdzeniem ze bloger mial racje ze wytknal Owsiakowi przeplywy pieniędzy miedzy spółkami Owszem legalne ale moralnie naganne .Owsiak liczyl na karę dla Wielguckiego bo ten naruszyl tabu a tu upsss .Owsiak mial sie odwoływać byl oburzony idt .Po co się odwoływać skoro jak twierdzisz wygrał ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie napisałem (chyba) że Owsiak założył sprawę cywilną.Ale to była sprawa z oskarżenia Owsiaka.Nie czepiam sie tylko podaje fakty i niczego nie przemilczam.Owsiak podał trzy zarzuty, z których dwa zostały oddalone ale jeden został utrzymany przez są, który uznał blogera za WINNEGO.I dlatego Owsiak chce się odwoływać a chodzi mu o te dwa oddalone zarzuty.Skoro bloger został uznany za WINNEGO tzn, że Owsiak WYGRAŁ.Prościej już tego nie da się wytłumaczyć.Dlatego też, to co ty napisałeś pochodzi z omamu a nie z rzeczywistości.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×