Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona82

rowerek stacjonarny efekty

Polecane posty

Gość zakrecona82
sama zostałam z rowerkiem -2kg mniej w trzy tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
ale tu cisza a u mnie kolejne -2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałaś jedynie link do jakiegoś spisu rowerów. W jaki sposób ćwiczysz na rowerze? Podaj więcej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokoj ten ranking to kolejny SPAM, czlowiek co to pisal nie widzial nawet rowerka na oczy, tylko ma placone za wklejanie linkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Trening na rowerku zapewnia m.in.: -Stałą redukcję tkanki tłuszczowe i wagi -Idealne tonowanie ciała i ujędrnienie tkanki -Ulepszoną witalność i motywację w życiu codziennym Prowadzę salon ze sprzętem fitness w Poznaniu. W ofercie mam rowery stacjonarne, orbitreki, bieżnie i inny sprzęt uznanych producentów takich jak HAMMER, FINNLO, KETTLER itp. Chętnie pomogę dobrać odpowiednie urządzenieusmiech.gif Zapraszam do kontaktu - poznan@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 13 13
Ja zaczęłam jeździć od 2 tygodni, powoli i co 2-3 dzień. Ale dzis miałam wolne i zrobiłam 2 x 50 min. Potrzebuję schudnąć 4-5 kg. Jeżdże ok 1h, czsem 40 min, czasem 50. Podobno można pozbyc sie cellulitu z ud i tłuszczu z brzucha...bo o to mi chodzi. Staram się uważac co jem, ale moja zmora to słodkości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
coś drgnęło w sumie -5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes6
Heja, chętnie się do Was przyłączę :) Muszę wreszcie wziąć się za siebie i to poważnie :) Mam rowerek stacjonarny i dużo czasu, więc pomyślałam, że trzeba wreszcie to wykorzystać :) Dołączę do tego domowe zabiegi kosmetyczne i nic tylko czekać na efekty. Mam nadzieję, że wreszcie uda mi się schudnąć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt taki że jazda od pn do pt przez 30 min po 4 m ce i mam kolana zje...ne leki nie ma mowy przez około 3 tyg na rower trzeszczy skrzypi i ból dlaczego tak się stało za często i przeciazylam owszem 4 kg mniej boże szkoda uważajcie kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Witam cie ja w ciagu 2 miesiecy -6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszpunka89
Zakrecona82 super wynik! Wlasnie przegladam rowerki. Na jakim jezdzisz? Wystarczy magnetyczny czy lepiej spiningowy? Jakiej marki jest Twoj? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
Ja mam spiningowy powertech właśnie siadam zaraz na niego i jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wczoraj przyjechal :D kupilam elektromagnetyczny i jestem zadowolona:) Juz 2 razy jezdzilam narazie po 10 km. Wogole jestem w 24 tciazy i jako ze musialam ograniczyc swoje dotychczasowe formy ruchu to zastapilam je rowerkien zeby utrzymac forme i nie roztyc sie tu gdzie nie trzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_tota
zakrecona82 raczej pseudo spiningowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
:-)witam, ja też kręcę już miesiąc i 4 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Tyle że mam jeszcze orbi i urozmaicam sobie treningi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umiesz wyrazić się w 1 poście? tylko musisz jeden pod drugim minuta po minucie? to forum, a nie czat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka1256
Ja się zastanawiam nad rowerkiem ,tylko jaki wybrać ? Tutaj widizałam takie które cenowo by mi odpoiadały http://profitness.pl/3-rowery-treningowe#/ . Na co mam zwrócić uwagę? Który wybrać? Jak rozplanować trening?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dominiczka1256, Do jakiego celu potrzebujesz rowerek? Jaki cel zamierzasz osiągnąć? Jakiej wagi i wzrostu będą osoby, które będą na nim ćwiczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! jest tu jeszcze ktoś kto kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum umiera, a np. dominiczce1256 , zależało jak widać jedynie na wklejeniu linka, pod którym w zasadzie nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kręci kręci czas brać się za siebie więc zaczynamy od dziś po małej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezdzaca 91
Czesc dziewczyny. Ja jezdze od 3 tygodni po godzince zmieniajac "przezutki" :D z 1 na 2 i trzymajac diete 1200 kcal schudlam 3.5 kg. W spodniach troche luzu sie zrobilo i generalnie jestem zadowolona. A Wam jak idzie? Dalej jest motywacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
witam wszystkich ja tez trzy razy w tygodniu jadę na rowerku po 20 min bo waga stoi jak zaklęta w miejscu 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezdzaca 91
Zakrecona to moze dlatego ze tluszczyk spalamy dopiero po 20 minutch. Wiec powinnas jezdzic przynajmniej 40 min. Stosujesz przy tym jakas diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona82
nie mam żadnej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×