Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość nr dwa
170/59 kobieta Proszę o wyrok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopino, już całkiem na łeb upadłeś. Co ty tym kobietom doradzasz. Są faceci co mają po dwie kochanki, a rano przy żonie staje. Numer z nią, a wieczorem jazda z kochanką. Chyba ty masz taki niski poziom testo. Że tak radzisz. Ogarnij się. Kobiety szczyt możliwości mają w tedy jak na dobrego ogiera trafią, który ją rozbudzi. I to w bardzo różnym wieku. Ogólnikami jedziesz. Na marginesie to chyba ty się nadajesz do leczenia, masz coś pod czaszką nie tak. Masz maniakalne wpisy. To nie jest śmieszne, ani fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Nie chdzi czy ci sie podoba le ktos tutaj twierdzilz e zeby miec widzoczne miesie proste brzucha czyli jak wy mowicie kaloryfer tzeba miec prawie zerowy procent tkanki tluszczowej Ta dziewczy ma 20% tkanki tlusczowej i wiidoczne miesie proste brzucha To nie jest kuturystka tylko fitnesska To taki sprot gdzie polowa punktow jest za ocene sylwetki a druga polowa za uklad gimnastczny ma byc skomplikowany zawiera pewne obowiazkowe elementy ale bardzo koobiecy i seksowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wtedy mialas wiecej tkanki tluszczowej Po 1 ciazy kobieta nabiera 3 kg masyciala miednica macica itp i to juz nie cofa sie ani nie doaje nastepne dziecko Ale to nie jest tkanka tluszczowa Rozwoj fizyczny kobiety konczy sie dopiero po urodzeniu 1 dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest sens porównywać osobę która dajmy na to waży 50 kg i 90 kg? U tej pierwszej mimo tkanki tłuszczowej będzie widać mięśnie, w przeciwieństwie do tej drugiej. Jak osoba mało waży to nie musi wiele pracować żeby mięśnie brzucha stały się widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prawda , ja kiedyś duzo pracowałam ,bo zawodowo uprawiałam sport,a teraz tylko to podtrzymuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Nic nie zrozumiales z tego co napisalem Wroc do podstawowki i naucz sie czytac ze zrozumieniem. Nie skacz do mnie bo zaraz tutaj przed kobietami wyjdziesz na kompletnego tchorza i najesz sie wstydu i po ci to. Wiec idz chlopcze swoja droga bo cie tu nikt nie zapraszał Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę, z zawodniczkami powiadasz. Hm, może podzielisz się swoją wielką wiedzą na temat tej elitarnej suplementacji przed zawodami tych kobiet ? Tylko się nie ośmiesz. Sieroto boża, te zawodniczki mają 5/7 % zawartości tkanki tłuszczowej a nie 20. Żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata to czemu nie mowisz ze bylas zawodniczka co trenowlas Bo to zmienia postac rzeczy zupelnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz uciekam spać ,robi się niebezpiecznie ,życzę słodkich snów wszystkim ,a Ty się nie przetrenowuj bo kolano będzie znowu bolało .Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Chlopczyku za duzo sie gazet naczytales i mylisz dyspliny Fitniess to nie kluturystyka 7 do 10 % maja mezczyni w kuturystyce kobiety o 5% wiecej to zupełnie inne dyspliny douucz sie apozniej sie odzywaj To ze ci na wadze z tym smieszny przeplywem pradu wyjdzie niski wynik to sobie mozesz wiesz gdzie wlozyc :) Jedyna dokladna metoda to wazania podwodnego moze nam opowiesz na czym polega madralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie kundlu wilko podobny taż tu nikt nie zapraszał więc ty z tąd ludzi nie wyganiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zadzwonię do salonu masażu i poproszę o opiekę nad moim kolanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr dwa  Do wilka
Doczekam sie jakiegoś komentarza? 170cm/59 kg kobieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy pierwszy nie odzywam sie do nikogo bez szacunku ale poznie przestaje byc mily wiec idzcie swoja droga bo naprawde zle trafiliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz chłopino. Mogłabym cię zgnoić wiedzą o jednym i drugim. Z własnego doświadczenia. Matko jakie żałosne typy są na świecie. Szkoda czasu. Temat był o czymś innym. Zabłyśnij na innym forum, byłbyś tam zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość nr dwa Do wilka Przepraszam cie bede ich ignorowal Powiedz mi czy ty masz podobny typ budowy jak ta dziewczyna ze zdjecie czy mocniejszy czy bardziej delikatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr dwa do Wilka
Raczej bardziej delikatny, mniej mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś to opowiadaj na czym polega metoda wazenia podwodnego do oceny zawartosci tkanki tluszczowej to sa absolutne podstawy jak twierdzisz ze cokolwiek wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr dwa do wilka
Tych mięśni to prawie wcale tak naprawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, Wilk, Ciebie tez nikt tu nie zapraszał. Na twoim temacie jeszcze jestem w stanie znieść, ze sie szarogęsisz. Ale z jakiej racji tu się sadzisz?? P****ało Cię? Mało się ośmieszyłeś już na Ero? Parafrazując Ciebie, nie masz tu żadnych praw Misiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO gość nr dwa do Wilka Zaraz wkleje zdjecie powiesz mi czy taki typ budowy ty tez mozesz czegos poszukac w necie i wkleic chodzi grubosc kosci i ogolny poziom masy miesniowej Toszukamy we dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×