Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
to ze sobie zrobili razem fotke to jeszcze nie swiadczy o tym ze sa para!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że to Zychu i Kaśka od Pawła!! Ale to jeszcze o niczym nie świadczy, choć moim zdaniem ona zdecydowanie bardziej by do niego pasowała, może nie wizualnie, ale osobowością tak, "jego" Kasia jest dla Zbyszka za spokojna i za nijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej nie piszczcie ze Kasia Zbyszkowa jest nijaka, to jest oczerniabie, bluznierswo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
przeciez oni bez przerwy robia sobie zdjecia - kazdy z kazdym. to jeszcze nic nie znaczy (nawet mimo tego, ze Zbyszek przyznal, ze ona mu sie podoba). program sie skonczyl, a widze, ze nikt przezyc nie moze faktu, ze nie powstala zadna para :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy szukaja sensacji, znajda jakies zdjecie i od razu wielkie halo robia z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna para powstała,nie gadaj, Paweł z Natalią są ze sobą, przynajmniej na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:44, no tak, sorry, masz rację, kajam się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby tak wszystkie pary sie zakonczyly slubem to byloby gadania a gadania ze to ustawka, tak to przynajmniej wiadomo ze ludzie sie w programie pierwszy raz zobaczyli, poznali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
wlasnie - na razie. skonczy sie potrzeba autopromocji,skonczy sie ich 'zwiazek.' jedynie Zbyszek moglby z kims stworzyc pare, bo taki byl jego cel (nie zadna tam autopromocja), ale niestety bezplciowa i aspoleczna Kaska sie do tego nie nadaje. traci z nia tylko czas. moim zdaniem to typ starej panny (tak jak Staszek jest typowym starym kawalerem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie same zdjęcia a nawet bardziej przytulone ma ta Kasia od Pawła z Adamem. Wcześniej pisaliście że Zbyszek jest z Ulką. A jeszcze ktoś pisał że Paweł nie jest z Natalią tylko właśnie z Kasią. Ważne by byli szczęśliwi. A może to swingersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
swingersi :D 🖐️ biora przyklad z Jersey/Warsaw /Geordie Shore nie ma co ;) czekam na polaczenie w pare (na podstawie foty) Staszka + Natalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto wie moze Natalka lubi taich dojrzalych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze że każdy z nich ma teraz swoje 5 minut mam nadzieje że zdają sobie z tego sprawę, rozpoznawalność, tysiące znajomych ale to po jakimś czasie się skończy i pies z kulawa nogą nie zajrzy na ich podwórko będą nastepne edycje, ludzie będą zyli losami innych ludzi a oni codziennośc jak każdy z nas, już wtedy skończa sie tzw laski piszące komplementy bo laski pójdą do innych bożyszczy ekranu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
co to znaczy 'nie pisala sie'? nie wiedziala do kogo sie zglasza? ktos dobrze o niej napisal, ze zachowuje sie tak jakby dostala patelnia w leb, ocknela sie w programie i zorientowala, ze ROLNIK szuka zony. jesli chce zyc w miescie to niech zyje, a nie zglasza sie do programu o charakterze agrarnym ;) nie wiem jak duze jest gospodarstwo Zbyszka, ale jego rodzina jest zdecydowanie za duza i dla kobiety z miasta jest to patologia - zwlaszcza, ze ona jest jedynaczka, a jej rodzice sa starzy (wygladali jak jej dziadkowie) czyli pozno sie za te sprawy zabrali. poza tym ona pracuje w muzeum czyli ma jakis kontakt z kultura. na wsi tego nie znajdziesz. raz jeszcze podkresle - fatalny dobor kandydatow, ktorzy albo nie wiedza czego chca albo wiedza az za dobrze, ale malzenstwo to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie :) teraz mowa od Kasi tej od Pawła, którą NIBY widać na zdjęciach ze Zbyszkiem, a nie o Kasi, która zgłosiła sie od początku do Zbyszka :) i ja mówilam, że nie sądzę żeby Kasi od Pawła-czyli dużego rolnika z wypasioną gospodarą i domem, była skłonna iść na te kilka nędznych hektarów do Zbyszka, który nie jest żadnym prawdziwym rolnikiem, takim którego żona ma szansę żyć w dobrobycie z pracy w zmechanizowanym gospodarstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to że Kasi od Zbyszka nie spodobała sie jego liczna