Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOBIETY dlaczego karmicie piersią 2 3 4latki pytam bo nie rozumiem karmienia tak

Polecane posty

Gość gość
Moja córka przestała chciac ssac piers sama jak miała 6/7msc..:( nie wiem dlaczego, butelke dostała z 10 razy jak ja byłam długo na uczelni co 2 tygodnie. Pewnego dnia jakoś marudziła przy piersi, potem to sie powtarzało aż wogole przestała chciec pic-possała 10 sekund i koniec...mleko mi zaczeło zanikac i bo ona przestała pic. To sie stało jak zaczełam wprowadzac obiady i desery i kasze manną z łyżki bo bardzo jej smakowały. Wogóle pewnego dnia przestała pic. Tylko łyzka:( mleko zanikło to próbowałam sie ratowac mm ale jego tez nie chciała pic!!! Z mlecznych tylko kasza z łyżki i wprowadziłam jogutry babydream bo one są na mm i mają cukier gronowy. Bałam sie ze za malo wapnia dostaje wiec jak miała 8 miesiecy to spróbowałam nad ranem koło 5 w butli dawac mm z kaszką waniliową bobovity bez cukru i pije! Ale tylko przez sen i to ledwo 100ml .Do tej pory (ma 13msc) nie chce pic z butelki. Pije ze słomki od 2 miesięcy ale mleka i tak nie lubi. Sama odstawiła piers. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra ja wam powiem cos od siebie.DZIEKUJE mojej mamie,ze NIE PAMIETAM jak mnie karmila piersia.moze dlatego mam z nia zdrowe relacje. osobiscie wydaje mi sie chore,gdy duzy dzieciak potrafiacy jesc,gryzc,mowic,skakac,biegac,nadal ciagnie cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zorijana odpowiedz mi bo chyba jestes specjalistką od kp to ja z 16.23. Dlaczego moja córka przestała chciec ssac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmienie piersia w ogole jest oblesne i obrzydliwe,obojetnie czy jest to niemowlak czy dziecko po roku.Okropnie mnie to brzydzi,nigdy piersia karmic bym nie mogla i nie piszcie mi,ze to jest najzdrowsze dla dziecka,bo ten argument do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamierzam karmić do 2 rż lub nieco dłużej. Dlaczego? Zorjana napisała już wszystko w tym temacie więc nie będę się powtarzać. Swoją drogą aż miło poczytać; wasze argumenty z d_py wzięte pt "to obrzydliwe, chore, to nie mleko to woda" etc etc etc zmiażdżone przez merytoryczny post poparty artykułami i badaniami :D Yeahhh :D Zoriana jesteś super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bylam 3,4 letnia dziewczynka to biegalam z kolezankami po podworku i jadlam kanapki a nie cyca mamy i jakos mam z mama dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne jak krowa dojna karm nawet do 10 roku zycia skoro przyjemnosc Ci to sprawia.W ogole tak dlugie karmienie piersia mozna by juz pod pedofilie podciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoriana jest nawiedzona,nawet po awatarze widac,ze jej macica mozg zarosla.ciekawe co na to maz,taa jasne,zapewne wniebowziety ze zona juz przestala byc zona,a zamienila sie w zywa dojarke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nigdy pierisa karmiona nie bylam,a z mama mam super kontakt i bardzo silna wiez,zyczylabym kadej karmionej pierisa takiej bliskosci ze swoja matka jaka ja wlasnie mam,zawsze mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmilam do pol roku i jestem zdania ze to w zupelnosci wystarczy.A karmienie dziec****ersia juz po roku czasu jest okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Jak juz jeden gość wspomnial, a sama dowiedzalam się z programu TV gdzie mówiono o badaniach nad mlekiem matki, ze mleko po ok 3-4 lat produkcji wytwarza sporo więcej przeciwcial. Ale nawet to nie przekonaloby mnie do tak dlugiego karmienia. Planowalam ok 8-9mc, nie udalo się tak dlugo a szkoda. Gdyby dobrze szlo robi nawet rok moglabym. Ale biegnące dziecko do cycka i zadzierajace bluzkę jest po prostu dziwne dla mnie. Na szczęście ja takiego problemu nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko ja nie byłam karmiona cyckiem ani jednego dnia a byłam do mamy przylepiona jak lep i do dziś tak mam heh ale pamiętam jak mój kuzyn miał 4 lata i biegał za ciotką ze stołeczkiem aby pociągnąć cyca widziałam jak ciotka się z tym czuje -niezbyt dobrze. a teraz wszyscy leją z tego jak są spotkania rodzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja ma prawie dwa lata i jeszcze doi wiec ciekawe kiedy planujesz ja odstawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorjana jestes nawiedzona :( idz lepiej zajmij sie swoim dzieckiem ktore 9 godzin dziennie spędza w przechowalni (czyt żłobek ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem nawiedzona. Po prostu mam odpowiednią wiedzą. Odpowiadam na pytania. Chciałyście argumentów po co karmić, więc wam odpisałam, a teraz czepiacie się, wyzywacie od nawiedzonych bo wam kontrargumentów brakuje. Zamierzam karmić córkę do samoodstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zorana