Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Toudi i książę Iktorn

Dlaczego tak ciężko zdać maturę?

Polecane posty

Gość gość
twierdzisz ze matura jest ciezka? o matko !!! to az takie glaby teraz sa w Polsce? latwiejszej matury chyba nie bylo w polskim szkolnictwie jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinna wrocic"stara matura" i moment studiowaliby ci co powinni, nie byloby problemu ze brakuje ludzi z zawodowym, ukierunkowanym wyksztalceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matura jest banalna, w 2 klasie LO miałam 2 z matmy, a na maturze bez żadnych korepetycji 80%. Każdy debil teraz może zdać maturę, a jak nie potrafi, to jest zwyczajnym imbecylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wielką ochotę skopać ci ten pusty ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak: maturę pisałam w tamtym roku i spokojnie ją zdałam z bardzo ładnymi wynikami (powyżej 80% z podstaw i rozszerzenia z bioli, ang i fizyki (tu 70%)). POZIOM MATURY WBREW POZOROM SIĘ NIEWIELE ZMIENIŁ!!! JEDNAK zmienil się poziom liceów. Kiedyś na przygotowanie były 4lata. Teraz są 3 a materiału prawie wcale nie ubyło (np. całki z matmy i to wszystko, z historii i wosu mamy dodatkowe 30lat ważnych przemian w Polsce, dodatkowe przedmioty w szkole jak wok, informatyka, drugi język obcy). Obecne liceum to porażka. Materiał zostal skondensowany do 2lat bo rok trzeci to w sumie powtórki. Myślicie że w takim systemie jest lepiej niż kiedyś? Niestety nie, co nie znaczy że matura jest nieosiągalna ;) Jednak obecne roczniki mają gorzej i każdy nauczyciel wam to potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta matura trudna :D dobre....jeżeli się chodzi do średniego poziomem liceum to na pewno matura jest prostsza niż nie jedna klasówka.Ja tam wagarowałam, jechałam na 2 a matura na 60-80 % bez żadnego przygotowania więc jak mogłabym zdać trudną maturę według ciebie???He :D ale studia to i tak łatwiejsze od szkoły średniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LetnieWieczoryMinęły
Toudi i książę Iktorn matura teraz to pikuś, kiedyś było trudniej ją zdać. Teraz tylko na facebooku byście siedzieli albo grali, a do szkoły dziewczyny odstawione i wymalowane jak na dyskotekę. Żal na to pokolenie patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy raz (legalnie) podeszłam w 2011 roku, zdałam egzaminy z języka polskiego, pisemny na 44 a ustny na 75, w 2012 nic nie zdałam, w 2013 mimo deklaracji nie przyszłam na maturę a w 2014, zdałam język angielski ustny na 30. Teraz mam dwa egzaminy i chcę iść na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×