Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubek ciepłej kawy

Poranne przemyślenia przy kawce.

Polecane posty

Gość gość
to nic, kawa gorąca wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcześniej to ja nie wiedziałam że zaproponujesz kawę ;) a po drugie jak miałam dać znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Ja mam wafelki podziele sie za kubek kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ; kubek ciepłej kawy Na weselu najwazniejszymi osobami sa mlodzi jesli oni sie dobrze bawili to ich sprawa:) Oczywiscie lepiej by bylo gdyby wzieli pod uwage zroznicowanie gosci i ich gustow muzycznych. Ale czest jest tak ze zamowienie dobrej kapeli ktora ma szeroki reprtuar graniczy z cudem zwlaszcza jak chcesz zrobic to na szybko co oznacza w 3 miesiace a pamietaj ze wiekszosc wesel w Polsce odbywa sie dlatego ze kobieta niespodziewanie zaszla w ciaze:) Duzo latwiej jest z wzieciem dijeja ale czesc osoba za punkt honoru bierze posiadanie kapeli Ale powtarzam najawazniejszymi osobami na ktorych dobrym nastroju powinienes byc skupiony na weselu sa mlodzi i nawet jak dali d**y z muzyka to trzeba przymknac na to ok i cieszyc sie ich szczesciem:) Bo to dla nich na ten najwaznieszy dzien w zyciu tam przyszedles a muzyka to naprawde 10 rzedna sprawa:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro będę głośno krzyczała, może usłyszysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do; kubek ciepłej kawy Sluchaj chlopczyku wszedlem nie znajac cie odezwalem sie z szacunkiem do ciebie Wiec albo przepros za swoje chamstwo albo spotkajmy sie na milej lesnej polanie w Bieszczadach i tam bedziesz mial okazje pokazac jakim jestes twardzielem i patrzac mi w oczy powiedziec ze nie mam jaj narazony na moja reakcje fizyczna:) Maila masz w stopce pisz i sie umawiamy chlopczyku A jak nie jestes wstanie tego zrobic to jestes zwyklym chamskim tchorzem bo odwazny facet nigdy nawet na ero nie mowi niczego czego nie bylby wstanie powtorzyc na lesnej polanie drugiemu facetowi bedac narazony na jego reakcje fizyczna To prosta metoda odzielenia tchorza od odwaznego faceta A mi na tchorzy szkoda w zyciu marnowac czasu Pamietaj chlopcze ze kobiety patrza i jak wyjdziesz na tchorza to kobiety z tchorzami nie sypiaja:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz dzisiaj za oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłem cię o coś, inwalido umysłowy, któremu życie realne wymieszało się całkowicie z tym zerojedynkowym? Nie mam chęci rozmawiać z tobą, bo uważam cię za zwykłego kretyna. A jak chcesz się spotkać i pogadać, to zapraszam do Warszawy, Bo ja nie mam zamiaru jechać do tej twojej Polski B, boję się jakiegoś syfa złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz cos do polski B ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
oddychaj głęboko i przejdzie ;) (gość01)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no????? masz coś do Polski B ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
to co masz za tym oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kmiot . Zjechał do stolycy z prowincji i tu kozaka struga. Jedzonko ze słoika podgrzane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
jakoś i mi humor podupadł. zajrzę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo czemu nie lubia warszawiaków. chwila zaczepki i juz bluzga i poniża, KMIOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z innej planety
Witam. Kilka dni temu pisałam chwilkę z Tobą Autorze, lecz na innym topiku.... Tak sobie wpadłam wieczorkiem na Kafeterię, by zagadnąć do kogoś miłego... i niestety przeczytawszy ostanie wpisy, zrobiło mi się przykro :( Chyba dobrze kiedyś określiłam, że klikamy z innej planety ;) Ja też jestem z Polski B .... ;) Dodam, że z tej pięknej Polski :) Nic absolutnie nie mam do mieszkańców stolicy, nawet mam tam przyjaciół. Nie rozumiem jednak pogardy, jaką niektórzy z Was darzą ludzi mieszkających na południu, na wschodzie... Chyba tylko osobom nieznającym tak na prawdę rzeczywistości, nasze regiony kojarzą się z czymś prymitywnym, gorszym. Widzisz, są ludzie którzy realizują się w tym pseudo nowoczesnym świecie, a są i tacy dla których obcowanie z naturą, przyrodą jest czymś ważniejszym niż dobra posada, świetna pensja, czy wyścig szczurów.. To takie w skrócie moje przemyślenia przy wieczornej herbacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Kubek cieplej kawy A wiesz przejade sie do warszawy pisz na maila i sie umawiamy:). Nie Ja zaczałem bluzgi tylko ty kazdy moze przeczytac jak sie zaczelo:) Zaraz zobaczymy jaki jestes twardziel:) Jak nie napiszesz na maila w sprawie spotkania to znaczy ze jestes tchorzem i wszystkie kobiety chlopczyku to zobacza:) Zle trafiles nie trzeba bylo obrazac Gorala jak on do Ciebie grzecznie:) Trzeba bylo z szacunkiem poprosic zebym opuscil temat i bym to uszanował ale ty chciałes sie popisac ze bluzniesz na Wilka wiec albo dostaniesz teraz po mordzie albo wyjdziesz na tchorza:) A Polska B chlopczyku to ty jestes bo o przynaleznosci do elity narodu nie decyduje miejsce zamieszkania kazde jest tak samo dobre i potrzebne ale to ile jestes wstanie poswiecic dla Polski a tacy szmaciarze jak ty co obrazaja ludzi z mniejszych miejscowosci beda pierwsi jak przyjda rosjanie zeby spierdalac na zachod albo wystawic im tylki do ruchania i jeszcze podasz wazeline zeby sie kacapy nie obtarly. A kolegow kochany w Warszawie to Ja mam bardzo duzo wiec nie sciemnisz Czekam na maila!!! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×