Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinka373

Rozstanie... Tęsknota... Nadzieja... Powrót?

Polecane posty

Gość gość
ciaobambino,co ty robisz kobieto w swieta o trzeciej nad ranem na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i go nie kochalam...wlasnie..To bylo bardziej przyzwyczajenie, Z drugiej strony zrazil mnie do siebie klamstwami i brakiem czulosci..To bylo bardziej kolezenstwo ,niz zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobambino
U mnie jest godzina wczesniej poza tym nie mam neta w kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobambino
Swieta... O rety.. Nic nie wolno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to co ty robisz o drugiej w nocy w czas swiateczny w UK?moze byc bez odpowiedzi,bo walisz infantylne teksty ciao.Piszesz juz sama ze soba,widzisz.jeszcze ja czasem zrobie up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dawno mnie nie było. Ale to wcale nie znaczy, że będę zgłaszać wątek do usunięcia. No co Wy? Owszem, były rozstania... powrotów nie ma, ale chyba mamy tu o wiele więcej niż taki powrót. Co u Was? Boleczka, Pzdr... czytacie nas jeszcze? Skóra, Ciao, jak się macie? Ja nie mam na dobrą sprawę czasu ostatnio nawet żeby się wysikać. Ale słowo honoru będę zaglądać częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobambino
To nie prawda ;) Ja zagladam ale p*****le jak pptluczona to sie zmuszam do milczenia ;) Szczesliwego Nowego Roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez zagladam, ale nikt nie pisze..jak sie trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaglądam ale jakieś dziwne rzeczy się porobiły, strach cokolwiek napisać bo zaraz mega "hejty" idą .... pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę w nowym roku i Wam i sobie.. mądrości i życia przede wszystkim dla siebie, pokochania siebie, bo My jesteśmy najważniejsze!!!!!!, trzymajcie sie ciepło i do miłego... A123A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobambino
A ja ciagle jestem wariatka i nadal jestem zakochana w pijaku, ktorego niefortunnie odtracilam. Pisze do niego listy a w rzeczywistosci milcze, zeby go nie zameczac swoja osoba. Po staremu ;) P.S. Planuje jakis wyslac choc wolalabym sie odwazyc i powiedziec to wszystko w twarz ;) Wiecej milosci planuje w tym roku hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciao,ty jednak masz nierowno pod sufitem tymi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobambino
Przeciez wiem i nie zaprzeczam przeciez! Co ty ode mnie chcesz? Czy kazdy musi miec rowno? Fajnie by bylo ale tak niestety nie jest i czas sie z tym pogodzic dziewczyno. Nie mowie, ze nie przydalo by sie jakies leczenie. Wlasnie, ze przydalby sie doktor dusz. Wiem kto mnie leczyl najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane, miło Was tu widzieć. A, odzywaj się częściej Ja Wam w Nowym Roku życzę wielu dobrych decyzji, żeby był lepszy od poprzedniego. Dużo zdrowia przede wszystkim. Odwagi, by marzyć i cierpliwości, aby te marzenia spełniać. Żebyście zawsze potrafiły znaleźć powód do uśmiechu. Jak najwięcej pięknych chwil, ale tych gorszych czasem też, bo to one nas kształtują i to one uczą nas doceniać te piękne. Życzę Wam, żebyście potrafiły kochać siebie i każdego dnia były najlepszą wersją Was samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobambino
Nic jak tylko sie podpiac Malinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gfthj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, skora, cindi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobambino
Mi brakuje sniegu, jego i czasu dla siebie :) A co u Was? Wiosna juz za 3 miesiace ;) Wszystko bedzie kwitlo i zielenilo sie. A tymczasem grypa szarzuje i podejrzewam, ze niejedna z Was ma od chusteczek odarty nos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas za 3.m-ce w życiu nie bedzie wiosny ani nic zielenic sie czy kwitnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobambino
Typowy polski pesymizm :) Stokrotki beda, krokusy, tulipany, magnolie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki pesymizm?cos ty zapomniała,ze wiosna w Polsce jest najwcześniej na przełomie kwietnia-maja?Ciao,magnolie w PL pod koniec marca?zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaobambino
Rety. Stokrotki to widzialam juz w styczniu, choc zdziwilo mnie to, nie powiem. Magnolie rzeczywiscie kwiecien albo maj ale krokusy w marcu jak nic! Skora... Nie wiesz co cie czeka jutro. Zima to zawsze sie czeka na wiosne jak sie nie ma co robic. Nuda jest dobijajaca- skad ja to znam... Dlatego wyrzywam sie tworczo i wyglupiam zeby nie dostac na glowe. Wiem, ze u mnie niedlugo bedzie dobrze, po prostu w to wierze :) Po co sie na zapas dolowac, no po co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, co z Wami? dajcie jakiś znak życia, tym bardziej jeśli poradziłyście sobie z rozstaniem. Dla podniesienia na duchu tych właśnie cierpiących i czekających na uzdrowienie dusz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoteryczka
ezoteryczka_isaura - Tarot, wróżby,rytuały isaura666@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×