Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
a ten Stasio to po co przyszedl do programu? sam nie wie, ani dla lansu ani zony nie szukal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stas jest dobry hehe sam nie wie po co sie zglosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie wydaje ze Zbyszek jest w stanie wszystko zaakceptowac w Kasi ale tak naprawde wiele cech mu nie odpowiada, mysle ze jakby mial inne kandydatki do wyboru to wybralby inna, nie chce skonczyc tej znajomosci bo sie boi ze nikt mu sie juz nie traf, na wsi liczy sie opinia innych "co by ludzie powiedzieli ze nawet w telewizji zony nie znalazl?"itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jesli chodzi o Adama to jest upokarzanie kobiet , wyraża sie o kobietach jak o gadżetach Ruda moja ! , obleśny uśliniony uśmiech, jara się seksownymi laskami, i setki polubień na swoim profilu wulgarnych obscenicznych stron z tytułami typu -pi/zda, pier/dol suki i można 50 tytułów jeszcze zacytować , obserwuje profile jakiś gimnazjalistek które mają foty z basenu, z meczu siatkówki, z dyskoteki w dodatku odrzuca kobiety w bezczelny sposób, cos okropnego, dziad , w Ameryce to podaliby telewizję do sądu za obrażanie godności kobiet w jego wykonaniu dla niego kobieta nie jest człowiekiem, tylko czyms takim samym jak np posiadanie pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Grażynka to typowa kobita z bloku, co to nigdy gdzie indziej nie mieszkała...inaczej nie byłaby w takim ciężkim szoku, że ciepła woda w kranie nie leci sama z siebie :D ciekawe czy w czajniku też zawsze ma wrzątek bez grzania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od poczatku widzialam ze jego wypowiedzi nie sa szczera, sposob w jaki mowi, jezeli sie nie zmieni i swoich upodoban to do konca zycie nie znajdzie zony, mlode(typu ruda) nie obejrza sie za takim knurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka699
Adam jest tak głupi, że nawet nie zadbał o to, żeby jakoś zadbać o swój wizerunek przed, w trakcie i po programie, usunąć te strony, ogarnąć się trochę, przecież jest w końcu osobą publiczną teraz... patrząc na to wszystko, wychodzi, że to totalnie obleśny gość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mogl sobie przynajmniej nowa koszule kupic burak , nie znam wiekszeo oblesnego buraka niz ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam sie pcha w swiat telewizji, celebrytow, moze go zobaczymy jeszcze na "sciance" gdzies na premierze fimu lub pokazie mody hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam- szkoda słów, Ania z sercem na talerzu zasługuje na fajnego faceta, Grześ miał pecha, taki chłopek roztropek, Ewa -jakby nie a tej ziemi ot dmuchawce latawce wiatr:D, Staszek-stary kawaler romantyk inaczej:D, potrzebuje kobiety z jajami bez wygórowanych ambicji:D za to Grażynka , no cóż ciężko jej będzie znaleźć faceta- nie ma takich jakby chciała:D no chyba że obniży sporo poprzeczkę:D, Paweł i Natalia - para mieszana w sobie zakochana:P:D, Zbyś , cóż Zbyś na związek gotowy nie od dziś:D jako jedyny chyba w tym programie:D tylko ta "jego" Kaśka cnotka niewydymka:P:D albo cwana bestyja:D coby o niej nie pisać żal mi Zbysia dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna- to taka cicha woda, nie sadze ze to taka grzeczna ulożona cnotka , predzej cichodajka....nie wierze ze kobieta po 30 jeszcze nigdy tego nie robila, ze czeka z tym do slubu!!! przeciez potrzeba sexu jest naturalana, kazdy ja ma, jezeli nie robila tego z facetem to sama napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem aską i nie czuję owej naturalnej potrzeby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę dyskutować bo to nie temat o asach:) tylko o rolnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tych pielgrzymkach to dopiero sie dzieje, spanie pod namiotami, w krzakach,w przypadkowych stodolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie, mój