Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zszokowany wymaganiami współczesnych kobiet.

Polecane posty

Gość gość
Ja też należę do kobiet które nie palą, nie piją, nie biorą narkotyków i rzadko przeklinają. Mam 23 lata więc to co piszesz jest kompletną bzdurą. Jest dużo porządnych dziewczyn/kobiet tylko trzeba dobrze szukać a jak ty się obracasz w takim towarzystwie gdzie kobieta nie potrafi normalnie rozmawiać, używa wulgaryzmów czy dużo pije to je je zmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może za bardzo uogólniłem ale większość kobiet między 16-25/26 za męskie cechy uważa picie, palenie, wulgarne słowa, agresje. Nawet mi moja rówieśnica 23 lata powiedziała, że jestem dziwny bo nie przeklinam. Wg Ciebie to jest dziwne i nienormalne? Generalnie tylko dama doceni gentelmena a niestety coraz ciężej spotkać damę. Dziś Kobiety sporo piją, przeklinają, są również agresywne a takie kobiety nie chcą gentelmena bo to nie ich target. XXXXXXXXXXXX Nigdy przenigdy nie leciałam na takich facetów jak opisałeś - tj. piją, przklinają, piją, są agresywni. Nigdy bym na takiego faceta nie spojrzała. Dla mnie facet musi być kulturalny i mieć szacunek do kobiety (szacunek to również to że nie podniesie na nią ręki) i żeby nie miał problemów z alkoholem czy narkotykami. I cię zaskoczę bo mam tylko 22 lata. I również nie palę, nie piję i nie jestem agresywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah dzisiejsze wymagania U NIEKTÓRYCH dziewczyn to włos sie jeży na głowie. poprostu faceci musza szukac ,patrzec w dużej mierze na serce,a nie tylko na wyglad:) ja mam tylko wymagania aby mnie kochal,nie zdradzil i byl ze mna:) pieniadze kasa wykształcenie wyglad sie nie licza dla mnie,tylko serce. czyzby tak duzo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówię, że takich kobiet nie ma ale spotkać taką to istny cud. Chyba tylko w kółkach przykościelnych można takie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być idiotą aby pisać, że porządne kobiety można spotkać tylko na kółkach przykościelnych czy różańcowych. ja jestem porządną dziewczyną, z wartościami, nie pijącą i nie chodzę na żadne kółka przykościelne/różańcowe. Pracuję, studiuję, chodzę normalnie po świecie, jak już tak bardzo chcecie znaleźć porządną kobietę to się trochę wysilcie i cierpliwie szukajcie a na pewno się znajdzie bo dużo takich chodzi po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządna kobieta to rzadkość znacznie większa niż porządny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne zwlaszcza ze facet zeby byl porzadny musi wylacznie nie bic zony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadna kobieta nie uprawia
seksu bez zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to wiadomo gościu ! a która uprawia bez zwiazku??s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zszokowana, że ktoś ocenia wartościowość faceta poprzez pryzmat kasy i nie jest to pazerna utrzymanka a "facet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj temat pokazuje jedynie, ze kasa nie wystarczy, to nie wszystko by miec powodzenie. liczy sie rowniez charakter, osobowosc, sposob bycia, poglady, stosunek do kobiet i oczywiscie wyglad. jak widzisz autorze to, ze twoi koledzy zarabiaja spora kase i maja wysokie posady nie gwaranuje powodzenia u kobiet i w milosci. ja sama osobiscie nigdy bym sie z brzydkim facetem nie zwiazaja ktory zarabialby np 10 tys, wolalabym ladnego zarabiajacego 1 tys. rowniez charakter ma ogromne znaczenie, wrecz powiedzialabym ze kluczowe, najwazniesze, bo wyglad przemija, mozna sie do pewnych niedoskonalosci przyzwyczaic, oswoic, przymknac oko jesli jest porozumienie, cos do siebie ciagnie, dogaduje sie idealnie, lecz charakter zly, nieodpowiedni, niedopasowanie wyklucza wrecz zwiazek, a kasa to jedynie dodatek, wygoda, radosc czerpana na poczatku znajomosci, atrakcji, ale na dluzsza mete kasa nie zastapi niczego innego ani milosci ani partnerstwa ani uczuc czy pozadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błaaaaaaagam, to jest jakiś dramat... W dawniejszych czasach kobiety traktowane były jako gorszy sort. O większości spraw decydował facet, często kobieta była na jego utrzymaniu co bardzo zwiększało jego przewagę. Generalnie panowało podejście - choćby pił, zdradzał i bił, ale żeby był... Ówczesne kobiety przeważnie (we wsiach chyba nadal w większośc***anuje marzenie o szybkim zamążpójściu i urodzeniu gromadki dzieci) dzielą się na dwie kategorie: 1. gwiazdy szukające Kena lub przynajmniej piłkarza, aktora czy piosenkarza, z wieloma zerami na koncie, który będzie sponsorował wszelkie jej zachcianki oraz godnie prezentował się u jej boku 2. niezależne kobiety, świetne w swojej pracy, inteligentne, zadbane, atrakcyjne. Taka kobieta doskonale radzi sobie sama, nie szuka więc sponsora ani samca alfa, który wszystkie decyzje będzie podejmował za nią. Kategorycznie odpada też maminsynek, któremu zawsze mama skarpetki składała w taki sposób, a schabowy mamuni... Taka kobieta szuka faceta, który będzie dla niej partnerem - sam nie jest łajzą życiową, zarabia tyle, ile potrzebuje więc nie będzie od niej zależny, nie traktuje kobiety jak żywego AGD i sam też wykonuje domowe obowiązki i teraz to, co najważniejsze- będzie dobrym towarzyszem: ma poczucie humoru, świetnie się z nim rozmawia, dobrze się czuje w jego towarzystwie, wyjazdy czy wypady z nim spędzone będą interesujące i przyjemne. Panowie, zgadzam się z Wami w pełni, że kobiety mają teraz wyższe wymagania niż kiedyś. Wynika to z faktu, że same mają dużo więcej do zaoferowania, więc jeśli zależy Wam na związku z fajną kobietą, nie pozostaje Wam nic innego jak zacisnąć poślady i wziąć się za siebie - nauczyć się gotować i obsługiwać pralkę, zacząć się orientować, co dzieje się w świecie (uwaga: wiedza w obszarze piłki nożnej nie wystarczy!), nauczyć się być dobrym kumplem dla kobiety, takim do rozmów, do życia, dodatkowo oczywiście też do łóżka. Zapewniam, że zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś . Potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie napisane. Też mi się marzy taki typ kobiety jak nr.2 Tylko że kobiety zwykle chcą się najpierw wyszaleć a potem znaleźć taki typ nr 1.(może nie piłkarza ale bogatszego na pewno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak medycyna i prawo atak, tymczasem z roku na rok więcej prawników, co nie mają się gdzie podziać oraz ta alternatywa po medycynie własna działalność, trzy miasta, trzy przychodnie i kilka godzin oraz wykop po stażu lub po lub w trakcie rezydentury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×