Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabijcie mnie szybko

teraz to juz tylko chyba zostalo mi rzucic sie z dzieckiem pod pociag

Polecane posty

Gość gość
Może pogrzeb w tym palącym się drewnie. Ja nie wiem jak to wygląda ale w starych piecach drewno się paliło na takiej kratce i popiół spadal przez ta kratkę do komory niżej. Może trzeba pogrzebać żeby się przesypalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień temu założyłam topik o ,,szukam pomocy do domu i dzieci w UK,, i większość forumowiczow mnie zjechała, i popatrzcie sami ile może być ludzi ,kobiet samotnych,czy matek w ciężkiej sytuacji finansowej,mieszkaniowej itp. Zarzuviliscie mnie nawet niewolnictwo,:(i wykorzystywanie tejże osoby. A my za pomoc przy dzieciach i w domu dawalismy w zamian ,pokoj,wszystko bez oplat itp,jedzenie,chemie,jakis prezent okolicznosciowy itp plus 50funtow na tydzien. I ile bym znalazla takich kobiet? duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tez jest za dużo popiołu. Taki popiół trzeba usuwać. A drzwiczki regulują ciąg, jak są otwarte to chyba jest większy i jest większy dostęp tlenu przez co jest większy hajc i wszystko się szybciek spala. Jak są zamknięte to może dymic i nie chcieć się palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może miałaś lekko wilgotne drewno, podpal gazetę i włóż i zobacz czy jest ciąg w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mnie szybko
dokladnie tak to wyglada, co jakis czas przegarniam pogrzebaczem.juz jest lepiej, chyba wlasnie nie bylo ciagu,. to chyba od pogody zalezy....jak otworzylam okno to tak sie rozjaralo i teraz sam ogien, nie ma dymu i wreszcie grzeje. dzieki kochani za rady>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może weź ja do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty w kamienicy masz kozę? kiepskie warunki... koniecznie spróbuj zawalczyć o socjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz znalazłam Pania ,to było czwarte ogłoszenie. Gdyby jeszcze miała chłopca, bo tutaj są warunki takie ze dziewczynki nie mogą spać z chłopcami a ja mam 4chlopcow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mnie szybko
ja w obecnym stanie bylabym tylko ciezarem dla tej Pani, ktora poszukuje opiekunki - i pasozytem.Dzieci wymagaja, aby je nosic, bawic sie z nimi, schylac przy zmienianiu pieluchy, a sprzatanie same wiecie. ja teraz jesstem wrakiem.ale wczesniej uwielbialam opiekowac sie i dziecmi i osobami starszymi, dawalo mi to duzo satysfakcji.Ta pani oferuje naprawde swietne warunki, zycze aby znalazla uczciwa i zaangazowana nianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mnie szybko
wiesz co, kupilismy z exem w zeszlym roku tak piecyk koze w obi bo tutaj w mieszkaniu byl co prawda piec kaflowy ale nie nadawal sie juz do uzytku a reperacja zabralaby za duzo kasy, za 800zl mam porzadny piecyk i pale drewnem, o nie latwiej niz o wegiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele kobiet które np by wyjechały czy strarszyh czy młodszych. Nasza Pani niania jest po 50tce i jest wdowa,z emerytury jej ciężko wyzyc ,mieszkanie ma wynająć ,wtedy nie placi za rachunki,ma kasę z wynajmu,u nas zarobi przez mieasiac 200funtow,my podpisuje my kontrakt na pol roku i kupuje my jej bilet. A ktos ma pomoc w domu i posorzatane i ma x kim pogadac. Na pewno sa na forum ludzie z zagranicy ,ktorym się spodoba taka oferta,dobry temat na nowy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mnie szybko
jak by mi zdrowie pozwolilo i gdyby nie szkola corci tez bym chciala wyjechac, ale w obecnej sytuacji to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bole i stan zapalny kregoslupa bardzo pomocne sa tabletki naturalne MSM (substancja z jakiejs fasolki, nie niszcy systemu trawienia),w wieksze ilosci, 2000-3000mg dziennie. Uratowaly mnie kiedy dostalam rwy kulszowej. Moze sprobuj, sa niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olit
Jak już wszystko się ułoży musisz z pewnością iść na psychoterapię żeby odzyskać prawdziwą siebie i mieć siłę walczyć. Ja byłam na psychoterapii w dezyderacie i wiem co mówię. Mi też życie się zawalilo, ale udało mi się je odzyskac. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?????? CISZA. CZY WSZYSTKO W PORZADKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mnie szybko
nic nie jest w porzadku, ale przynajmniej do 31 marca raczej mnie nie wywala na bruk ze wzgledu na okres ochronny. Koncza mi sie oszczednosci a zadnych zlecen na razie nie mam. Jestem zalamana, musze pisac, musze zarabiać:(:(:(:( corcia mi chorowala ostatnio, 200zl poszlo na leki a mialam za to kupic troche drewna do palenia. jak nie staniesz dupa z tylu.na swoje leki juz nie zwracam uwagi, nie kupuje ich, musze oszczedzac. ale moze cos sie russzy Boze mam taka nadzieje, tylko ta mysla zyje, ze moze dostane jakies zlecenie na pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak sobie zrobić dziecko nie mając warunków i pieniędzy na jego wychowywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×