Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
a ta Ewa wydaje mi sie ze wyznala grzeskowi ze ma jakies problemy emocjonalne..lub chorobe psychiczna..typu wlasnie depresja, nerwica.. a wiadomo jakie jest podejscie ludzi ze wsi na tego typu sprawy: 'wariatka" i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie 11.56 bredzi :D zgadzam się również , ludzie wyglądaja tak jak wyglądają i to jest własnie piękne że to sa prawdziwi ludzie ze wsi , autentyczni ze swoimi wadami i oni tez maja miłości i dylematy a ty co sobą reprezentujesz że tak ostentacyjnie i pogardliwie oceniasz innych ludzi , pewnie masz 17 lat i jesteś półgłówkiem a my z tobą rozmawiamy i dyskutujemy jak z jakąś poważną osobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
gość dziś - nie kaze nieatrakcyjnym osobom zamykac sie sie w domu, ale na boga - to jest program telewizyjny o szukaniu milosci i nie wziecie do niego nawet jednego przystojnego faceta jest kpina. podobala mi sie swiezosc i autentycznosc, byl to niezly program rozrywkowy, ale kilka rzeczy razilo. dobor kandydatow fatalny. niektore wypowiedzi uczestnikow obnazajace ich maly zasob slownictwa (i te bledy...:O) nie powinny w ogole wejsc, bo jednak ludzie to ogladaja i mysla, ze tak sie mowi (na kafe tez jest tego masa) itp. i nie oburzajcie sie tak, bo wiadomo jakimi prawami rzadzi sie dzisiejszy swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie caly urok tego programu w tym ze sa tam ludzie zwykli, prosci, nie ktorzy bez wykrztalcenia, nie idealni, wyslawiaja sie tak jak potrafia, nikogo nie udaja, naturalni, tak jak ich swtorzyla natura...wkoncu cos innego, swiezego, super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciesz to gimgowno pisze ktorego swiat ogranicza sie do kolorowych magazynow w ktorych wszyscy sa idealni, piekni i bogaci. I potem takie ograniczone stworzenie oczekuje, ze bedzie tak tez w realnym zyciu. Mnie sie program bardzo podobal, uczestnicy dobrze dobrani a ze wyszlo jak wyszlo? Coz zycie, tylko Anki mi bylo bardzo szkoda, mysle ze jej zal byl autentyczny raczej. No i Ewki troche, ale jezeli jest psychicznie chora to sie tez nie dziwie, ze Grzez sie przestraszyl na tak wczesnym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam ze ulka to taka babka z jajami ,a tutaj wyszło ze to prostaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość popołudniowy dziś no to co z tego ze to program telewizyjny, wkoncu cos dla ludzi ze wsi, prostych, nie idealnych, nie umiejacych sklecic prstego skladnego zdania... tacy to juz margines spoleczny wedlug Ciebie i nic sie im nie nalezy nawet program w telewizjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Ulka troche obciachowa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
czekalam kiedy pojawi sie pierwsza obelga na kafe - gimgowno 🖐️ jeszcze dorzuccie zakompleksiona, nieszczesliwa, zazdrosna i zawistna, hejtujaca dla zabawy itp. itd. cala ja :D program moze byc autentyczny i swiezy bez puszczania w obieg niepoprawnej polszczyzny. rolnik nie musi wygladac jak knur. polska wies jest w duzej mierze zmodernizowana, a polski chlop nie musi byc parobkiem. a moze wy ogladajac takich osobnikow podnosicie sie na duchu? 'och, dzieki bogu nie jestem taka gruba jak Izka' albo 'och, dobrze, ze jestem madra i rozsadna, nie to co Ewka' albo 'och, moj facet bije Adama na leb'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kontynuujcie rozmowy z tym trollem bo sie rozkręca, dajcie sobie spokój i ustąpcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek to sie otworzył na świat, dom wyremontowany, zęby ładne , to sie narobiło powiedział że ktoś zamieszkał w jego sercu, ciekawe czy ma nową kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była retrospekcja, on to mówił w którymś z wcześniejszych odcinków, kiedy Kasia mieszkała u niego, to o nią chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i super ze sie otworzyl, program mu w czyms pomógł...cos zmienil w swoim zyciu:) zycze mu jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka to jakas czarownica chyba .Powiedziała przecież ,że nie trapi ją żadna choroba , jej sekret to stan ducha.Gdyby miała depresje albo nerwicę to te sa chorobami. Grzesiek dobry rolnik ale powinien trochę wyluzować , jest spięty i zagubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, powiedział to na kanapie gdy siedział w hotelu naprzeciw Marty, to nie było wspomnienie bo tam też powiedział że ktoś jest ale w hotelu w pożegnalnym odcinku powiedział że jest KTOŚ i własnie nie wiadomo czy Kasia czy znalazł kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewke trapi wszystko, jest zdesperowana bo nikt jej nie chce bo boryka sie z jakimis problemami, niech idzie do specyjalistow, pomoga jej, niech sie wezmie za siebie podleczy, ogarnie te swoje emocje, a pozniej szuka meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta nie pamietam czy powiedział to na kanapie czy podczas przywitania ale chyba podczas przywitania i mi sie pomyliło Marta popukała go palcem w serce i zapytała czy ktos tam jest a on powiedział że tak i ten tajemniczy szklisty uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy Kasia od Zbyszka jest dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on sie bujna w tej Maryi dziewicy Katarzynie od razu to bylo widac, podbila jego serce jak tylko zobaczyl jej fotke, teraz musza sie tylko dotrzec, bo dzieli ich duza przepasc jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzaca marta manowska to jest przepiekna tez tak myslicie? tylko szkoda ze celulit ma jak siedziala wczoraj bokiem w tej sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam fajna babecza, piekna i przesympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia chodzi na pielgrzymki i do Kościoła i nie będzie mieszkała z facetem przed ślubem , jak inne mieszkają to nie znaczy że ona też ma mieszkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani prowadząca ładna kobieta,ale ma wiejską urodę, dlatego pewnie wzięli ją do takiego programu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie takie pisanie,że wszyscy brzydcy, tacy owacy,mnie i myślę wielu ludziom ten program podobał się właśnie dlatego,że był autentyczny, zwykli ludzie, przecież na ulicach większość facetów jest przeciętna, dlaczego mieli wybierać przystojniaków? Dla estetyki programu? Brzydcy czy przeciętni też mają prawo się zakochać z wzajemnością. Jak to mawiają: każda potwora znajdzie swojego amatora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa może rzeczywiście, jak ktoś wcześniej pisał, cierpi na przykład na schizofrenię? To trudna choroba, więc poniekąd nie dziwiłabym się gdyby Grzesiek stchórzył z tego powodu,ale co by nie mówić też jest dziwny typ. Oskarżać dziewczynę o jakąś czarną magię, co on, zwariował?? A Ulkę to chyba źle oceniacie. Mnie się wydaje,że ona ma specyficzne poczucie humoru i o tej rozpoznawalności to z żartem mówiła a nie serio, czepiacie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
tak, na pewno Ewka jest czarownica :D a co miala sie przyznac w ogolnopolskiej telewizji, ze wprawdzie nie ma cukrzycy czy aids (swoja droga co zlego jest w cukrzycy?), ale ma inna chorobe, o ktorej nie chce mowic? przeciez to zabrzmialoby jeszcze gorzej. wiec uzyla slowa 'stan,' ktore jest pojeciem szerokim jak rzeka i bezplciowym. o tym, ze ma problemy natury psychicznej nie trzeba dywagowac - to fakt i udowodnila to wiele razy swoim zachowaniem. teraz jej znajomi w pracy tez o tym wiedza, szefostwo, sasiedzi itp. - strzelila sobie w piete. ludzie ze wsi sa zabobonni i nie dziwie sie, ze Grzesiek mysli, ze ona go przeklela, bo jakby nie patrzec najpierw zyczyla jego znajomym raka, a pozniej nagle maszyna za maszyna zaczela mu sie psuc. Kazdy myslacy czlowiek by sie zastanowil. Ulki nie ma co wybielac. Nie mowila tego w zartach - ten typ tak ma. Caly odcinek geba zacieta i wielkie niezadowolenie - nie zostala wybrana, ale i tak ludzie sie za nia ogladaja i w ogole. A myslalam, ze wlasnie bedzie sie cieszyla, ze Ewce i Grzeskowi, ale nie, trauma po odpadnieciu pozostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny autentyczny program w całej telewizji , wiele ludzi jest zakochanych w tym programie mam wrażenie że tam wystepują ludzie, moi sąsiedzi, zwykli ludzie jak każdy jak idziecie gdzies na imprezę rodzinną, komunię, chrzest czy wesele to tez sa tam normalni ludzie , starsi, młodsi, weseli, ponuracy, grubi, chudzi nie ma tak że świat to sliczni ludzie jak pokazują w reklamach, lek na menopauze reklamuje kobieta 30 lat 50 kg, krem na zmarszczki reklamuje 24 latka itd to fikcja medialna, a celebryci wyglądają wszyscy tak samo, operacje, robienie sobie botoksu, naciąganie twarzy , czasem tych kobiet nie rozróżniam, nie wiem czy to Siwiec czy jakas inna bo ma 3 sobowtórów tu top model, tam jakies gotowanie gdzie ludzie wylansowani, upudrowani , w jakiś fryzurach wow -szow to mi sie tak opatrzyło i spowszechniało że nie robi na mnie żadnego wrażenia a facetów ciach to mnóstwo, jakis mister, jakiś model, jakiś laureat czegos tam bla bla bla bla pierwszy raz zobaczyłam zwykłych ludzi, i taki zwykły człowiek tez ma cudowne miłości w życiu - na pewno piękniejsze niż ci celebryci ze ścianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie przemyślenia do Ewki, jakaś trauma z dzieciństwa i młodości ? Była nerwowa i wybuchowa, widać to było w programie i jak Grzesiek powiedział, że mu "naubliżała" poza wizją, to może On powiedział Jej coś, co Ewkę wzburzyło, Ona nawyzywała Go i np. dodała " ażeby te wszystkie twoje traktory się rozpieprzyły" czy tym podobnie..traf chciał, że tak się stało i tyle. On wyraznie w poprzednim programie był przerażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki sobie
To prawda pokazali prawdziwych ludzi, ich wypowiedzi tez nie były sterowane i napisane. Fajny program. Ewka na bank ma schizofrenię, te osoby tak juz mają, sa niestabilne uczuciowe, a Grzechu dobrze zrobił, że jej nie chciał, ma przecież dziecko. Co by było gdyby Ewa ich wszystkich potruła, u takich osób jest to możliwe. A co do rzucania uroków, to na wsi bardzo bardzo w to wierzą, zresztą jestem z miasta ale już tego doświadczyłam, więc nawet Grzesia rozumiem.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×