Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TaNikola

Co ludzie maja do imienia Nikola?

Polecane posty

Gość gość
Nikola Tesla -FACET fizyk . Starczy ? U nas ukochane przez prostytutki -sutenerów- cichodajki. Jak Viola Vanessa Roxana Jessica .Stąd tak bardzo kojarzone z patologią . Nie każda Nikola to d***** ale wiele dziwek to Nikole -patrz reklamówki powtykane za wycieraczkami czy anonse .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze imie Nikola jest zenskie I meskie. Tak samo jest np z imieniem Taylor (taylor swift to kobieta a talyor lautner to facet) albo carol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze to imie jest meskie i zenskie. Tak samo jak imie Taylor (taylor lautner to facetca tylor swift to kobieta) tak samo carol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne imię :) mnie się bardzo ono podoba aczkolwiek obecnie uznawane jest w naszym kraju za pretensjonalne. Z kolei za granicą nie budzi już takich emocji. Występuje w Stanach, Anglii, Niemczech, Czechach, Słowacji, mam nawet koleżankę Nikolę z RPA i nie ma żadnych nieprzyjemności z powodu tego imienia :) Ale wiadomo jaka jest Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się podoba. I mało mnie obchodzi co sądzą inni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się, tylko idioci szufladkują ludzi po imionach. ja znam jedną Nikolę, córkę prawników i to bardzo fajna dziewczyna, nie jest pusta, jest bardzo wrażliwą i dobrą osobą, ma świetne poczucie humoru i wiele empatii. niejedną Marysię czy Kasię by mogła uczyć pokory i uprzejmości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie zmienia faktu ze rodzice mieli naprawde kiepski gust ahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze imie Nikola jest zenskie I meskie. Tak samo jest np z imieniem Taylor (taylor swift to kobieta a talyor lautner to facet) albo carol xxxx prawda jest taka, że to imię w większośc***aństw funkcjonuje już jako imię żeńskie, z tym że różnie pisane- od Nikola przez Nicola do Nicole, a nawet Nichole/Nichola. Jedynie w państwach typu Czarnogóra, Chorwacja, Włochy jest to imię męskie. Ale jeśli odnieść tego do świata to masz rację- to tzw imię unisex. Podobnie jest ze wspomnianym imieniem "Taylor", ale też z "Robin" (np. aktorka Robin Tunney, aktor Robin Williams)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie zmienia faktu ze rodzice mieli naprawde kiepski gust ahhahaa xxxx a twoi kiepskie metody wychoawacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fascynujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ni pepsi ni cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie zmienia faktu ze rodzice mieli naprawde kiepski gust ahhahaa xxxx a twoi kiepskie metody wychoawacze xxx a niby czemu kiepskie metody wychowawcze? Bo pokazali, jak rozpoznać tandetę i wyrażać swoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
Autorko tu jest kafeteria tu większość ma jakieś tam poglądy "bo tak". Umyśla sobie coś we łbach i wszystkich do jednego wora wrzucają. Wiele się "dowiedziałam" na kafe min. że są obozy wzajemnie się tępiące (które w rzeczywistym życiu nie istnieją) i nie ma złotego środka na kafe. Albo jesteś skrajną patolą czyli masz 1 lub 3 dzieci, które karmiłaś mm i rodziłaś cc, a to oznacza, że twoje dzieci maja patolowe imiona i na pewno nie masz ślubu albo jesteś ideałem, masz męża, jesteś katoliczką, masz dwoje dzieci (nie mniej, nie więcej) duży dom bez kredytu i jesteś top modelką po 13 kierunkach studiów. Innej możliwości nie ma, pomieszania tych dwóch stylów życia nie ma, nie istnieje takie coś. Jest tylko albo pierwszy albo drugi schemat dla ciasnych umysłów większości kafeterianek i nie dyskutuj, to bez sensu, bo suki nie śpią. One toczą pianę 24h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce dac tak córce na imię!! A ostatnio na spotkaniu rodzinnym szwagier który pracuje w pomocy społecznej skomentował ze takie imiona właśnie dają rodzice żyjący na socjalu zeby sie właśnie wyróżnić! Tak powiedział. Z kolei moj syn chodzi do niepublicznego przedszkola ( wiec raczej nie uczęszczają tam niziny spol) i tam same imiona jak Oliwier, xawery itd. Czy powinnam zmienić imię córce? Nie chce jej skrzywdzić! Nikola jest w 20 najbardziej popularnych imion wybieranych w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciasne umysły? Jeśli ktoś ma swoje zdanie, coś mu się podoba lub nie podoba to ma ciasny umysł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nic