Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość ermira
Cześć dziewczyny. Ja sobie zapełniam czas, żeby nie myśleć. Już nie raz to przerabiałam, ale zawsze wymiękłam. Najgorsze jest, że on ciągle pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRITTT proszę zrób to dziś:-) może twoja historia nam w życiu jakoś pomoże. bardzo jestem ciekawa męskiego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letycja30
Poprosiłam przełożonego o zmianę projektu. Nie zgodził się. ... czuje się okropnie. Pan starszy znowu się odezwał. ..umieram. Jestem żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
wilk1946 dziś , Twoja pokuta mnie przeraziła ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matkooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Dziewczyny trudno mi sie włączyć do dyskusji, bo temat dla mnie świeży i myli mi się która, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Letycja o co tobie tak naprawdę chodzi? Za przeproszeniem swedzi Cię pipa czy zwyczajnie się nudzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda odemnie nic ciekawego się nie nauczysz. dziś nie mam weny by się rozpisywać i rozdrapywać rany. Wiesz czytając twoje posty mam wrazenie ze kochanek jest uzupełnieniem twojego zycia brakującym elementem czuloscia miłymi słowami może jakimiś niezrealizowanymi fantazjami które nie zrealizowała byś z mężem. Jak jest z facetami nie wiem ale chyba tak samo jak z kobietami dla jednych to sport zaliczanie kolejnych panienek bajerowanie itd. a inni po prostu się zakochują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Magda i Letycja robią to z nudów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka nie kojarzę twoich wpisów sory to nie będę się wypowiadał a to co pisze to raczej moje spostrzeżenia staram się nie oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRITTT ja to zrobiłam bo czuję się samotna ,a te chwile z nim co spędziłam odbudowały we mnie pewność siebie ,czułam się znowu atrakcyjna i pożądana ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRITTT rozumiem:-) a może wspólnego dziś drinka? Czuje że w Tobie znajdę odpowiedz , na to ci mnie trapi. .a mam dziś doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRITTT rozumiem że mie masz dziś weny, na rozdrapywanie ran, ale proszę zrób dziś wyjątek, napisz dla nas coś więcej:-) dziękuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumie to sporo winy za taki stan ponosza partnerzy że zaniedbują 2 strone a może to tylko usprawiedliwienie dla zdrady a twój maż wie o kochanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Polałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja otwieram sobie piwko,akurat pod meczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Wilku gdzie jesteś? Miałeś mnie wyspowiadać (catalina rivas) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRITTT mój mąż nie wie ,ale to nie jest u mnie usprawiedliwienie bo ja walczyłam ,starałam się ,ale on nie chciał ,olał mnie .Zagroziłam rozwodem to cos drgnęło ,ale chyba już coś się skończyło,ja też się zmieniłam. Z moim przyjacielem ustaliliśmy ,że nic nie zmieniamy w naszym życiu ,pokręciło się to wszystko ...Ermira nie płacz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×