Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam ochote

Polecane posty

Gość mariusz25l
Chyba temat pomyliłaś, tu nie ma cynika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto Wam ślubu udzielał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolor moich oczu to niebieskie :D az tak podoba Ci sie moje imie? :D Ja spie z jasiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też mi się podoba, żeby tylko nie powiedział jej po tygodniu że się zakochał, bo wystraszy dziewczynę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, myślisz, że taka strachliwa? Jestem bardziej cyniczna niż myślałam, że jestem :O To chyba starość :O mnie dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Cześć cynik. No jesteś ale pojawiłeś się później ( po wcześniejszej wypowiedzi Kasi do Ciebie ). Z resztą nieważne ... Może po tygodniu się nie zakocham a może już się zakochałem :D Wiadomo ... Czasem łapie od pierwszego wejrzenia czasem po paru latach. Niebieskie - tak myślałem. Naturalna brunetka to najczęściej niebieskie oczy. A czemu sądzisz, że jesteś cyniczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz by było szalenstwo jakbys przyjechał do mnie i nie wrocił :D ale czy az taki jestes odwazny?:D Ja tez zmykam sie kapac, ale o wpołdo na pewno bede :D to bedzie szybka kapiel :D bo.. czekam na program.. "rolnik szuka zony":D Buziak słonce. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja pisałam posta o cynicznej :P Wiec zapytaj tego goscia co pytał, byc moze Ci odpowie. A czy bym sie wystraszyła? Chyba tylko kobieta, ktora nie wie czego oczekuje od zycia mogłaby sie wystraszyc. A ja wiem. Tym razem podpisze sie - Kasia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Kurcze no, szkoda, że nie zakładacie sobie nicków :( Jak nie Ty to kto ? :D Pisaliśmy we dwoje cały czas. Przed chwilą z kosmosu wziął się cynik. Raz zalogowany, raz nie. Za chwilę jeszcze ktoś obcy, kto napisał swój pierwszy post tutaj. Nie lubię takich akcji :P Dobra ... nie ważne ... :P To tylko kafe :P Kasia a czego oczekujesz od życia ? ;) Odważny muszę być, zodiakalne lwiątko w końcu :P Gdybym poczuł, że chcę do Ciebie przyjechać to odnalazłbym Cię i przyjechałbym :D Gdybyś nie chciała wpuścić to kominem bym wlazł :D I tak prosto do łóżka do Ciebie :D Moglibyśmy wziąć wspólną kąpiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem kto?:P Zapytaj :D i prosze do mnie nie miec pretensji, ja jestem gosciem i juz :D Mowisz lwiatko?:P to uparciuch musi byc z Ciebie :D Ja.. strzelec :D Uwazaj zebym Cie nie ustrzeliła strzała amora :D Co oczekuje od zycia? Mezczyzny, ktory by mnie potrafił zrozumiec, dla ktorego byłabym wyjatkowa.. :) i kto tym samym dałby mi troche przestrzeni, zwykli ludzie nazywaja to zaufaniem. :) I kogos kto dostarczyłby mi troche pozytywnych atrakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
No tak ... i o to w życiu chodzi :D Nie jestem uparciuch Kasia. Mam poglądy których nikt nie podważy ale czyichś poglądów się nie zmienia. Ważne jest to, że umiem pójść na kompromis. Ugodowy jestem :D Zawsze szukam rozwiązań, kompromisu. Mam w sobie dużo empatii. Niektórzy lubią to wykorzystywać ale gdy to wyczuwam to próbuję ich do tego zniechęcić. Zaufanie to trudny temat. Dopóki się nie zawiodę na kimś to ufam ale gdy się zawiodę to wszystko się zmienia. Dlatego ważne dla mnie jest to aby ze sobą szczerze rozmawiać, otworzyć się na siebie i mówić wprost czego się chce. Być w związku mężem i żoną ale też przyjaciółmi. Jedno idzie w ogień za drugim. Jedno mówi, drugie słucha a później główkują co zrobić aby było tak jak oboje chcą :D Można się podroczyć przy okazji, przekomarzać :D To takie fajne :D Kasia, idę spać :D O 4:20 wstaję jutro :( I tak odrazu nie zasnę bo znowu będę Cię tulił :D Czarnulka z niebieskimi oczami. Wyobrażę sobie Ciebie jakoś :D Ale mam ochotę się z Tobą całować :D:D W realu na pewno już byśmy mieli to za sobą :D Uwielbiam