zorajna ma wielkie cyce o rozmiarze F :O jak one muszą wyglądać po tych 2 latach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci do roku pokarm matki to podstawa jadłospisu, dla dzieci od roku do dwóch lat to uzupełnienie. A ja mam inne pytanie: dlaczego podajecie 3 latkom sztuczne mleko? Dziś widziałam w sklepie pudełka z mieszankami dla dzieci od 2 do 3 lat -czyli ktoś to kupuje. A 3 i 4 latków to piersią nikt nie karmi, to nieziemsko sporadyczne wypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież karmienie tak dużego dziecka jest nienormalne.a później narzekacie,że dziecko nie chce się od Was odczepić. Przecież karmienie cyckiem przedszkolaka który robi już wszystko sam jest dla mnie niepojęte.nie umiem tego zrozumieć...na placu zabaw w ziemie wyciągacie te wydojone cycki idajecie 3-4latkowi? aby pociumkał czy się najadl?to ile takie dziecko przy tym cycku siedzi/stoi?przecież cyckiem się nie naje ani z resztą nie napije bo takie dziecko potrafi szklankę wody na raz i talerz zupy.to jest dla mnie śmieszne i żałosne i argumenty,że mleko matki jest wiecznie zdrowe nie przemawiają do mnie bo tak dużego dziecko jak nawet 2latek nie powinno karmić się piersią a co dopiero 4latek czy jakieś starsze.To w tym momencie matki mają coś z psychiką że świadomie dopuszczają je do cycka.może męża też karmicie albo nastoletnie dzieci w czasie przeziębienia jako lekarstwo???poza tym widok matki karmiącej z niemowlakiem jest o wiele innym widokiem od matki karmiącej przedszkolaka.to drugie obrzydza i odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaJJJJA
Głupie te wypowiedzi o cycach. Poczytajcie sobie wypowiedzi specjalistów: biust zmienia się podczas ciąży, a nie karmienia jak powszechnie sądzi wiele kobiet! A nawet gdyby było inaczej, to chyba nie byłby Wasz problem? Beznadzieje są Wasze ataki, na osoby, które żyją inaczej niż Wy! Ja też zamierzam karmić do samoodstawienia, dziecko ma 20 miesięcy. Jednak co natura, to natura. A Wy do którego roku życia podajecie mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest różnica w podawaniu bo taki 4 latek inaczej pije mleko mm z kubka a inaczej matki z cycka. dlaczego nie ściągacie tego mleka? bo tak nauczyłyście i wygląda to obleśnie i zdania nie zmienię. tak samo jak karmiąc dziecko piersią nawet niemowle w miejscu publicznym powinnyście zakrywać pierś pieluchą bo karmić niemowlę trzeba,ale nie trzeba przy tym pokazywać swojego żylastego i wyciągniętego cycka otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co Ty autorko uwazasz nie ma zadnego znaczenia. Sa kobiety, ktore karmia rok, dwa i takie, ktore nie karmia wcale. Widzialam nie raz mame karmiaca starsze dziecko i nie obeszlo mnie to wcale. Czas, zebyscie zaczely interesowac sie swoimi sprawami, a nie cudzymi. I zanim ktos napisze, ze mam takie zdanie , bo sama karmilam 6 lat, wspomne, ze ja swoje dzieci karmilam butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia to jest Twoja wypowiedz,zobaczysz jakie będziesz miała piersi jak Ci pokarm całkiem zejdzie.Ci specjaliści w większości swoich dziec***ewnie nie mają a piszą bo im za to płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie wiem czy do
samoodstawienia to taki dobry pomysł. Siostra mojej mamy, a moja ciocia tak syna karmiła, efektem był 7 latek ssący pierś przed snem. Prawie do 8 roku życia był karmiony piersią i dodam, że sam się nie odstawił ciotka musiała mu tłumaczyć, ze jest za duży. Także ja w to samoodstawienie nie bardzo wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas, zebyscie zaczely interesowac sie swoimi sprawami, a nie cudzymi x a cudzymi powiadasz?to poczekaj jak taki przyszly zwyrodnialec skrzywdzi Twoje dziecko za kilkanascie lat.bo sorry,ale duze dziecko przy cycku to pedofila,a pedofile to tacy,ktorzy byli ofiarami jako dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjka3344
Ale macie wyobraźnię. A ileż to kobiet karmi piersią przedszkolaki? I to jeszcze publicznie? :D W dzisiejszych czasach to raczej wszędzie na około się słyszy, że kobiety mają problemy z laktacją i bardzo szybko tracą pokarm. Niewiele kobiet karmi do 2 roku życia, a co dopiero starsze dzieci, a Wy tu robicie jakąś sztuczną sensację, jakby na co drugiej ławce siedziała matka z 4 latkiem przy piersi hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się ,że autorce właśnie nie chodziło o samo mleko tylko o formę karmienia-dlaczego karmicie tak duże dzieci cyckiem a nie butelką swoim mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pgg77
gość dziś - jako dziecko byłam ofiarą pedofilii. Zamknij się z łaski swojej, bo pojęcia nie masz o temacie i nie wiesz o czym piszesz! Masz coś z deklem, skoro twierdzisz, że dzieci długo karmione piersią będą kryminalistami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×