Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona82

rowerek stacjonarny efekty

Polecane posty

Gość Magmara
Ja jeżdżę drugi tydzień,rano i wieczorem lub popołudniu po ok godzinie, samopoczucie super,waga...różnie,jakoś skacze codziennie +- 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja codziennie jeżdżę na rowerku po 20 min i przy wadze 74 kg wchodzę w rozmiar 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Prowadzę salon sprzętu fitness w Poznaniu. W swojej ofercie posiadam m.in. orbitreki, bieżnie, wioślarze, rowery magnetyczne i spinningowe. Każdemu szukającemu odpowiedniego sprzętu chętnie doradzę i pomogę dobrać odpowiednie urządzenie. Zapraszam do kontaktu: poznan@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betisia
Cześć dziewczyny, od tygodnia jeżdżę na rowerku,średnio ok.45 min,specjalnie efektów nie widzę, ale nie poddam się,muszę się trochę rozruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Można się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię luiza jeżdżę od 5 listopada z wagi 79 zeszłam na 69 więc jak widać rower pomaga bo diety raczej nie trzymam. Jeżdżę godzinę 5- 6 dni w tygodniu. Tylko nie wiem ile spalam w tym czasie (30km /godz )wie ktoś może? Luiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego nie wiem czemu z moją wagą jest tak że rano jak się ważę to jest na przykład 69 a po południu 71 albo więcej i zastanawiam się czym to jest spowodowane bo nie najadam się aż tak bardzo żeby w kilka godzin przybyło mi ponad 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka288
Mi rowerek stacjonarny pomógł zrzucić około zbędne kilogramy, ćwiczyłam na nim 5 dni w tygodniu. Dieta również jest ważna, ćwiczenia bez diety dadzą kiepskie efekty. Najważniejsze jest przede wszystkim nastawienie i dobry sprzęt :) Swój rowerek kupowałam ze sklepu sportowego sporti.pl to ćwiczyło mi się bardzo dobrze a sam sprzęt był wygodny, dlatego wyznaję zasadę, że jeżeli kupuję sprzęt do ćwiczeń to w sklepach sportowych gdzie potrafią pomóc dobrać odpowiednie urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Efekty mogą Was zaskoczyć. Sama miałam do czynienia ze sprzętem w stylu rower treningowy Assault AirBike i byłam w ciężkim szoku, jak bardzo może on działać. Dla tych z Was, które nie są jeszcze w temacie, to sprawdźcie sobie więcej w http://sklep.sportsst.pl/kategoria/power-racks Na pewno się Wam to spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka55
Rowerek stacjonarny nie raz potrafi zdziałać cuda. Sama myślę nad takim. Widziałam wiele propozycji na: http://profitness.pl , różne i ciekawe propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rowerku można szybko zaobserwować efekty. Swietnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas treningu trzeba pic sporo wody. Najlepiej taka, która ma zbliżone pH do pH krwi. Veroni Hydration ma pH 7.4, najbardziej zbliżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violeet
a skąd mam wiedzieć jaka woda ma jakie ph?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Kluczowe sa dwa pierwsze zdania jesli naprawde jestes zainteresowana rowerem stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia643
Ja jednak jestem zwolenniczką zwykłych rowerów, ale wiadomo, jak przychodzi zima to lepszy rydz niż nic xD ale z utesknieniem wyczekuję wiosny kiedy mogę znów wyciągnąc indianę i przemierzać ulice xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina_GGG
u mnie po miesiacu widac mega efekty. mam taki rowerek z media expert, ustawilam sobie w salonie i cwicząc ogladam tv :) 2kg schudlam bez diety, ale planuje diete rowniez rozpoczac i wtedy bedzie sztos, bo wiadomo, ze dieta to 70% sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ćwiczy regularnie, to efekty powinny być, choć oczywiście oprócz samego ćwiczenia trzeba byłoby pomyśleć też o innych zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Rowerek stacjonarny daje super efekty. Szczerze zaczęlam na Nim jezdzic 2 tyg.temu. Jestem 4 miesiace po urodzeniu dziecka i postanowilam troszke sie poruszac i zrobic cos dla siebie i swojego ciala. A rowerek jest idealna opcją . Sluchajcie efekty niesamowite!!!!!!!!!!!! Zaczelam jezdzic od 30 do 45 min. Na poczatek to mi wystarczalo,poniewaz nie chcialam od razu przemeczac siebie i ciala:) Po 4 dniach zwiekszylam czas do 1.5 godz i tak codziennie jezdze. (nie wiecej nie mnie ).Jest to dla mnie wystarczajaco. W ciagu 2 tyg. 2 kg mniej. - 3 cm w biodrach - 3 cm w talii - 2 cm w udach Moze tak tego nie widac od razu,ale jak weszlam w stare spodnie i dopielam sukienki to dalo mi to motywacje do dalszego cwiczenia:) Polecam Wam wszystkim. P.s chce dodac ,ze nie mam zadnej diety ,ale jem mniejsze porcje obiadowe, bez dokladek:) I nie jem po 18 ,pije duzo wody niegazowanej oraz zielona herbate. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabelll
30 minut dziennie treningu na takim rowerku i można sobie znacznie poprawić nie tylko wydolność, ale także figurę. Paniom polecam jak najbardziej, ponieważ fajnie wyrabiają się pośladki :-) Co do samego rowerku polecam odwiedzić stronę https://www.domenasportowa.pl/ ja od nich zamawiałam rok temu, a sprzęt działa i śmiga do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malika241
No te rowerki z domenasportowa.pl są dobre i nawet niedrogie. Ja troche już schudłam ćwicząc na tym, przy regularnym ćwiczeniu można uzyskać niezły efekt dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwiaa
Cześć dziewczyny:) Od wczoraj zaczęłam jeździć na rowerku stacjonarnym 45 min, dodatkowo robię deskę,mniej jem i zobaczymy jakie efekty będą:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×