Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubek ciepłej kawy

Poranne przemyślenia przy kawce.

Polecane posty

Gość Pani od odkurzacza
Nie wiem dlaczego wyczułam ironię :)Nie byłam jak dotąd na żadnym takim weselu, które opisałaś :) Moja liczna przez wielkie eL rodzina potrafi się świetnie bawić (Nie tylko przy alkoholu :) ) A i druga strona też zawsze była spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Biały miś dla dziewczyny, Którą kocham i będę kochał wciąż, Lecz dziewczyna jest już z innym A ja kocham i będę kochał wciąż, Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Płynie czas jak ta rzeka, i nie wrócą, nie wrócą tamte dni. W moim sercu jest dziś rana którą zatrzeć możesz tylko ty. Hej dziewczyno, spójrz na misia, on przypomni przypomni chłopca ci nieszczęśliwego białego misia, który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy >><>< takie dzieła to jest muzyka BIESIADNA A NIE DISCO POLO < nieuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno biesiadna jak i disco polo to tragedia! Jak mozecie słuchać tych bezzębnych buraków bez głosu, ubranych tragicznie, nie umiejących się ruszać i teksty tych piosenek wołają o pomstę do nieba. Wydaje mi sie że głównie ludzie ze wsi słuchają takiej muzyki bo nie widzą odmienności tych "wokalistów" od ludzi z miasta, są dla nich tacy swojscy... :-o Ale nie zaśmiecam dłużej tematu bo to w końcu forum erotyczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
Ja bawiłam się przy Boys'ach i piosence "Jesteś szalona" i było super :D Miś niee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubek kawy na serio? Jak można słuchać coś takiego? Nie mogę tego pojąć, serio. Nie potrafiłabym się przy tym bawić. Ale może dla prostego ludu to fajne... W sumie trudno żeby w remizie leciał Mozart... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani od odkurzacza ty bawiłaś się przy boysach i pytasz czy w moim stwierdzeniu była lekka ironia... Zapewniam cię, że nie była lekka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest, że wszystkie wesela, na jakich byłem, miały repertuar muzyczny bardzo mieszany, od dobrych, starych rockowych kawałków, przez rock'n'rollowe klasyki z lat 50, 60 czy 70, bluesowe szlagiery i hity "na czasie" aż po Boysów i Shazzę :D Ale taka właśnie różnorodność sprawiała, że każdemu trafiał się kawałek tortu w smaku, jaki mu idealnie odpowiadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i  dzięki
Dla mnie wiochą nie jest słuchanie tego na weselach, tak sie utarło i niech bedzie, zdzierżę, ale dla mnie porażką i obciachem jest jeżeli ktoś mając wolny wybór, rynek pełny fajnej muzy różnych gatunków, świetnej muzyki z innych dekad wybiera dla siebie disco- polo. Żenada :P Ja nie wychodzę z domu bez słuchawek i nie wyobrażam sobie jakiegoś białego misia słuchać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
Pomarańczo tak, bawiłam się przy nich świetnie :) Nie mam nic przeciwko wrzuceniu kilku tego typu kawałków przez całe wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
O to właśnie na weselu chodzi, o różnorodność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
I jak przy tym tańczyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i  dzięki
Czy wy wiecie, jaki zapach unosił się z tych pudrowanych peruk ? Nie nie nie, to nie był zapach lawendy i wosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, znam historię dośc dobrze, więc wiem - oczywiście z relacji zawartych w opracowaniach - jakie zapachy unosiły się w różnych eopokach i miejscach :D W końcu po coś wymyślono te nieszczęsne perfumy, czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i  dzięki
Zalezy jakie prefuma masz na mysli, te od Chinola z bazaru to nie wiem, czy nie wolałabym tego pudru :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchanie Mozarta nie jest tożsame z noszeniem peruk :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i  dzięki
No ale widocznie słuchanie Mozarta jest tożsame z brakiem umiejetnosci wyczucia ironii oraz traktowaniem wszystkiego bardzo dosłownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i  dzięki
Zaskakujace jak szybko mozna przejść od białego misia do Mozarta i uchwycić ich nawet w jednym zdaniu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i  dzięki
To bluźniercze słowotwórstwo :) Tylko kto ma wypiąc tyłek? Misiowi łatwiej będzie się schylić niż temu upudrowańcowi w krynolinach :) Na 100 Polaków 99 wie, kim jest biały miś, ciekawe ilu wie kim był Amadeusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i  dzięki
a wiesz jak nie wiesz? Zawsze myślałam o nim, jako o zniewieściałej ofierze swej epoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
Zostawcie go, bo pewnie się w grobie przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i  dzięki
W grobie przewraca? Myslisz, że on zagląda na to forum ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×