rodzina i ze wszyscy są tak razem i mieszkanie z teściami itd to już pisałam na początku tego tematu bo to jest dla mnie oczywiste, że KAŻDEJ kobiecie będzie to przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego piszecie, że niby jest na zdjęciu? na zdjęciu jest Kasia od Pawła i co do tego nie ma wątpliwości. Nie wiadomo natomiast czy pogłoski o ich związku są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba żeby ona maiłą jakiś pomysł na biznes na tej malej gospodarce :) choć nie wyglądala na taką obrotną :p już prędzej ruda Julita, albo Ta trzecia od Grzesia...mogłabym uwierzyś, że one jakiś pomysł mogłyby mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kingaitd., może nie każdy w życiu kalkuluje,hę?? Może oglądając program Kasi od Pawła Zbyszek przypadł do gustu jako człowiek sam w sobie a nie człowiek z albo bez wypasionej gospodary i perspektyw, wzięłaś taką ewentualność pod uwagę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam pod uwagę :) ale moje doświadczenie życiowe mówi mi że tak się nie zdarza :) nie w takich warunkach. Zresztą sama uważam, że Zbyszek to świetny facet, najlepszy z tych rolników, ktorzy byli...ale nie wyobrażam sobie bycia jego żoną w takich warunkach...tzn chodzi mi o mieszkanie z teściami, wieczne wizyty rodzeństwa...a każdy będzie sie czuł jak u siebie no bo przecież jest u swojej mamy...dlatego nie wierzę że jakaś kobieta zgodzi się takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
na pewno zdaja sobie sprawe, ze to ich 5 minut. prowadzaca juz pojawia sie w artykulach na Pudelku, wkrotce pewnie zaczna pokazywac rowniez uczestnikow. gdyby to byl tvnowski show juz dawno wszyscy lataliby po sciankach. tak dzisiaj wyglada slawa - dno dna i kilometry szlamu. tylko patrzec jak dostana jakies programy w podrzednych stacjach 'gotuj z Ula, bo kto ci tak ugotuje jak ona?' 'Zbyszek przypadł do gustu jako człowiek sam w sobie ' jako czlowiek sam w sobie to on przypadnie do gustu kazdemu, bo jest sympatyczny i otwarty, ale zgadzam sie z Kinga, ze zadna kobieta nie zgodzi sie na zycie w takich warunkach. facet tez by sie nie zgodzil. chyba, ze ktos sam pochodzi z wielodzietnej rodziny i jest przyzwyczajony do zycia w kupie dzien w dzien. dla mnie to patologia. poza tym ta jedna jego siostra (swoja droga zadbana i nieglupia babka) wqrzala mnie jak nie wiem co - widac, ze wtyklaby nos w ich zycie. natomiast zonka jego brata to jakis polmozg. nie dalabym rady w takim towarzystwie. nie oszukujmy sie - Kaska to kurjozum stulecia pod wzgledem wygladu i charakteru, ale jest z duzego miasta, ma wyksztalcenie, prace na poziomie, zainteresowania, moze nie przewyzsza Zbyszka intelektualnie, ale glupia tez nie jest czyli ma sporo do zaoferowania (tylko jest dziwadlem i na wiosce rozerwaliby ja na strzepy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
No nie wiem, moim zdaniem Kasia zyskuje przy bliższym poznaniu, a na wsi ludzie wcale nie są tacy znowu nietolerancyjni :) już nawet mnie chyba akceptują - a jestem ciężarną babą w glanach i często w czerni :D i wyrózniam sie napewno bardziej niż gdyby Kasia w swoich ciuchach była na moim miejscu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek mieszka u rodziców i nawet na starośc trzeba zając sie jego rodzicami 11 rodzeństwa, siostry i bracia , towarzycho zgrane i znające się juz od lat, chciałoby żeby wybranka Zbyszka dostosowała się do nich i walczyła o ich wzlędy bo oni tacy och i ach Kaśka głupia nie jest , ja na jej miejscu nie chciałabym tam mieszkać nawet gdybym nie musiała pracować - a to nie żadna zaleta ta masa ludzi wzbudza we mnie lęk , tam cały czas ktoś jest, przyjeżdża, cały czas jesteś pod ostrzałem i jestes oceniania, nie daj boże że kiedyś sobie dłużej pośpisz to możesz narazic sie na krytykę tzw wygadanych babek przewodniczących no nigdy w życiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd macie te zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiem skąd fotki:D ale tam pisze: " Katarzyna Gucwa: my nie jesteśmy parą: )" więc nie kręćcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jest czarno na bialym ze nie sa para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewidzialne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×