sąsiad poszedł na pielgrzymkę a za 9 mc. został tatusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha bo to była pielgrzymka z 'misją' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no takie czasy, na pilgrzymkach rozne rzeczy sie dzieja, takze Kasia to taka cicha woda jeszcze moze zaskoczyc Zbysia po za kamerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ma zasady, czytaj: jest bardzo zacofana w poglądach, wręcz się oburzyła że można mieszkać ze sobą bez ślubu. Jestem prawie pewna że nie miała wcześniej faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex mozna uprwiac rowniez nie mieszkajac razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to księża ru/chają sie ile wlezie z róznymi , czy to kobieta czy facet, nie żałują sobie a z ambony grzmią = że ludzie wstrętne grzeszniki seks przed ślubem albo uprawiają straszną masturbację ja pindzolę :O kolega uczył się w seminarium i mówił że pod prysznicem to każdy tam konia walił aż spermą śmierdziało cały dzień w łazience a tu takie katoliczki wierzą w te ideologiczne że przed ślubem nie można, że seks jest bezwstydny i to jest zło żal :O i masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myse ze Kasia to taka swietoszka przed kamerami tylko, moze i nie zamieszkam z nikim przed slubem ale nie wierze ze sexu nie uprawiala i nie bedzie uprawiac do slubu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiecej pedofili i zboczensow jest wlasnie wsrod ksiezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takie contki jak Kasia, co niedziela do komuni, pielgrzymki i te sprawy...a po cichu zdradzaja mezow/chlopakow/narzeczonych ktorzy sa w delegacjach, za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zeby Zbyszek sobie dal spokoj z ta Kasia i nie tracil wiecej czasu dla niej, bo na dluzsza mete nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
Nie rozumiem dlaczego posądzacie Kasię o najgorsze rzeczy, o fałsz i nieszczerość tylko dlatego że ma inne poglądy niż teraz są popularne :o Niby dlaczego ma robić to co wszyscy i mieszkać z facetem przed ślubem skoro uważa że to jest zle i ma takie poglądy jakie ma :o Moim zdaniem ma rację i powinna postępować jak uważa a nie na siłę udawać modną laskę, nie wiem jak postępową...skoro tego nie czuje. I żeby nie było :p ja mieszkałam z moim facetem przed ślubem, nawet w ciąży byłam przed ślubem i uważam że tak jest ok :) ale skoro Kasie ma swoje poglądy moim zdaniem powinna się ich trzymać a nie dostosowywać sie do jakiejś tam mody. Tak samo zresztą ze wszystkim...z ciuchami na przykład...ma ładne nogi co nie znaczy że MUSI je wiecznie pokazywać, albo zmieniać fryzurę żeby upodobnić się do disco-laski Natalii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że Kaśka ma do tego wszystkiego prawo , tylko niech "d*u*p*y" Zbysiowi nie zawraca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbysio ma swój rozum :) i na szczęście nie potrzebuj****ndy internaptek do podejmowania decyzji :p Ale tv powinna wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom i w następnej edycji to głosowanie widzów powinno decydować o tym, która kandydatka zostanie żoną :D i ŻADNYCH odstępstw od umowy :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasy sa jakie sa, nikt jej nie broni Kasce miec zasad ale niech wyjdzie ze swojej skorupy i sie troche otworzy na swiat bo jak tak dalej bedzie i nic w sobie nie zmieni to zycie jej przeleci kolo nosa, obudzi sie po 70 ,bez meza dzieci ,wnukow, nikt jej nawet w domu starcow nie odwiedzi, bo znajomych nie ma, a rodzicow juz nie bedzie na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia fajna dziewczyna :-) pracowita, spokojna, dziewica jeszcze, wykształcona, no i najważniejsze zakochana w Zbychu. A co do oczerniających jej osobę, to mierzycie ją widocznie swoją miarą. Zbyszek lepszej żony nie znajdzie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×