Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

No fakt :D pasują do siebie bo mocno wydaje mi się, że Grześ też swojej prawdziwej twarzy jeszcze nie pokazał :D dlatego może dobrze się stało bo szkoda Uli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj, nie kazdy jest bogaczem i nie kazdy szuka taniej sily roboczej, pomagac to sobie trzeba wzajemnie niezaleznie czy mieszka sie w miescie czy na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ty tam widzisz bogacza? Mam rodzinę na wsi i ono są bogaci NIBY ale żeby się rozwijać muszą ciągle inwestować swoją kasę bo im szkoda dotacji z Unii, że przepadną :) Np możesz dostać 200 tysięcy na ciągnik :) ale musisz mieć wkład własny 50 albo 100 tysięcy...i zbierasz...a jak nie zbierasz to potem sąsiad ma a Ty nie i cię baaardzo to boli...:p to jak w takiej sytuacji można być bogatym :o Tam masz tylko duże rzeczy - dom jeden dla wielopokoleniowej rodziny, samochód do kościoła ładny, ubrania niedzielne i to tyle. No i jeszcze cale rodzeństwo które wyszło z domu na utrzymaniu...a potem ktoś cię jeszcze wyzwie od bogaczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znam też rolnika z wyższym wykształceniem, który ma żonę z miasta i oni są trochę inni :) wiec da się. Tylko że ten rolnik jest pierwszy w rodzinie tzn kupił sobie ziemię i zaczynał gospodarstwo od zera, a to zupelnie co innego niż ziemia po ojcu...mieszkają też tylko sami tzn z żoną i dziećmi, a nie dziadkami, pradziadkami, siostrami, siostrą matki starą panna itd...i wyjeżdżają nawet na wakacje, jak ludzie. Ale są niestety wyjątkiem i ogólnie "wieś" ma ich za głupich i rozrzutnych i niegospodarnych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Oglądałam ten program.Swój swojego znajdzie.Do rolnika Stanisława nie pasuje ta babeczka.Ona z klasą, a on typowy prażak i sknera.Na pewno nic z teego nie wyjdzie.Może jedna z tych par połączy się, co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ona taka z klasą :D wypowiadała sieciągle jak z kartki i w dodatku kilka razy podkreślała jaka to ona ładna, tak jakby to jakieś wielce istotne było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga,jakaś Ty spostrzegawcza,normalnie jestem w szoku:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę będziesz miała jajko?:DNo to super,który miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawel- co on wogole robi w tym programie? kto jak kto ale on nie powinien miec problemu z znalezieniem zony...mlody, nie najbrzydszy, wykrztalcony, ma wlasny biznes, do tego soltys.. hmm zrobil kasting, wybral najladniejsza... tylko ze ONA sama nie wie czego chce, lalunia zglosila sie chyba z nudow do programu...bo kolo takiej laski napewno kreca sie faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga,to sporo jeszcze przed Tobą:classic_cool:a to pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten Gruby... ma k***iki w oczach, niby taki wrazliwy z dusza romantyka ale jakos odbieram go jako takiego ktory lubi siegnac do kieliszka, nie do konca szczerego i nie wiernrgo swojej kobiecie, mysle ze dobrego wyboru dokonal, Anka moze nie najpiekniejsza ale fajna babka ..dobry material na zone, matke, godpodynie, szkoda by jej bylo jakby ja skrzwidzil, wylorzystal...zabujala sie w nim, widac to bylo juz w 1 odcinku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego że Paweł młody, nie najbrzydszy, wykształcony, sołtys i co tam jeszcze?? a charakter to się nie liczy? dla mnie to zadufany w sobie koleś który ma za wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne ze charakter tez sie lizczy... tylko na swiecie pelna takich pustych lasek, dla ktorych charakter ma najmniejsze znaczenie.. widac ze On tez patrzy tylko na wyglad... wiec stad sie dziwie dlaczego jeszcze sie nie ozenil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grazynka i klasa? to stara malutka, nosi