Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tatuaże u kobiet to moda czy coś innego

Polecane posty

Gość gość
ja do takich nie podchodze::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci się nie podobają to normalne, że nie podchodzisz, ale sugerowanie, że takie kobiety są łatwe to przesada zasługująca na delikatne wyśmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latwe moga byc te co maja duzo chetnych ale jak facet podziekuje PO to i latwa nie ma co byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze gorzej jak facet podziekuje PRZED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd pomysł, że ktoś w ogóle chce mieć dużo chętnych? Jakby kobiecie faktycznie zależało na "dużej ilości chętnych" to zamiast tatuować się poszłaby na solarium, zrobiła sobie biust jak dwa melony, wstrzyknęła coś w usta i poszła do klubu ocierać się pośladkami o napalonych samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocierają się i bez tego :D wychodzi na to, ze jak ładna to łatwa, a jak z dziarami, to brzydka i wali w pysk? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz to wyszło, że jak ładna to łatwa, jak z dziarami to łatwa...za chwilę okaże się, że jak oddycha to jest łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie jest normalna reakcja kazać spieprzać jeżeli ktoś próbuje poderwać dając do zrozumienia, że ma Cię za puszczalską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos lubi rockowe dziewczyny to pewnie mu sie taka spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś u Siwiec im nie przeszkadzały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
booh, pierdolicie tutaj jak pierdolone zacofance. W iktorym wieku i gdzie wy zyjecie? Betonowe konserwatywne nietolerancyjne lby. Zdziargajcie sobie krzyz na dupie, zaby przypadkiem nikt go nie zobaczyl - zacofancy pierdioloni.....polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow...musiałam zgadywać co chciałaś przekazać tą wiadomością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się zastanawiam co zrobiliby faceci w tym temacie gdyby ich żona/dziewczyna przyszła z tatuażem. Też wyzwaliby ją od d***** i chorej psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej. która żona idzie sobie zrovbić tatuaż i nie mówi o tym meżowi? chyba tylko tchórz, ktry nawet tak prostej sprawy nie umie przedyskutować. no ale wy jesteście wyzwolone, jak celebrytki :D moda na tatuaże sprawiła, że wam się mózgi popsuły. o ile je macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, to jest tak prosta sprawa, że chyba nie trzeba jej dyskutowac, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, niczego nie trzeba dyskutować, ani o niczym tak zwyczajnie po prostu nie rozmawiać. ty chyba nigdy związku nie stworzyłaś, dziewczynko post wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że jak idziesz włosy ufarbować to też prosisz o pozwolenie? Rozumiem dyskutować kwestie finansowe, ale jakoś nie wyobrażam sobie dyskutowania co mam zamiar zrobić z moim ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tu mówi o proszeniu o pozwolenie... jaka ty płytka jesteś. pewnie samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemenyynaaa
Moje zdanie? Jeśli laska ma tribala nad ledzwiami lub motylka piórko i ptaszka to i mi i w sumie każdego dobrego tatuatora bierze na śmiech w sobie. Oczywiscie zaden nie powie wprist ej to jest gowno (chyba ze bliski znajomy) bo to klient i nie bedzie narzucal zdania pozatym zarobek. Płytkość i przeciętność co drugiej jest porazajaca. Każda chce to samo i nosi co druga to samo i jakoś im to nie wadzi w przeciwieństwie do ciuchow :D ja i moi znajomi w tym Tatuatozy cenią kolorowe i pomysłowe old skule. Ja mam ręce obydwie do polowy na przedramieniu i zdobią czymś czego nie żałuje od lat i nie będę żałować