Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubek ciepłej kawy

Poranne przemyślenia przy kawce.

Polecane posty

Gość gość
Krawaciarz wyjdzie na tchurza stawiam 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż w sobotę miałem przyjemność (chyba, bo pewności nie mam) uczestniczenia w weselu, organizowanym przez rodzinę mieszkającą na Podlasiu. I dochodzę do wniosku, że albo jestem już stary, albo za bardzo przywiązuję uwagę. W każdym razie po 6 godzinie hitów typu Majteczki w kropeczki wsiadłem w auto i wróciłem do domu. Ja rozumiem, że jak na weslichu ludzie popiją, to odrobina disco polo jest wręcz niezbędna, ale jeśli przez całą imprezę nie zagrano nawet jednego utworu spoza tego magicznego kręgu muzycznego, to już przesada. Stanowcza. hmmmm, kubek ty małostkowy warszawiaczku, znielubiłam cię i za tą polske b też. Nie wywyzszaj sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Kubek do Kawy To opowiadaj co twoja rodzina zrobiła dla Poski nie bede pytal o stare czasy:) 1. Gdzie byli w trakcie I wojny swiatowej jaki byl ich wklad w odzyskanie niepodleglosci. 2. Co robili w 1920 jak byl najazd rosyjski? 3. od 1939 do do 1944 wtrakcie okupacji niemieckiej? 4. od 1944 do 1956 w czasach stalinizmu co robili? 5. od 1956 do 1993 w trakcie okupacji rsoyjskiej juz nie tak brutalnej ale okupacji? No pochwal sie chlopczyku chetnie posluchamy:) Znam wielu rodowitych honorowych i odwaznych warszawiakow od pokolen i zaden by sobie nie pozwolil na taki tekst o innych Polakach Widzisz Kubek postawa w takich chwilach decyduje czy nalezysz do elity narodu mozesz byc zwyklym sprzedawca w biedronce a jak potrafisz narazic zycie w obronie Polski to jetes 100 razy wiecej wart niz profesor ze stolicy co kolaboruje z okupantem Chociaz ci przedwojenni profesorowie z Warszawy zapisali piekna karte i nie maja sie czego wstydzic tylko tych w wiekszosci wyrzneli niemcy albo rosjanie. Ale nawet oni sa tyle samo warci co czlowiek z malej wioski co zrobil to samo xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę, a ja znalazłem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, nie każdy dostąpił zaszczytu posiadania wybitnie ciekawego zycia w stolicy jak Ty, niektórzy sa skazani na Polskę B albo i C , kim my dla ciebie jesteśmy, tanczymy przy disco polo ale kawę pijamy w filizankach i w lepszym i szczerszym towarzystwie niz Twoje Bubku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jak ja kocham te małomiasteczkowe kompleksy! Nie ma to jak typowa polska zawiść i ból zadka :D Wystarczą dwa małe słówka, a już się gawiedź burzy niczym powierzchnia szamba w upalny dzień :) A odpowiadajac na pytania Pierwszego Patrioty - w I wojnie światowej mój prapradziadek walczył w Legionach, za wojnę polsko-bolszewicką dostał Virtutti Militari, fakt że III klasy, ale to i tak wysokie odznaczenie, o ile wiesz w ogóle za co się je dostawało. W II wojnie światowej mój pradziadek AKowiec ganiał się z niemcami po lasach tylko po to, żeby go potem komuniści ścigali jak psa. Zmarł w latach 50-tych, a reszta rodziny potem usiłowała żyć z dnia na dzień, co nie było wcale łatwe. I tak na zakońzenie - jakich ty możesz mieć kolegów, jak spędzasz przy kompie 20 godzin na dobę, piątek, świątek czy niedziela. Obudź się i przestań majaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójStarySoliBudyń
Wam to wszystkim by się przydały porządne elektrowstrząsy :D Mentalne disco-polo, faktycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : kubek ciepłej kawy Z wielkim szacunkiem dla twoich Dziadkow ktory sie im slusznie nalezy:) Mowie ci ze gdyby uslyszeli jak obrazasz innych Polakow sciagnieli by ci te chlopiece majteczki i spuscili lanie pasem:) I wstydzili sie za ciebie ze wyrósl z ciebie taki burak co nie szanuje swoich rodakow ze wsi i miasteczek bo oni wlasnie dla nich narazali zycie glabie a ty swoim teksatmi hanbisz ich pamiec:) Napisz jeszcze o swoich rodzicach czy byli zwiazani z komunistycznym rezimem pomagajacym w rosyjskiej okupacji Polski bo nad tym okresem od 1944 do 1993 przemkneles:) To wszystko nie zmienia faktu ze jestes malym tchorzliwym chamskim chlopczykiem i wszystkie kobiety na ERO juz o tym wiedza:) A z Tchorzami chlopczyku kobiety nie sypiaja tak je uksztaltowala ewolucja i tego nie obejdziesz:) Nie napisałes tez kiedy twoja rodzina przyjechala i osiadla w Warszawie ile tych pokolen mamy:)???? Ale poniewaz twoi Dziadkowie nie zyja to Wilk wich imieniu jak przypomnisz sobie ze masz jaja i sie spotkasz z Wilkiem da ci wmorde i to napewno bedzie dla ciebie wazna lekcja zyciowa zeby sie do kazdego czlowieka niewazne gdzie mieszka zwlaszcza jak jest Polakiem zwracac z naleznym mu szacunkiem:) Mysle ze twoi Dziakowie i specjalnie pisze ich z duzej litery bo na to zasluguja w pelni popieraja w niebie taka lekcje zyciowa dla ciebie:) Bo moze dzieki temu wyjdziesz jeszcze na ludzi kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, ty "spotykasz" się z kobietami jedynie w wirtualu, ja zaś realnie. Czujesz różnicę? :) Czy już tak kompletnie wypaliło ci mózg, że wymieszały ci się oba światy dokumentnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, i tak gwoli wyjaśnienia - ja nie szanuję ciebie, a nie mieszkańców innych miast, miasteczek, wsi, siół i wszelkich innych osiedli. Uwierz, że pochodzenie, stan majątkowy, poglądy polityczne czy religijne są mi zupełnie obojętne, póki z daną osobą znajduję wspólne punkty do rozmów i dyskusji. Dlatego poroponuję - pomyślcie - skoro was wszystkich tak bardzo boli to, że ktoś jest z Warszawy, ktoś z Krakowa, a tamten z Koluszek, to może z wami jest coś nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do; Kubek porannej kawa Chłopczyku Wilk ma 2 corki niewiele mlodsze od ciebie i nie bylo to niepokalane poczecie:) A ty jedyna cipke jaka lizales to ta na ekranie kompa aktorki z p****la:) I poniewaz wyszedles publicznie na tchorza to juz chyba tak pozostanie z toba na zawsze:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna kwestia - serio sądzisz, że te twoje groźby robią na mnie jakiekolwiek wrażenie? Że przejmę się tym, że jakiś 60 letni idiota z lasu sadzi się jak rozsierdzony byk? Jeśli tak to stary, na poważnie potrzebujesz leczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty potrzebujesz leczenia palancie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku, myślałam, że ten Kubek to dżentelmen, a to zwykły prostak, o wysokim mniemaniu o sobie, od lat siedzący na kafeterii:( xx Osoby egocentryczne sądzą, że inni powinni zachowywać się i postrzegać rzeczywistość zgodnie z ich egocentrycznym mniemaniem. Jeżeli ktoś prezentuje stanowisko przeciwstawne do zaprezentowanego przez egocentryka, może liczyć się z drwiną, obrazami i kpinami z jego strony. Egocentryk bowiem wykazuje często sztywność poznawczą, nie zmienia swoich przekonań nawet pod wpływem niezaprzeczalnych argumentów. Egocentryzm łączy się z egoizmem, czyli tendencją do myślenia wyłącznie o własnych korzyściach, ignorując potrzeby innych, oraz z egotyzmem, czyli chęcią bycia w centrum zainteresowania, bezustannym zaabsorbowaniem swoją osobą przez siebie i innych ludzi. Egocentrycy to także często megalomani o zbyt wysokim przekonaniu o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×