dwa kucyki jak dziecko z przedszkola. ogolnie to mocno dziwie sie tym kobietom, musza byc mocno zdesperowane by zlapac jakiegokolwiek faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że niektóre szukały rzeczywiście miłości,może się którejś udało, któraś się rozczarowała...,a niektóre chciały przeżyć jakąś przygodę, i na pewno taki program jest jakimś przeżyciem, prawdopodobnie miłym dla większości, poznały nowe koleżanki, coś tam zobaczyły innego, zawsze to jakaś odmiana od rutyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela, Marysia ( od Staszka), Iza ( od Adama), fajne, silne babki z charakterem :) Ula ( od Grześka) to raczej charakterek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych par szansę maja Anka z tym dużym.Widac że iskrzy miedzy nimi ,cos z tego bedzie.On mial najtrudniejsze zadanie co obie przypasowały mu bardzo.Nawet nie krył się z tym.Wybrał Anke ,ale jak mu nie wydzie wezmie sie za Izę. Pawel i Nata - zupelna pomyłka.Dziewczyna na wsi nie zostanie.Natomiast z rudą pewnie by wyszło. Stasiek zupełnie nie pasuje do Graży.Takie przeciwności jak stad na ksieżyc.Z żadną by mu nie wyszło. Zbyszek z tą nieśmiałą mogą stworzyć związek ...byle siostry tam się nie wtrącały. Ten od Ewy chyba dobrze wybrał.Tamta do niego nie pasowala .Ogien i woda.Troche za wulgarna ,prostacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula moze i pracowita,zaradna,gospodarna i umie gotowac, odnalazlaby sie na wsi...gdyby nie ten charakter, wiecznie nie zadowolona, ktytykujaca wszystko i wszystkich do tego wogole nie dba o siebie, nie wiem czy pamietacie w jednym odcinku chodzila bez stanika... fuj cycki obwisle po pas,nie krepowala sie tak chodzic caly dzien nawet przed kamerami...i te przesuszone i zniszczone wlosy,! wiem wiem wyglad nie najwazniejszy ..ale wstyd tak chodzic z cyckami falujacymi pod koszulka, wcale to sexownie nie wygladalo tylko oblesnie... wygladala tak jak stara baba po 60- dobrze ze odpadla ta Ewa bardziej pasowala do Grzesia, od poczatku iskrzylo cos miedzy nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie ten program, jeden z normalnych, wszyscy tacy naturalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubie ten program, juz szukaja kandydatow do nastepnej edycji, podobno szukaja tez chetnych rolniczek, moze byc ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczucia Grzesia do Ewy sie ochlodzily...mysle ze oni byli jedna z par ktore mialy szanse na zwiazek a tu prosze, czytalam gdzies ze ona go rzuci i ze to ona odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W fakcie byl Artikel ze ona go Kopie w zad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć patologiczną osobowość, żeby wystąpić w takim programie, przecież ci ludzie są jak małpy w zoo, które wszyscy oglądają. Świat już kompletnie zszedł na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam Izki nie wybrał bo ta z trójką dzieci:D a Ania to taka blondynka z ciemnymi włosami:D hahaha, ale śmieszne:/ może się nią zabawić i odstawić . Nie podoba mi się ten Adam , niby taki fajny ale szuja- tak mi się wydaje, przyszedł do programu się wylansować i te swoje piosenki:D:D:D buhahaha. Ula skwaszona , ale już na wstępie poznała się na Grześku który babę potrzebuje jako parobka- sknerus jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej jest ten durny program na tvp 2 czy gdzies, ktos to ogląda? boze spoleczenstwo spada na psy......juz wole ten na tvn;p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez sie wydaje ze Adam to taka szuja, zle mu z oczu ptarzy, Anka modelka nie jest i inteligencja tez nie blyszczy ale szkoda mi jej, bo mam wrazenie ze on sie tak nia pobawi, narobi nadziei i kopnie w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durny to jest ten na tvn program, sztuczny, wyrezyserowany i nudny jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×