nie mam do żadnego imienia, niech rodzice nazywają jak chcą...ale sama nie nazwałabym dziecka takim imieniem, jakie nosiłoby co drugie w przedszkolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam ze wy tworzycie nadinterpretację ale jak przypomniałam sobie słowa szwagra to 2 tyg temu mówił to samo. Ze co rodzina z socjalu i ma dzieci to takie wyszukane pretensjonalne imiona maja jak Alan, Oliwier, Nikola itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz skrzywdzić dziecka, wybierz zwykłe, klasyczne imię. Czy wy serio sądzicie, że te Nikolki, Waneski i Rosanki to tak elegancko i wykwintnie? Nie bez powodu ludzie mają takie a nie inne skojarzenia. Przemyślcie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei mam bardzo dobrze usytuowana kuzynke tzw wyższe sfery praktycznie I ona dała dziecku na imię Ania. Zwyczajne imię nie dla nizin spol. Tak teraz dumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
dziś no widzisz ciasnoto! ja nie napisałam o tym, że ktoś ma swoje zdanie tylko o dziwnym podziale na kafe, którym większość się tu kieruje (domyślam się, że ty się takimi stereotypami nie kierujesz więc czemu odebrałaś to do siebie?) nie pisałam o tym czy coś się komuś zwyczajnie podoba czy nie więc jeżeli to nie odnosiło się do ciebie to na cholerę piszczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie sa pewne tendencje w imionach i co z tego ze sa popularne jak zle sie kojarzą. Potem to nie my będziemy chodzić z takim imieniem tylko nasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakie wg was sa imiona ktore ludzie nadają ze średniej lub wyższej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż kieruję się stereotypami, bo wzięły się one z doświadczenia życiowego wielu ludzi. I uważam, że imię Nikola nadają w 95% ludzie ograniczeni umysłowo/ patologia. I co, kieruję się ciasnotą umysłową? Bo w swoim życiu spotkałam już niejedną Nikolę, Brajanka czy Ksawierka, których rodzice mają ograniczone/ odebrane prawa rodzicielskie bądź są drobnymi pijaczkami bez zębów o IQ krewetki? Stereotypy to nie wyssane z palca bajki, one nie biorą się znikąd, a wyjątki tylko potwierdzają regułę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest taka różnorodność imion, że nie da się skrzywdzić dziecka imieniem Nikola w ogóle co to za pojecie tej krzywdy? krzywdzisz dziecko krzywda i krzywda :o U mojego syna w klasie jest Walenty i Mieczysław i jakoś dzieci to normalnie przyjęły, przyjaźnią się, nikt nikogo nie wyśmiewa. To dorośli potrafią być wredni i chamscy co widac po kafe. Jeżeli ktos kogoś wysmiewa to tylko dlatego, że tak rodzice debile go nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie tzw neutralne imiona to np Anna, Agata, Aleksandra, Agnieszka, Emilia, Ewa, Julia (mimo ze oklepane) Katarzyna, Karolina, Kinga, Malgorzata, Natalia i mnostwo innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak długo coś jest pretensjonalne aż nie zdobędzie władzy!:D Donald również był kiedyś pretensjonalny. Pretensjonalność snobizm i inne głupoty! Nikola, Nikol, Niki od Mikołaja imię piękne ! A głupi zawsze podchwyci taki temat i będzie filozofować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o wyśmiewanie, bo dzieci nie widzą subtelności między Ewą a Wanessą, ale o postrzeganie, np w szkole przez nauczycieli, przez rodziców koleżanek i kolegów szkolnych, wreszcie przez potencjalnych pracodawców. Uwierz, żena dwie osoby o tych samych kompetencjach większe szanse na zatrudnienie na wyższym stanowisku ma Anna niż Nikola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe bliźniaczki
10:34 Żadne imiona się nie nadają, bo zawsze komus jakies się nie bedzie podobało z jakichś tam względów. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak typ czy styl imion Franek mi sie podoba ale Antek już nie, Oliwia mi się podoba ale Nikola już nie, Paweł mi się podoba ale Piotr nie, Anna tak, Kasia nie. Każdy ma inaczej i trudno wymagać aby ustalić odgórny kanon które imiona są ładne bo są ładne i muszą się wszystkim podobać. Moje córki będą miały na imię Małgorzata i Bianka i gwiżdżę sobie na to, że Kowalskiej z Nowakową się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donald pretensjonalny jest nadal 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co innego, że jakieś imię się "nie podoba" a co innego, że źle się kojarzy. Mi nie podoba się imię Małgorzata, ale nie kojarzy mi się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×