się całować i przytulać mmmmmmmm :D:D Dobranoc kotku tzn Kasiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz spac?:P No, ale skoro musisz tak wczesnie wstac to rozumiem :) Ja bede spała o 4 godziny dłuzej :P Kurde, bo bede zazdrosna o tego misia :D Swoja droga to tez uwielbiam czułosci.. :) Dobranoc słonce:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobranoc, to jeszcze wyjaśnię, żebyście wiedzieli kto co pisał jak będziecie czytać ten temat za dwa lata przypominając sobie jak się poznaliście. Wpis z 19:22 jest podpisany literką "P" (a może to nieudana emotka? :P), w każdym razie nie należy do Kasi. Tak samo nie jej są wpisy z 19:28 i 19:35. @P: to nie starość, za dużo czasu spędzasz z cynikami, to się udziela. ;-) A Wy wymieńcie się w końcu mailami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyniku czy Tobie zle sie czyta nasze posty?:P Juz masz nas dosc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bardzo źle, ale to z zazdrości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroscisz mi pewnie pisania z Mariuszem25l?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, widzisz że chłopak zajęty życiem, nie miał czasu się zepsuć. Na pewno będziecie szczęśliwą rodziną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zepsuc?:D Co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zderzyć z rzeczywistością ;-) Zapytaj go czy jest romantykiem. Czy płakał na "Królu Lwie" ;-) Myślę że pisze bardziej serio niż Ci się wydaje i niż się do tego sam przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazasz,ze ja pisze nie na powaznie?:P Jezeli dodatkowo jest romantykiem, to tym lepiej :D codziennie miałabym "walentynki":D mmm.. mysle,ze zadna kobieta by tym nie pogardziła :) wiec i ja bym nie gardziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dlatego Ci zazdroszczę ;-) sory że tak odpisuję co godzinę, ale nadrabiam serialowe zaległości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chciałbys miec walentynki codziennie?:D Ciekawe tylko co na to Mariusz:) Jutro na pewno napisze, ze wyobraznia mnie poniosła i tyle bede miała z codziennych walentynek :D Ale jakie to by było piekne, dostawac codziennie kwiaty :D Spoko, ja uciekam juz spac.. :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kto by nie chciał? ;) Dobranoc Podglądaczko śpisz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;) A są powtórki tego programu " Rolnik szuka żony" ? Chętnie bym obejrzał. Ponoć parę odcinków już było i całkiem niezłe to jest podobno. Kolega coś mi wspominał, że wył z tego :D A misiowi to Ty nie zazdrość bo przecież jest Twoim wcieleniem :D Walentynki codziennie mogłyby być, ekstra by było :P W Hiszpani w ciągu roku jest coś ok. 60 dni świąt, u nas W Polsce chyba 14. Żeby kryzysu tam nie było to tylko tam wyjeżdżać :D Dobrze masz, że o 8 wstajesz ;) Tak powinno być dla każdego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Siema cynik 🖐️ Wolno zapytać ile masz lat ? Tak "Pi" razy drzwi. Wydajesz się być bardzo w porządku no i jest w Tobie potencjał :P A skąd wiesz, że to nie Kasi są wpisy z 19:28 i 19:35 ? :D I kim jest ten "podglądacz" ? :P No z tym romantyzmem to raczej zgadłeś, choć już nie takim do przesady jak kiedyś. Jeszcze powinienem to ograniczyć, bo życia jednak to nie ułatwia. Za dużo jest wampirów na świecie, którzy tylko czekają aby wyssać z Ciebie co się da. Ale odzyskam tą energię, przyjdzie do mnie miłość i zacznę żyć :D Wtedy człowiek nie chodzi, tylko biega :P Znowu zaczynam bełkotać. Żeby znowu wypracowania nie napisać to jeszcze tylko krótko na temat szczerości. To mój ulubiony temat. Absolutnie najważniejsza rzecz w związku ! :P Cynik, masz dziewczynę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzies w necie sa ponoc odcinki, ale gdzie to nie wiem :)bo ogladam na biezaco. :) Cynik dobrze pisze, to nie były moje posty. Polac mu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×