Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
może dom mu zdemolowała w napadzie szału , twórcy powiedzieli że nie będa uczestniczek pokazywać w złym świetle bo nie będa im niszczyć zycia tak że można sie tylko domyslać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesiek ma dziecko więc niech szuka normalnej kobiety z dobrym charakterem a widać że szuka laski , tu Ewa a tam mówi że Natalia mu sie podoba i by ją wybrał gdyby była taka możliwość teraz będzie miss szukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa ma bordera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze wsi i nie wierzę w zabobony w cos takiego że to Ewa rzuciła urok na maszyny , myślę że to zwykły przypadek, zbieg okoliczności. Nie zmienia to faktu że coś jest nie tak z nią ale napewno nie jest to nic związane z opętaniem czy rzucaniem uroków. Uważam że Grzegorz slusznie postąpił. On otwarcie mówil czego oczekuje od przyszłej żony, Ewa nawet nie umie gotować do tego nie stabilna emocjonalnie. Żal dziewczyny ale skoro rzeczywiście jest na coś chora to niech się leczy po co się pcha do programu, niech uporzadkuje swoje życie najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula prostolinijna, szczera do bólu, trudny charakter...może wlaśnie przez to że jest sama stała sie taką zołzą. Gdyby Grześ dal jej szanse może coś by w sobie zmieniła i może cos wyszłoby z tego. A tak to stracił czas dla Ewy a Ulka pozostanie dalej zgorzkniała. Myślę że pomimo tego trudnego charakterku bardziej naddawała by się na żonę niż Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Format programu zaklada ze oni wybierali z tych kobiet które do nich napisaly, co wcale nie znaczy ze te które zostały były och ach te wymarzone. Weźmy Adama, do niego zdaje się same grubsze panie napisały i z takich wybrał wedlug siebie najlepszą, ale pewnie wolałby Judytke lub Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wolałby Judyte albo Natalie?? hahahaha żart roku, a co on mógłby im zaoferować oprócz swojego wielkiego brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam sie ma za boskiego żigolo, spodziewl sie Bog wie jakich dziewczyn, musial kogos wybrac, tak naprawde zadna mu sie nie podobala, od samego poczatku GRAL i udawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to jakiś troll, najpierw pisał o łóżku, potem o wannie, a jeszcze gdzie indziej o prysznicu. Na pewno siedział z Anią w łóżku jaaaasneeee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wpisow na Fb to Adam sie broni jak moze, pseudo przyjaciele wymyslaja itp...nie wierze w to co ktos tam udustepnil a co niby miala zrobic w tej wannie? baka puscila? kupe zrobila? dobierala sie do niego? czyli co zmiescili sie w jednej wannie? adam niech sobie da juz spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać było na początku programu gdy dziewczyny przyjechały jak Adam ślinił się do stolika Pawła, przy którym siedziały jego kandydatki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galy grubemu latały za dziewczynami że ho ho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on lubi takie mlode dziewczyny , ma duzo takich zdj na fb z mlodymi "kolezankami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalatuje mi tu pedofilja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez myślę że on oczekiwał takich dziewczyn jakie zglosily się do Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej a te zrzuty to z jego profilu w ogole są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to dziecko nie ma chyba nawet 18.... nie dobrze mi się zrobiło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na swojej str propaguje polityke Rosji, ma polubienia, że kocha Putina , kocha Rosję i f**k off America , pokazuje linki do piosenek na youtube gdzie śpiewają f**k Ameryka i rozwalają ja całą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z jego profilu, tam więcej można zobaczyć bo mu przybyło z 30 oblesnych stron np :"Nie szukaj żony tylko ru/chaj" i inne i obserwuje własnie takie lolitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek też Kasię chciałby przerobic na wampa:D żeby koledzy zazdroscili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto w takim razie pozwolił tak obleśnemu człowiekowi wystąpić w programie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby chociaz kasiasty byl to moze jakies mlode polecialyby na niego a tak to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogrąża sie i tyle...brak slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co ale Kasi przydalaby sie ta "przerobka" jakas metamorfoza, inny styl ubierania sie, make-up i ta fryzuraaa brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej niż przemiana zewnętrzna przydałaby się Kasi przemiana wewnętrzna, trochę luzu, spontaniczności, a nie taka poważna ciotka bez wigoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia owszem, po malych zmianach mogłaby być fajna laska, tyle tylko ze zauwazcie, że ona do jakiegos mistera polski nie pisala, tylko zwyklego, przecietnego rolnika i zaakceptowala jego wygląd, niecwymyslala że nie wiem moglby iść na silownie zrobic klate i bica, przeszczep wlosow, prostowanie nosa etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×