Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tatuaże u kobiet to moda czy coś innego

Polecane posty

Gość gość
zabawne jest to, że gdyby nie była wytatuowana to ślinilibyście się do niej jak to tej Emily Rajtakowski (czy jak jej tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw naucz się wklejać linki, a potem startuj do dyskusji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy usunąć spację - kafeteria ma taki system antyspamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni jakoś umieją wklejać, nie zrzucaj swojego upośledzenia na kafeterię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkleiłam dwa linki i tylko ten długi mi podzieliło, więc chyba jednak mogę zwalić na kafeterię. Za to Twojego upośledzenia nic nie tłumaczy. Długie linki zawsze dzieli i jakoś wszyscy sobie umieją z tym poradzić. ;) W każdym razie, pomijając twoje problemy z ogarnięciem jak użyć tego linku - chciałam tylko pokazać, że zrobienie sobie tatuaży nie sprawi nagle, że kobieta zacznie wyglądać jak babochłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal uważam (jak i pewnie większość mężczyzn), że ta laska wygląda obrzydliwie. Nie będziesz mi narzucac co ma mi się podobać, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet jestem w stanie się z tobą zgodzić, bo nie każdemu się to podoba. Co nie zmienia faktu, że nie wygląda jak facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie pisałem że wygląda jak facet więc to chyba nie do mnie. Pisałem że wygląda jak tania dajka i to podtrzymuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej przykład podałam odnośnie tekstu, że niby kobiety z tatuażami wyglądają jak faceci. Jest modelką, która modelka nie musi wyglądać seksownie w sesjach? Poza tym jak według Ciebie nie wygląda "tania dajka", chodzi w sweterku pod szyję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie jakby NIE MIAŁA tatuaży i ładniejszy makijaż/fryzurę wtedy możliwe że by się do niej ślinili. jednak mało któremu facetowi podoba się taki styl u kobiet, dużą część też taka ilość tatuaży zwyczajnie odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dalej wygląda jak kobieta, nie nabrała męskich cech, po prostu wielu facetom taki styl może nie odpowiadać, ale to już bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuuje sie bydlo na uboj czy trzode zeby bylo wiadomo ktore do czego to i kobiety moga sie tatuowac. Nie zmyje tego i latwo potem rozpoznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo obchodzi zdanie faceta który siedzi na babskim forum...taki facet to c***a a takich zdanie kazda kobieta ma w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bydłem to jest osoba która w taki sposób mówi o innych ludziach...mam nadzieję, że nie obraziłam żadnej krowy. Nie zainteresowałabym się takim facetem, w życiu, ktoś kto się tak zachowuje nigdy nie będzie dobrym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo obchodzi zdanie wytatuowanej kretynki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17:00--> co prawda zabolała c/i/o/t/o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o jej tatuaże to pewnie jej własne zdanie ją obchodzi. Popisuj się dalej swoim chamstwem, zabawnie się to czyta. I taki "facet" próbuje mówić kobietom co jest atrakcyjne? Może my też mamy zacząć porównywać ludzi do zwierząt hodowlanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja,c/i/o/t/y won z damskiego forum...wy możecie jedynie gejom doradzić jakie gacie założyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając to co tu się w tej chwili dzieje - chyba logiczne, że taka kobieta nie będzie próbowała związać się z kimś kto uważa ją za obrzydliwą i wyzywa od bydła, więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać nawet c***y nie chcą wytatuowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha racja :D Same c***y tu siedzą, chyba tylko skrajna brzydka jak kupa desperatka związałaby się z facetem piszącym tutaj kiedykolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo c***y wolą bolec zamiast c/i/p/k/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto wyzywa kobiety od bydla? Tam jest ze ze bydlo sie tatuuje to i kobiety moga. Czytaj tumanie ze zrozumieniem. Widac ze glupawa jestes. Pewnie wytatuowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, na kafe tylko jacyś zdesperowani brzydale i męscy pi/zd/usie siedzą. Kto by takiego niedoroba chciał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, przecież jak powiem, że możesz się taplać w błocie bo świnie to robią, to wcale nie porównam cię do świni. Gdzieś ty się uchował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bydlo sie tatuuje i trzode chlewna tez wiec o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to, że jesteś chamem i normalna kobieta nawet nie będzie chciała z tobą na żywo rozmawiać. Dlatego pewnie siedzisz na babskim forum i wylewasz swoje frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze sie trzode tatuuje? Ty jakas glupawa musisz byc.Masz tatuaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dużo tatuaży i w życiu nie przyszło mi do głowy takie porównanie. Z drugiej strony nie otaczam się ludźmi twojego pokroju więc nie miał mi kto takiego pomysłu podsunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dosc ze glupia to i pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×