Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona82

rowerek stacjonarny efekty

Polecane posty

Gość zakrecona82
jedziemy jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polecam jazde rowerkiem na swiezym powietrzu - mega trening dla ciala i umyslu oraz pozadna dawka energii ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Kolejny kg mniej i 2 cm w udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakręcona a ile już jeździsz na rowerku?ile razy w tygodniu i ile przejeżdżasz km?pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ósmy dzień z rzędu - godzinna jazda rowerem po świeżym powietrzu :) polecam zmienić stacjonarny na zwykły, oprócz kondycji są fajne wrażenia z jazdy i człowiek się dotlenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Do goscia 10.24 ja spedzam na rowerku 20-30 min codziennie i krece 20 min hula hopem z przerwami u mnie leca cm waga spada bardzo powoli. Ogolnie waga -3kg Udo - 5cm Biodra- 3 cm Talia -5 cm Chcialabym zejsc do wagi 64 kg , teraz wxhodze w spodnie 38 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Od marca jade na rowerku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakręcona to od marca jeździsz na rowerku prawie dwa miesiące i juz tyle cm ci ubyło? Wow tez bym tak chciala:-) ja jeżdżę od 2.5 miesiąca i ubyło mi 2 cm w udach tylko (ale dobre i tyle i jestem zadowolona) no i waga wskazuje 1 kg mniej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Po tygodniowej przerwie czas zaczac krecic na rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kilku dniach przerwy wczoraj zrobiłam 23 km:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się robić codziennie 20km, czasem więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu pusto kobietki gdzie jesteście proszę wracaj cie na taki bo brak motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witam was dziewczyny troszkę się załamałam i przestałam kręcić nie mam siły na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej zakręcona a co się stało ze się załamałas? Coś poważnego? ja już chyba z dwa tygodnie nie jeździłam na rowerku, nie ma czasu jakoś. Jak ładna pogoda to się siedzi na dworze cały czas lub na spacery się chodzi z dzieckiem.zawsze coś jest do roboty a potem wieczorem juz się nie chce ale może kiedyś znajdzie się czas chociaż pół godziny na jazdę na rowerku.pozdrawiam was i piszcie cos:-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
choroba mnie dopadła chyba będę mieć operację a po tabletkach strasznie tyję w miesiąc 3 kg w przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to nie fajnie ale będzie dobrze :-) nie martw się naj ważniejsze żeby wszystko się udało i żebyś była zdrowa a 3 kg to nie koniec świata. Życzę zdrowia:-) trzymaj się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Dziekuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaPoznań
Co myślicie o tym rowerku: http://lord4sport.pl/rower-hammer-cardio-xt5.html Moja koleżanka ma taki od miesiąca - teraz mają w tym sklepie jakąś promocję i się zastanawiam? Koleżanka chwali, ale chcę poznać Wasze opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
ja próbuję się zmotywować dziś 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy rower stacjonarny to dobry pomysł. Więcej energii poświecisz więcej kalorii spalisz na jeździe na rowerze tradycyjnym, szosowym. Kup sobie dobry rower dopasowany do twojej figury i możliwości finansowych i spalaj kalorie. Dodatkowo się dotlenisz, opalisz i będziesz zadowolona i pełna energii. Dobre rowery na każda kieszeń maja w sklepie rowerowym http://rowerystanles.pl/ w Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Repetarz
rowerystanles.pl nie polecam - to spamerzy i sami sobie piszą komentarze na forach. przez to niegodni zaufania! uwaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Zawialo wakacjami nikt juz nie kreci na rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka226
Efekty są jak się regularnie ćwiczy. W necie wiele widziałam dziewczyn, które już po treningach tak do 1h dziennie ładne miały efekty tak po 2-3 miesiącach. Najlepiej to magnetyczny mieć rowerek, myślę. Dla takich ćwiczeń w domu to będzie spoko w takiej cenie do 1000 zł. Chyba, że ktoś chce już bardziej podziałać w tym temacie, to myślę, że wtedy za takim można się rozejrzeć http://profitness.pl/rowery-treningowe/212-rower-treningowy-giro-m.html. Cena lekko ponad 1000 zł, ale z tego co czytałam na innych forach już profesjonalna bardziej półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeberleyn
DO: amelka226 , hahahah rowerek za 1500 zł profesjonalna półka ahhahahaa! Wstawiasz linka do swojego sklepu i to do tego najtańszego modelu i mówisz, że to profesjonalna półka hahahah?! Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
skazana zostałam na ćwiczenia na samym rowerku bo dzisiaj pękło mi hula hop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinning for passion
Czy po częstej jeździe na rowerze stacjonarnym ponad godzinę na niskim obciążeniu chudną Wam uda i lydki? Ja mam figurę gruszki i zalezy mi na odchudzeniu tych partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
30 minut na rowerku zrobione i 60 brzuszkow pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wczoraj 40 minut rower pokazało 25 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×