Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Nic tu nie upolujesz dziewczyny sa na odwyku od kochanka totalna abstynencja Szukaj gdzie indziej dobrze radze Marnujesz swoj czas tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wilka nie jesteśmy robotami, tylko jak wszyscy pragniemy odrobiny szczęścia ,dlatego to koniec bo nic nie może być z tego ,mamy rodziny ,zobowiazania ,czas leczy rany no i moje bieganie to jest odreagowanie od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk, ty tez nie mozesz zyc bez kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Beatka, ale dlaczego koniec, jeżeli jest wszystko ok. to sie nie kończy, masz powód? Okłamał Cię, zaniedbuje...czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ermira nic z tych rzeczy,sex był cudowny,pisalismy od rana do nocy i wiele innych rzeczy robilismy,ale to za daleko zaszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Zerknalem na twoj wpis chyba z 29.10.2014 Piszesz ze wiez erotyczna z twoim mezem to fikcja a z kochankiem jest cudownie Wiesz jak nie ma wiezi erotycznej nie ma milosci To co czujesz do meza to tylko wiez emocjonalna Nie da sie dlugo zyc bez milosci Teraz ci sie wydaje ze skupisz sie na dzieciach pracy i jakos to bedzie Nie bedzie Beata nie mina 3 lata a poszukasz nowego kochanka Moge sie zalozyc o 10 litrowa beczulke 50% nalewki z czernic lesnych Jak uwazasz ze nie da sie juz odbudowac wiez erotycznej zmezem to pogadaj z kochankiem czy jest wstanie odejsc od zony jesli ty sie na to zdecydujesz Jak tak to rozstancie sie w miare pokojowo ze swoimi i zacznijcie wszystko od zera To naprawde da sie wszystko poukladac Jak tego nie zrobisz a wiezi erotycznej nie odbudujesz z mezem to co jakis czas bedzie sie pojawial jakis kolejny kochanek I w ktoryms momencie obudzisz sie jako stara kobieta i pomyslisz ze zmarnowals zycie zyjac bez milosci Jesli twoj maz nie jest chory a zdarzaja sie wam w seksie takie kilkumiesieczne przerwy to znaczy ze on ma kochanki co jakis czas xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Beatka, ale on by chciał być z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk nie znasz mnie ,już tego nigdy nie zrobię ,dzieci są najważniejsze dla mnie nic to nie zmieni,a co do męża nie musi mnie kochać ,jesteśmy już ze sobą 20 lat. Emira nie rozmawiam z kochankiem na tematy typu kochasz mnie to może będziemy razem,ten czas poświęcaliśmy tylko dla siebie ,po co rozmawiać o czymś co nie powinno się zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
No to dlaczego nie może to trwać jak do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Przyjmujesz zaklad w ciagu roku bedzie albo ten albo nowy kochanek:) Nie przeszkadza ci to ze maz cie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Ja bym w takiej sytuacji nie rezygnowała, nie rozumiem Ciebie...? Jeżeli czujesz, że jemu zależy, że seks jest super. Beata! zwariowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wilka myslisz,że mój mąż mnie zdradza ....nie wiem ,pytałam się ,powiedział ,że ma kryzys. Dlaczego myślisz,że wrócimy do siebie.? ,nie potrafię zaufać innemu już facetowi,więc żadnego innego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy chyba usnęli śledząc konwersację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Beatka masz jeszcze wino? Bo sie smutno zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
gość dziś Tobie się spać jakoś nie chce, to może się winka ze mną napijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zajęty katowaniem pewnej części ciała więc muszę odmówić. Poza tym nie lubię mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ermira masz rację wszystko jest super z nim,,ale to już trwa za długo ,powinnam zająć się domem,dziecmi ,a nie myśleć o nim ciągle.Patrzę na mojego męża i myślę sobie co się ze mną stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata A ile ty masz lat? Ja 43 ale juz nedlugo:) Dla kobiety okres pomiedzy 40 a 45 rokiem zycia to szczyt jej libido czyli mozliwosci seksualnych Po postu w tym okresie wzrasta u mkobiety stosunek testosteronu do estrogenu A testosteron to hormon odpowiedzialny za poped seksualny zarowno u mezczyn jak i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy puszczalskie szmaciory, kochanka sie wam zachciewa? Podu.pcone k***yszony. Mąz z********a na wyjazdach a wam się we łbach przewraca. Do roboty szmaty puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata to proste jak chcesz sprawdzic czy cie maz zdradza wez go na badanie krwi na oznaczenie poziomu testosteronu jesli ma w normie a nie uprawiacie seksu przez dluzejj niz miesiac znaczy ze zdradza Meska seksualnosc inna niz kobiety Was emocje potrafa zablokowac na seks nas nie Mezczyzna ma staly co ranow yrzut testosteronu. Przygladnij sie mezowi jak zaraz proprzebudzeniu lub tuz przed ma zwzwod to znaczy ze wszystko u niego w porzadku i jak nie kochal sie z toba dluzej niz mesiac i nie jest fanem masturbacji przy p****lach znaczy ze zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
A co z pokutą? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkłada palec do cipki i sprawdza czy mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ci się Beatka wydaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×