Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona82

rowerek stacjonarny efekty

Polecane posty

Gość zakrecona82
mi nie pokazuje pulsu ja mam rower spinningowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tu ktoś kto się zna na ''pulsie'' ? jaki powinien być i którą metodą go się oblicza? bo wyżej wymienione są dwie metody więc którą się oblicza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panoramixx
każda metoda jest dobra. Wszystkie te wartości są umowne, to nie APTEKA ~~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej jest tu jeszcze ktoś kto jeździ na rowerze??;-) ja jeżdżę codziennie po 60 minut;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
kręci kręci codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakręcona mam pytanie : napisz ile już tak jeździsz / po ile kilometrów dziennie ? czy coś innego ćwiczysz oprócz tego ? czy stosujesz jakąś dietę ? ile schudłaś ? przyznam się że zaglądam tu często i podziwiam za wytrwałość Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witam u mnie różnie z tym zapałem raz ćwiczę codziennie przez miesiąc a później odpuszczam dziennie robię do 20 km a na wadze tylko 2 kg w dół kręcę jeszcze hula hop po 20 min nie stosuję żadnej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakręcona dziękuję za odpowiedź. Ja wcześniej coś jeździłam, ale od niedzieli znów zaczęłam przez 4 dni zrobiłam 160 km na razie nie widzę zbytnio różnicy, czuję się lepiej. Zaczęłam też robić wyzwanie 30 dniowe 200 przysiadów , za mną już 3 dni. Nie wiem jakie będą efekty, dlatego zapytałam jak to u Ciebie, co do jedzenia trochę ograniczyłam cukry i nie jem po 19 .. myślisz że to wystarczy ? czy coś polecasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Czesc powiem ci ze u mnie ciezko z ograniczeniem slodyczy bo strsszny ze mnie lasuch ale powiem ci tak ze przy wadze 70 kg wchofze w spodnie 38 ja nie patrze na wage tylko na cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jak tam jazda na rowerze? jeżdzi ktos? ja jezdze codziennie przez 45 min ok 20-22km/h na obciążeniu 1. i czuje się dobrze po takim treningu i faktycznie ciało jest troche jędrniejsze i się rzeżbi fajnie chociaż dopiero jeżdże ok 3 tygodni.a na puls nie patrze bo w trakcie jazdy mam różny a żeby mieć te ok 120 to musze się ostro na kręcić he he wiec az tak się nie katuje;-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakręcona tak rozumiem cię, ja też mam słabość do słodyczy ...jednak chcę to ograniczać i staram się, chociaż wiadomo np wczoraj zjadłam 1 czekoladkę, przedwczoraj 4 małe herbatniki . Nie poddaje się zobaczę na efekty, które oczywiście wiem że po 4 dniach nie są możliwe, bo na to potrzeba czasu. Powodzenia w dalszej jeździe... ja chciałaby schudnąć chociaż 5 kg a tak na miesiąc jakby mi poszło 2 to byłabym zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemka ja jezdze od okolo 3 tygodni 3x 30 min na dosc duzym obciazeniu i w zasadzie jestem zadowolony bo ze 108 kg spadlo do 104 kg. Dieta okolo 1200-1500 kcal. Jakos strasznie mi nie przeszkadza, nie glodze sie bo jjem dosc sporo tylko 0 slodyczy, fast foodow, mieso staram sie gotowac czesciej zamiast smazyc, ewentualnie piec, jjem czysciej rybke na obiad, no i na sniadania duzo czesciej staram sie jesc salatki. Ziemniaki i chleb ograniczylem do minimum. Kartfle do obiadu max lyzka a chleb do sniadania tylko razowy i max 2 kromki. Kolacji nie jjem wcale, chyba ze odczuwam dosc mocno glod to jedynie 2 pomarancze albo 2 jabluszka. Troche dziwnie, bo w pierwsze 2 tygodnie spadlo mi 4,5 kg a teraz po tygodniu przytylem 0,5 kg. Czemu? Nie wiem. Takei pytanko mam, czy Wam tez podczas diety az tak waga sie wacha w ciagu dnia? bo mi to nawet do 3 kg roznicy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
wsiadam na rower a wy jak tam z motywacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakręcona wczoraj 32 km i dziś 32 km także motywuję Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakręcona u mnie rano przed pracą 32 km juz było wyszło mi że spaliłam 720 kalorii do tego dorzucam dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witam ja dzisiaj wróciłam ze szpitala nie mam siły na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Kochana Zakręcona coś nie tak ze zdrowiem ? u mnie 30 km dziś życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny i jak tam jazda na rowerze?ja wczoraj 60 min.29 km.350kalorii.a wam jak idzie?a pijecie coś podczas jazdy.?ja pomijam wodę niegazowana.pozdrawiam. zakrecona-zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Dziekuje dziewczyny za cieple slowa dzis juz wskocze na pare minut na rower poki co to jesyem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś tutaj cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie co tak cicho? Nikt nie jeździ na rowerze?ja jeżdżę prawie codziennie po 60 min ok 25-30 km/h juz od miesiąca i 1 kg mniej i 1 cm mniej w udach i pół centymetra mniej w łydce.:-)(a nie trzymam diety jem wszystko normalnie-może jedynie mniej slodyczy) i czuje się wspaniale a wy jak tam?jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
ja też jeździłam dziś i okna w domu myłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ,jestem tu nowa szukalam takiego topiki, bo od dwóch tygodni no może trzech jeżdżę na stacjonarnym i waga spadla dwa kg .nie jem słodyczy a jestem łasuchem na nie ale nawet boje się wszczepić w nie bo bylo by juz po mnie na śniadanie obowiązkowo jajka gotowane i ogólnie jem wszystko ale już dużo mniej .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Witam jak tam jazda na rowerku u mnie 2 kg mniej od polowy lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
oj jak tutaj zrobiło się cicho pewno wszystkie robią porządki przed świętami ja staram się kręcić chociaż po 30 min ,no i wiadomo porządki przed świąteczne a do tego jeszcze remont łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam i postanowiłam dołączyć do jeżdżenia na rowerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20km przejechane ale aż w godzinę. na początek tylko tyle, bo nie mogę się przemęczać, gdyż miałam operowane kolanko :) a rowerek jest mi wskazany przez fizjoterapeutę w celach rehabilitacji, więc 2in1 ;] do tego dorzuciłam "boczki z Tiffany", polecam mega <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rowerek znowu zaliczony. Prawie 23km przejechane w godzinkę ;] + "boczki z Tiffany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
cześć ja dopiero skończyłam sprzątać cały dzień jechałam na szmacie jutro pojadę na rowerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz po sprzątane na swieta:-) a potem chociaż pół godziny na rowerku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×