Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wymarzony weekend

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny! Jaki jest wasz wymarzony weekend? jak powinien wygladac? mi sie marzy wypad do spa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on mi wsadza palec w oko, ja mu wsadzam palec w d**e i jedziem z koksem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam raz w spa, w Karkonoszach, było cudownie. wybrałam się z koleżanką zeby oderwać się od pracy, bo mamy dośc stresujace zajęcie, i wróćiłyśmy jak nowonarodzone :) byłyśmy Nad wodospadem, latem mają prywatną plażę więc wszystko wygląda jeszcze pięniej bo okolicę na prawdę mają cudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymarzony weekend warto spędzić w wyjeździe. Wybierzcie tylko miejsce a komfortowy apartament w atrakcyjnej cenie znajdziecie na www.edom.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIguula
Mi się marzy jakaś super wycieczka po Polsce;) Może jakimś nawet super samochodem:) Liczę że w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejszy weekend jaki miałam w tym roku spędziłam w hotelu Łysoń w Inwałdzie (koło Wadowic) - http://www.parkhotellyson.pl. Zabrał mnie tam mój Ukochany, trafiliśmy akurat na fajną pogodę, więc chodziliśmy po górach, byliśmy w spa w hotelu i jedliśmy świetną kolację. POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie spędzać wolny czas aktywnie. Dla mnie najlepszą formą relaksu jest plecak i góry. Pakujmy wszystko co nam się przydaje, łącznie z jedzeniem i ruszamy na cały dzień wędrówki. Lenistwo owszem, ale odrobinę. Masaż, sauna to przyjemności zarezerwowane ale na zakończenie weekendu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×