Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
Grześ wybrał najładniejszą a nie przyjrzał się jaki ona ma charakter, poza tym wkurzył się na to, że Ewa chciała od razu z nim zamieszkać hahaha. No pewnie myślała, że on ją zaadoptuje tylko za piękne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sadze ze z ta ewa cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może matula Grzecha wróciła i zrobiła porządek z synalkiem co to do TV się pchał...Jaki wstyd dla bylej żony i dla syna i dla MATKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze ze Grzes to Maminsynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula za to teraz ma satysfakcję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najezdzacie na Grzeska i Adama - ale to, zee chcieli znalezc zone wcale nie znaczy, ze akurat ktoras z tych co sie zglosila ma nia byc! Chyba musialby byc szczesliwy traf. To jest decyzja na cale zycie. To,ze Anka jest fajna dziewczyna, nie znaczy, ze to ma byc dla niej go ta jedyna, jego połowka. Maja byc desperatami? Poza tym faceci lubia zdobywac, taka ich natura, a w tym programie było wszystko do góry nogami - to one mialy walczyc. A mezczyzni nie lubia kobiet, ktore sie narzucają - uciekaja od takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21:47 bla bla bla to nie zmienia faktu ze Adam sie zachowal nie wlasciwie! po co ja zabieral na most milosci, ta szopka z klódka! widzial jak Ania sie angazuje, ze jest nim bardzo zauroczona...a miedzy czasie spotykal sie inna, mogł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie mial to w scenaiuszu ale skoro sytucja sie potoczyla inaczej, zaczal sie spotykac z inna, mogl jej nie zabierac na most tylko do parku,albo kregle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, juz nic nie wiem, tak czy siak uwazam go za drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
program programem moze i jest scenariusz ktorego musi sie trzymac, wpisy na FB swiadcza o tym jaki jest i ze sie nie myle ze to dran i d**ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adaś to by sprzedał własną duszę diabłu, byle zrobić "karierę", kazali mu całować to całował, kazali uśmiechać się to się uśmiechał, błazen cyrkowy a nie chłop, a tym bardziej rolnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mu nie wroze zadnej kariery po tym programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam świetnie pozuje na miłego, sympatycznego MISIA DO KOCHANIA. Tak na prawdę to karierowicz, wpatrzony w siebie, a z ROLNIKIEM ma niewiele wspólnego. Mamusia podaje mu obiadki pod nosek, on pracuje po kilka godzin w fabryce i wsio. Te jego "pola" to taka ściema- są bo są. Jest zarozumiały i uważa się za niezwykle utalentowanego artystę- muzyka. Uważa się za lepszego od tych pracujących w polu. Skończony mamisynek- z resztą cała rodiznka niczego sobie. PS. TAK ZNAM ICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie Mis do kochania- Ania naiwna nabrala sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie on jest zerem skonczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o Kasi i Zbyszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała, żeby Kasia się otworzyła przy Zbyszku (niekoniecznie w programie musi to być pokazane, bo widać że dziewczyna skryta) i żeby im się udało. Zbyszek taki fajny facet, przyjechała jedna to się nią zajął, bardzo się stara, widać że Kasia mu się podoba i próbuje na nią trochę wpłynąć (stylistki, makijaż, masaż, itd.). Trzymam kciuki za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez im kibicuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE PPRZECIEZ SIOSTRA GRZESKA NAPISALA NA FACEBOOKU I WYJASNILA CZEMU GRZESIEK NIE CHCE EWY I JEST TO NA GLOWNYM FACEBOOKU PROGRAMU W" POSTACH NA STRONE" Cytuję wypowiedź, żeby nie szukać: ---> Do wszystkich hejtujących Grześka : nie znacie Ewy! Ostatnio będąc z Grzesiem i znajomymi na kolacji zadzwoniła do mnie rozhisteryzowana, rozwrzeszczana z bluzgami (!) i życzyła wszystkim po kolacji "raka żołądka". Dziewczyna jest cholernie labilna emocjonalnie. Raz "kocha",raz "nienawidzi" (szkoda tylko,że co 5 minut to zdanie się zmienia). Ktoś nie znający sprawy wypisuje bzdury (Ja będąc na planie i poza planem poznałam ją niestety z tej najgorszej strony i nie życzę nikomu takich płaczliwo-namolnych akcji, jakie Ewa odwala Grzegorzowi . LUDZIE - ZLITUJCIE SIĘ! TO TYLKO PROGRAM! NIKT NIKOMU NIE OBIECYWAŁ W KONTRAKCIE MIŁOŚCI, ANI MAŁŻEŃSTWA!!! <---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widac po niej ze cos jest nie tak z nia, jak sie wypowiada i wogole te klotnie z Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby byla normalana to nie bylaby tak zdesperowana w szukaniu meze, i mysle ze nie zglaszala by sie do programu, jest nie najbrzydsza, to ze szczupla to nic, jak sie wystroi wymaluje to nie jeden sie za nia napewno ogladnie, a ze jest jaka jest z charaktru to nikt jej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia jak ubierze szpilki, wymaluje sie to tez nie najgorsza, tylko taka skryta, mam nadzieje ze po za programem jest troche bardziej otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakos nie moge sobie wyobrazic Kaski na wsi tak na dluzsza mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze juz sie konczy ta edycja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
mnie zadziwia, że uczestnikom tego programu pozwolono wypowiadać się na fejsie i być aktywnymi publicznie. to wbrew zasadom reality (ale co tvp wie o reality, to chyba ich pierwsze i dlatego takie niedorobione ). wypowiadać powinni się dopiero po programie, powinno być zrobione jakieś reunion itp. i wtedy można by wszystko ujawnić. program powinien być bardziej edytowany. z drugiej strony ta autentyczność jest w dzisiejszych czasach na wagę złota, bo wszędzie same ustawki :O Adam to zwykły knur, nie ma co współczuć Ani - lepiej jej będzie bez niego. Podobnie jak Grażynie bez Staśka. Żadna para się nie spiknie, to przecież oczywiste. Ci ludzie są na innych etapach życiowych i mają inne oczekiwania (dobór uczestników fatalny). Ewa powinna się leczyć, Grzesiek poszukać sobie płatnego parobka, a nie towarzyszki życia. Kasia niech idzie do klasztoru, a Zbyszek niech złapie jakąś koleżankę siostry. Dziunia Natalia niech najpierw studia skończy, a nie męża szuka, a Paweł najlepiej niech się skupi na karierze politycznej i wyrywaniu lasek (chociaż taki on piękny, że :O ), bo widać, że tej jednej jedynej nie szuka. Staszek już ma kobietę w życiu - żonę brata - widać, że stan kawalerski mu nic a nic nie przeszkadza. A Grażynka powinna spokornieć, bo ego ma jak stąd do Paryża (w końcu taka elegancka i wyrafinowana jest) - już ją widzę na wsi w gumiakach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie Grazynka meza rolnika szuka? tez jej nie widze na wisi ...ona miastowa Pancia i tam niech zostanie i TAM niech szuka miastowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×