i wiem ze tylko ja je mam. Wiem ze niby gusta ale laski i faceci z tribalami arabskimi napisami i motylkami - j***ecie tandeta. Spojrzcie na konwenty i na prawdziwe dziary a nie się wywyzszacie bo macie skrzydła na pol pleców xD to wygląda dopiero beznadziejnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ma charakter to nie musi na siłę wzbudzać zainteresowania tatuażem. Tatuaże, kolczyki, kolorowe włosy i inne takie to w większości znak że panienka przez całe życie była niezauważana, nieśmiała i teraz chce światu pokazać, jak to się "wyzwoliła", ma zdanie wszystkich w d***e, a tak naprawdę to błaganie o zwrócenie na siebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 01.05 - nie jestem samotna, po prostu ciekawilo mnie co powiedzieliby w takiej sytuacji. Twoj post zabrzmial tak jakby chodzilo ci o pozwolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemenyynaaa
Wzbudzić zainteresowanie... Chyba Ci od motylkow i napisów i tribali robią to na pokaz. Wiem bo widzę jak się tacy doczekać nie mogą dziaby jak bardzo się w towarzystwie nią jaraja i na FB itp. My z old skullami robimy to głownie z miłości do posiadania na skórze i nie na 1 miejscu pokazywanie ze co to nie ja. To jest cos czego wy ludzie nie zrozumienie. Ja się Lubie jarac sama sobie co mam nowego a czy inni widza patrzą komentują negują mam w dooopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kleemeentyna - masz taaakaaa racje, popieram Cie w zupelnosci - oni tego nie rozumieja ze sa ludzie ktorzy dziargaja sie TYLKO dla siebie, a nie zeby wzbudzic zainteresowanie innych - mozesz mowic co chcesz - bez sensu - wiedza swoje i juz - a wiec dziargajmy sie dalej az miejsca zabraknie - hehehe.........w d***e z innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś - Większość ludzi ma małe tatuaże których nie widać, więc jak niby mają pokazywać je innym? Poza tym mogę mówić tylko za siebie, ale mnie zainteresowania nigdy nie brakowało, więc teoria trochę naciągana. Ostatnie co można o mnie powiedzieć to, że jestem nieśmiała, ale nie lubię zwracać na siebie niepotrzebnej uwagi. klemenyynaaa - bez urazy, ale zachowujesz się tak samo jak ludzie którzy wyśmiewają twój "old skull" (a nie old school przypadkiem?). Pomijam już fakt, że teraz jest na to po prostu moda, tak jak kiedyś była na tribale, więc wcale nie jesteś lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemenyynaaa
Dziewczynko na old skulle nie ma mody... W latach 60 juz to ludzi urzekalo i urzeka do dziś. Takie tatuaże maja sens i wygląd ale każdy ma swoje zdanie i gusta. Tylko mowie ze laski i kolesie w napisach tribalach i motylkach takich samych to dla mnie banal i tandeta. Jak juz ozdabiać ciało to konkretnie i ciekawie. Kaaaazdy tatuator ma to samo zdanie. No prawie każdy tylko jak pisalam nie narzucają nikomu bo to każdego sprawa rzecz jasna ze ma milionowa dziare np dum spiro spero i per aspera ad astra :D hah heh hih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu ma to samo zdanie o old schoolu którego nazwę komicznie kaleczysz. Kiedyś były modne, potem przestały, teraz znowu są. Moim zdaniem wyglądają nieciekawie, dużo małych, brzydkich, prostych wzorów. Jak widzisz ile ludzi tyle opinii. Jak ktoś chce mały, delikatny tatuaż to niech sobie zrobi kwiatuszka na biodrze, jak ktoś chce wyglądać jak Kerry King niech sobie walnie tribal, jak jara Cię duża ilość kolorwych znaczków natrzep sobie old schoolowych tatuaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I się tak nie rzucaj, tobie się podoba jeden styl, innym nie musi. Ostatnia jest prawdziwa plaga na Sailor Jerry i inne tego typu masówki albo trochę przerabiane odgrzewane kotlety. Nie ma w tym nic złego, ale śmiesznie brzmi Twoja krytyka w świetle tego co sama robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×