Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość ermira
O mnie zapomnieli, w takim razie idę od Was 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy testosteronie w normie a jest dosyc szeka od 200 do 800 ilosc stosunkow nie powinna spasc ponizej 4 Nie ma tylu zdradza Mam kolezanka psycholg specjalizujaca sie w terapii par i wroztsaniach iw szystkich ztymm zwiiazanych klopotach lacznie z depresja Kobiety przychodz do niej co tydzie n a godzine przez kilka lat Wszystkie ich historie sa podobne maz twierdzize jest przepracowany i dlatego nie ma seksu Pytalem sie jej jak dalej toczas ie losy tych koniet powiedziala mi ze w swojej ponad 2o letniej raktyce nie zdarzyl sie ani jeden przypadek zeby na koncu nie okazalo sie ze facet mial kochanke. Pobne obserwacje maja jej kolezanki a to waskie i elitarne grono Facet ktory jest autentycznie chory zachowuje sie zupelnie inaczej chcetnie idzie na badania chce sie leczyc zeby jak njaszybciej byc znowu kochankiem dla zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Słodkich snów... A rankiem, gdy wstanę pachnąca nocą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata To proste wez go na badanie poziomu testosteronu 25 zl i wszystko w iesz czy zdradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trafiłaś, uda próbuję zmęczyć. Kaloryfer ciężka sprawa, bez bliskiego zeru poziomu tłuszczu chyba jest to niemożliwe, te przeklęte boczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Odpłynęłam..., i noc dzisiaj taka ciemna, nawet gwiazdy dla mnie nie świecą... przyszło kilka sms, ale ja nie reaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Ja bylem czynnym zawodnikiem sportow silowych Od 30 lat je trenuje plus rozne sztuki walki glownie znaciskiem na wojskowe sytemy wlaki to takie wktorrych chodzi o to zeby zabic przeciwnika w ciagu kilku sekund najlepiej wmiare bezglosnie golymi rekami Wynika to ztego ze jsli komandosizrzuceni na tyly wroga spotkaja przypadkowegozolnierz to jesli on zaalmuje reszte to gina na torturach bo kazda armia chce wyciagnac z nich jak najwiecej informacji Dal mie kulturystyka to nie sport akonkurs pieknosci nigdy jej nie rozumialem tej idei nie pocizgala mnie Sport to jestwedy ja mierzemy jaks konkretna ceche motryczna Ktos podniesie wiekszy ciezar szyciej pobiegnie wykona lepiej skomplikowany uklad ze wzgledu na koordynaracje jak w gimnastyce sportowej itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
Nie lubię jak się robię taka prawdziwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam przesadzasz jakie boczki ,u nas to są boczki.No przyznam ,że ja nie dorobiłam się boczków i mam trochę wyrzeźbione mięśnie brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ermira MIalas opowiedz jak jest z toba ii kochankiem chyba ze nie jestes jeszcze gotowa na takie wyznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Nieprawda uwierz mi troszeczke sie na tym znam:) Wystarczy poziom 20% tkanki tluszczowej:) Ile wazysz i ile masz zwrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety za wszelką cenę chcę przytyć,ale jest to strasznie trudne, poza tym jak tyję to mi idzie w brzuch i tyłek i koło się zamyka. Nie no żeberka od kaloryfera lekko prześwitują,ale do ideału trochę brakuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beatka12 Kobieta powinna miec o 5% wyzszy do mezczyny poziom zawartosci tkanki tluszczowej Powiedzcie ile wazycie ile macie wzrostu a powiem jak to mniej wiecej u was wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
183/75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Konkretnie nie sciemniaj ile wzrostu i ile wazysz? To dobrze ze idzie w tylek toznaczyz e masz genoidalny typ tycia wlasciwy dla kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr dwa
170/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Jestes kobieta czy facetem? I daj jakas cyferke do nicka plus K lub M zebys nam nie pomyli sie z nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jest ładnego w tej "kobiecie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×