Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tatuaże u kobiet to moda czy coś innego

Polecane posty

Gość gość
Typowe - ktoś ci wytknie brak kultury to w odpowiedzi jeszcze bardziej wyzywasz. Pokazuj dalej jaki jesteś "inteligentny" i obyty. Na pewno jestem inteligentniejsza od trolla który wchodzi na tematy tylko po to żeby ludziom naubliżać i "broni" się żałosnym argumentem, że wcale nikogo nie porównał do bydła...bezpośrednio. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasuje się niewygodne posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska ty chyba masz strasznie żałosne i nudne życie, że się rzekomym trollem podniecasz i z nim dyskutujesz. Znajdź sobie jakieś zajęcie, a nie tylko wytatuowane dupsko płaszczysz przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak laska wyzywa to dobrze, jak facet odpali to cham i troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona taka miła i kulturalna że facetów od cip wyzywa, normalnie kultura ma na drugie hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa definicja wulgarnych postów - "niewygodne". Pewnie znowu się popisałeś chamstwem i dlatego coś ci usunęli. Jakbyś nie zauważył to tutaj rozmawia (albo rozmawiało) kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tu jesteś? Będziesz się tu kisić do jutra i obcować z takim chamem jak ja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilę mnie nie było, zerknęłam czy ktoś coś ciekawego napisał (nic nie ma) więc znowu znikam, wpadnę jutro, może ktoś jeszcze się wypowie. Z tobą, chłoptasiu, rozmawiać już nie będę. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestepcow, ladacznice i zlodziejki tez sie tatuowalo. W widocznym miejscu zeby nie mogli tego ukryc. Takie pietno na twarzy albo na ramieniu i wiadomo bylo co to za jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź powyzywać się na swoim "chłoptasiu", o ile go w ogóle masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśny gość
Tylko głupie siksy i d***** się tatuują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, jakie jest wsza stan wiedzy, ale widać, że kiepski. po tatuażach zawsze pozostaje ślad, nawet po laserach i innych badziewiach, któe reklamują na youtube. przyjmijcie to w końcu. a baba z tatuażami brzydko wygląda. szkoda gadać, no ale taka moda, każda chce być teraz oryginalna. jak nie takie same okulary aviatory, to każda robi dziary: a to pamięć po kotku, a to dla mamy, a to tribal, a to ptaszek. macie coś z garem. że nie wspomnę o tej pseudoatystce. heh, bo jest po uczelni sztuki, to jest artystką? buahahaha, każdy kto ma lustrzankę i kurs, to fotograf, tak samo, jak ona jest artystką. van gogh, salvador dali i reszta sie w grobach przewracaja z powodu tych artystow wspólczesnych. szkołę można zrobić i mieć papier, a sztuka jest z głębi siebie, a nie żeby nogi powyginać, pomalować dziary komuś i cycki pokazać. sztuka, buahahaha. no ale na kafe sami wykształceni ludzie siedzą. baby jak widać wysoki poziom też prezentują, nikt ich nie chce, to założona takie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom wiedzy mają najwyraźniej wyższy od Ciebie bo nowe lasery nie pozostawiają blizn. Jeżeli jest blizna to dlatego, że powstała kiedy tatuaż był robiony. Co do tej laski - nie chodziło o jej zdjęcia tylko jej zawód, przecież kilka razy było o tym wspominane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie wiecie, czym jest sztuka i kim jest artysta. a o usuwaniu dziar nie będę się kłociła, widziałam ślady wielokrotnie i za ciężka kasę usuwanie było, więc wiem. ale wy wiecie lepiej, spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, nie każdemu musi się podobać jej styl, ale grafikiem/ilustratorką jest dobrą. Też widziałam jak wygląda proces usuwania i wszystko zależy od tego gdzie i jakim laserem ktoś usuwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grafik, czy ilustratorka, to prędzej. ale nie artystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest też tatuażystką i moim zdaniem to co tworzy to jest sztuka. Tylko zwykłe snoby nie doceniają talentu jeżeli forma im nie odpowiada - o czym przekonał się Van Gogh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie prace Teresy Sharpe (również tatuażystka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciętna dziewczyna (na pewno nie potwór), ale ja mówiłam o jej pracach, nie o jej urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym ptaszorem wytatuowanym na łbie to wygląda jak potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zrozumiem czemu laski się tak oszpecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się akurat podoba, wygląda bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym pacykarzy tatuażystów do van gogha nie porównywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem to dobre porównanie. Większość ludzi nie potrafi narysować prostej kreski, a są tatuażyści którzy tworzą niesamowite, trójwymiarowe obrazy na skórze - pomyśl jakie to jest trudne, musisz stworzyć obraz, wibrującą igłą na żywej tkance. Do tego nie wystarczy umieć dobierać kolorów - musisz wiedzieć jak one będą wyglądać na różnych odcieniach skóry za kilka lat. Świeży tatuaż bardzo różni się od zagojonego, łatwo to spieprzyć. To jest sztuka, po prostu niektórzy są zbyt nieczuli na piękno żeby to docenić. Van Gogh'a też nikt nie porównywał do wcześniejszych artystów, bo "bazgrolił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać pojęcie sztuki odnosi się do równych kresek... ciężka dyskusja. ponadto wątpię, by tatuażysta wiedział, jak się będzie barwnik na skórze zachowywał za ileś tam lat. nie ma takiej wiedzy na pewno, bo zmian skórnych, chorób i innych nie może przewidzieć. akurat bazgroły nie mają nic wspólnego z pojęciem sztuki, a ówcześni van goghowi, czy innym artystom - zwyczajnie nie widzieli tego, co powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, chorób skóry nie przewidzisz, ale tatuażyści wiedzą jak się skóra starzeje, dlatego tak dobierają kolory i kontrast żeby tatuaż jak najdłużej był wyraźny. To jest sztuka. Niektóre projekty powalają fantazją i pomysłowością, o umiejętnościach artystycznych niektórych tatuażystów nawet nie ma co dyskutować. Ci ludzie mają po prostu dar, ale musiałabyś wykazać trochę inicjatywy i użyć wyszukiwarki internetowej - zobacz chociażby prace Teresy. To nie są bazgroły i skoro wcale nie znasz się na temacie to po prostu się nie wypowiadaj - nic tak nie razi jak ignorancja. "Nie wiesz tego co powinnaś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam "nie widzieli", a nie "nie wiedzieli", czytaj dokładniej. Ty też nie widzisz, czym jest sztuka. a odnośnie znajomości tematu - jak widać wiesz to także lepiej, co ja wiem :D pamietaj, ze madry i idiota nie widza tego samego drzewa. nudna ta kafeteria, pełno hipokrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod względem seksualności, to tatuaż jest zawsze antyseksualny u kobiet w stosunku do facetów. Siostry zakonne powinne sie tatuować obrazkami czy czymkolwiek, były by bardziej antyseksualne niż habit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Numer ze sztuką polega na tym, że nie musi się ona Tobie podobać, żeby dalej być sztuką. Nie lubię twórczości Dali, ale nie zacznę umniejszać jego talentowi bo mnie się ona nie podoba. -Wiem co napisałaś. Oni nie widzieli w tym sztuki, a ty tak mało wiesz o tatuażach, że nawet nie masz możliwości ich docenić (o usuwaniu laserowym swoją drogą też nie wiesz dużo :P) -BSA-to twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×