Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

justyna przykro mi , ze sie nie udalo, ale masz racje, jeszcze powinnas sie starac o dziecko, pamietaj jednak, ze przy takich jajnikach czas odgrywa istotna role wiec jak tylko finanse pozwola to nie zwlekajcie, ja wierze, ze wkoncu sie Wam uda... pozdrawiam, Orchidea, to jestes w tym samym wieku co ja, daj znac jak zrobisz test - trzymam nadal kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dandm narazie u mnie 6dpt, Ty jak dobrze pamietam juz robilas test....ja wole jeszcze zyc nadzieja;) moze w sobote zrobie bete ( 9dpt)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Justyna przykro mi :-( Mam jeszcze jednak nadzieję, że za wcześnie zrobiłaś test. Kurde takie to wszystko ciężkie... Niestety ograniczenia finansowe też są :-( Ale grunt to nie poddawać się! Orchidea MOCNO trzymam kciuki cały czas za Was! Pisałaś, że czujesz jakieś kłucia to mam ogromną nadzieję, że to dobry znak. Dziewczyny pisały już nie raz że przy crio są dobrą oznaką, że coś się dzieje. A ja czekam na miesiączkę ale mam jakieś przeczucia, że torbiel będzie :-( No już powinna się pojawić i na dniach się dowiem co dalej. Lillalu lepiej ci coś kochana? Dandm i inne nasze mamusie jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mdlosci bardzo slabe od czasu do czasu, natomiast od wczoraj boli mnie glowa, wczoraj bralam apap, ale niewiele pomogl wiec dzisiaj staram sie wytrzymac bez niego, jak dzisiaj wiecej pochodzilam, to czuje pachwiny troche, a tak pozatym to mysle, ze bardzo dobrze sie czuje , wrecz nie myslalam, ze to tak bedzie, albo sie juz przyzwyczailam do nowych odczuc... :) mama jedynie nadzieje, ze z Babelkiem nadal wszystko dobrze i ze te badania prenatalne wyjda ok, bo teraz to tego jeszcze sie obawiam, choc lekarz powiedzial, ze raczej wszystko powinno byc ok, juz wiem, ze dziecko ma kosc nosowa, co podobno jest dosc wazne na tym etapie, no coz dowiem sie 7 kwietnia. Orchidea, ja 6 dnia po transferze zrobilam sikanca, chociaz nie spodziewalam sie wyniku pozytywnego no i pojawila sie blada druga kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
kinga, dandm, ja nie chce miec dylematow czy za wczesnie nie zrobilam testu jak wyjdzie negatywny....poki co zyje nadzieja:) jesli pojawia sie plamienia, pojde na bete! narazie czysto! nie mam psychicznego parcia na test, jakos wyjatkowo... wiec duzo odpoczywam, ogladam głupoty w TV, cos czytam i tyle;) kinga kłucia mialam po kazdym transferze... w sobote ( 2 dpt) dwa razy mocno zabolal mnie brzuch, ale mialam mocne zaparcia tego dnia, wiec skojarzylam ze od tego... ale czy na pewno, okaze sie za kilka dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea, nikt Cie nie ponagla, ja poprostu dostawalam bzika z tej niewiedzy,zrobilam specjalnie sikanca, a nie bete, zeby nie `zachwiac nadziei, bo jakby sikaniec nic nie pokazal, to bym sobie tlumaczyla, ze za wczesnie, a beta to juz "wyrok", trzymamy za Ciebie kciuki, a Ty zrob test wtedy kiedy bedziesz uwazala za wlasciwy moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Kochana! nie pisze tego z pretensja... trzymajcie mocno kciuki, bo caly czas jest nadzieja jeszcze.... czytam forum embriologiczne naszej kliniki i tam dziewczyna zadala pytanie odn testowania, to odp ze przy podaniu blastocyst 10 dpt jest juz wiazacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy miałyście plamienia po odstawieniu Marvelonu a potem normalny okres? Ja dostałam plamienia zaraz na drugi dzień tj w niedzielę ostatnia 21 tabletka, a w poniedziałek wieczór już krew. No i teraz nie wiem, obawiam się, że przegapiłam 1 dzień cyklu, a zatem całą stymulację :-( Lucka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu liczysz cykl od krwi, plamienia zawsze mialam, tego nie liczysz. Takze wszystko jest ok/ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Orchidea :-) Możliwe to, że już 3 dzień po odstawieniu, a miesiączki brak? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam za Was kciuki ! Lucka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam wczoraj ze umrę. Dziś natomiast jest lepiej ale właśnie też bóli głowa. Trochę pochodziłam a czuje się jakbym przebiegła maraton. Zaraz jadę do mojego lekarza i mam na razie na 2 tygodnie spokój od lekarzy. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja na ból głowy smarowalam amolem żeby nie faszerowac sie prochami. Dandm. Lillalu z dnia na dzień będzie już tylko lepiej ;) Musimy w to wierzyć. Super mamy pogodę na spacerki.trzeba korzystać bo od jutra podobno opady. Ja sporo chodze. a dzis wyszlam na ogródek posiac kwiatki i powiem wam, ze trzeba uwazac juz na trawy bo kleszcze atakują. Jeden chodzil mi wlasnie po ramieniu bleeee wystraszyl mnie i wszystko mnie swedzi teraz. Trzymajcie się babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze przesilenie wiosenne powoduje Wam ten bol glowy??? Od hormonow zmieniajacych sie tez...bidule.../ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura13
Justyna ja wpadqm dziś tylko w twojej sprawie no przeczytalam i powiem ci tak... Jestem jeszcze na 2 forum i tam dziewczyna zrobiła bete 9 dnia i nic jej nie wyszło, załamała sie ale lekarz kazał jej zrobić 11 dnia wiec poszła myśląc ze na marne i wtedy beta była 11 martwiła się ze taka mała myśląc ze biochemia i rosła rosła rosła i urodziła w tym roku dziecko ... Nie zalamuj się na tym etapie zarodek zaczyna wytwarzać hormon bety ok 9 dnia wiec nie jest powiedziane ze się nie udało... Oczywiście anam przypadki ze 8 dnia były bety po 100 ale były tez niskie po 11 czy 15 w 11 dniu i SA z tego male szkraby... Obys była w tej grupie z niska beta ale zdrowã ciąża !!! Tego ci życzę i trzymaj kciuki!!! Orchidea kciuki kciuki kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Mnie też kilka razy już bolała głowa, nawet w nocy. Ale jak wyczytałam jest to w ciąży normalne, zmiany hormonalne to jedno, a poza tym więcej i szybciej krwi krąży w naszym organizmie i robią się jakieś uciski. Byłam dziś na spacerku, piękna pogoda, szkoda, że ma się popsuć jak mówią prognozy :-/ Byłam dziś u lekarza po kolejne zwolnienie, tym razem dał mi na 3 tyg. Poprosiłam go o USG, dziś zaczynam 16tc. i zapytałam czy widzi płeć. Stwierdził, że jak na ten moment widzi, że to dziewczynka, ale 100% pewności nie ma... Najważniejsze, że TSH w normie i badanie moczu też wyszło w normie. Dobrze się czuję, "kropka" sobie bryka i to mnie cieszy :-) Także Sylvia masz rację, że z czasem człowiek czuje się lepiej :-) To powinno pocieszyć dziewczyny męczące się z mdłościami... Z każdym dniem się od nich oddalacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna....kura ma racje! Tez gdzies czytalam ze ok 9 dnia zarodek zaczyna wytwarzac hcg...u Niektorych wczesniej, ale moze zalezy od dnia zagniezdzenia.... nie wiem...musisz powtorzyc bete!/ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr nie robił USG bo stwierdził że nie ma potrzeby (miałam 5 dni temu :) a macica jest odpowiednio powiększona i wszystko wygląda dobrze. 8.04 mam usg genetyczne. I do tej pory spokój z lekarzami (nie licząc jutrzejszego endokrynologa) ;) Jestem spokojniejsza, uwielbiam tego lekarza, bo jego kompetencje i pewność a zarazem spokój dają mi komfort psychiczny. Nikt inny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
super lillalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, ja tez mysle, ze wszystko jest w porzadku, od kolezanki dostalam detektor tetna plodu, ale to od 12 tygodnia ciazy wiec mam jeszcze tydzien, zeby moc posluchac naszego maluszka w razie niepokoju :) jak jeszcze te genetyczne wyjda ok, to juz z pelna radoscia zaczne oczekiwac Babelka na swiecie... Orchidea, jak tam u Ciebie?spokojniejsza cze nerwy nadal silne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście wszystkie kochane :* Dziękuję Wam bardzo za wsparcie. Dzwoniłam dzisiaj do konsultanta z pytaniem, czy jutrzejsza beta 10 dpt może być już tą ostateczną, skoro w 7 dpt wyszła negatywna. Po tym jak się "pochwaliłam", że zrobiłam betę 7 dpt dostałam opieprz i i informację , że wynik jest fałszywy i mam o nim zapomnieć. Mimo to ja jednak nadal czuję, że to już stracona szansa. Dzisiejszy test płytkowy biały jak śnieg.. Może tak miało być... Jutro zrobię ostatnią betę. Orchidea nie wiem czemu, ale mam ogromne przeczucie, że tobie się teraz uda. Tak samo, jak byłam pewna Dort, kiedy razem testowałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm a cóż to za detektor tętna? U mnie dzisiaj 31dc, jestem ciekawa czy ten cykl będzie dłuższy niż zawsze. Mąż mój śmieje się ze mnie że jak okres jest to jest źle, jak go nie ma też źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik, widze,ze juz nie mozesz sie doczekac transweru :) zobaczysz ,ze za chwile bedziesz po... ; detektor sluzy do sluchania serduszka w domu samemu, mozna go kupic np na alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna! bardzo dobrze, ze Cie ochrzanili! jak pisała kura o jednej z dziewczyn, wszystko jest mozliwe! musisz miec nadzieje do konca! skarbik, rozumiem Cie doskonale , ze w tej sytuacji czekanie na okres tez jest frustrujace... dandm...nerw dzis inny;))) dzis podczas drzemki poludniowej snilo mi sie ze plamie...wiec co chwila sprawdzalam wkladke:) czlowiek sie taki durny robi;))) popoludniu siostra mnie do Siebie zabrala, to szybko mi czas zlecial! justyna, kochana jestes, oby Twoje przeczucia sie spelnily....i Tobie zycze tego samego!!! ja ogolnie duzo spie, wczoraj poszłam spac ok 21 , az maz sie zdziwil, ze juz...najlepiej byloby przespac czas do testowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, Orchidea kciuki cały czas bardzo mocno zaciśnięte !!! Skarbik u mnie 34 dzisiaj dzień cyklu ale ja mam tak powyżej 30 dni. Czuję jednak, że już się zbliża bo hormony szaleją :-) No i nerwy czy zeszły torbiele czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaluna77
hej :-) Mi ten detektor pożyczyła bratowa i parę tyg temu próbowaliśmy coś posłuchać i nic i aż się poryczalam, że coś jest nie tak, ale M.mi powiedzia, że swojego tętna też przez to nie słyszy to stwierdziliśmy, że pewnie popsute popsute. Dopiero niedawno nas uświuświadomiła, że trzeba do tego mieć żel, taki jak do usg :p inaczej nie działa ;-) Także żel już zamówiony :-) Pozdrawiam i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga u mnie też cykle około 31/32 dni, ale ja nie czuje żadnych objawów nadchodzącej miesiączki :-) Idziemy łeb w łeb. Mam nadzieje żę tak jak Lillalu i Dandm będziemy we dwie pięknie świętować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
justyna idziesz dzis na bete? ja poki nie plamie, planuje zrobic bete w poniedzialek- 11dpt! 10 dzien wypada w niedziele...planowalam wstepnie w sobote, ale po tym co kura pisala, juz sama nie wiem....zeby sie nie stresowac! w poniedzialek bedzie juz pewne, albo w jedna, albo w druga! dobrze ze w weekend mam prowadzic krotkie szkolenie ( po 3 godzinki), tylko glos zmecze...zajme czyms innym mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po becie. Wynik będę miała po 18. Nie chcę się już dłużej męczyć. Boli mnie brzuch okresowo i przez leki na siłę przesuwam okres (termin miałam wczoraj). Zawsze tak miałam, nawet najmniejszego plamienia, dopóki nie odstawiłam leków. Za pierwszym razem jeszcze się łudziłam, że skoro nawet nie plamię, to nie jest tak źle. Każdy organizm reaguje inaczej. Moja koleżanka nie zdążyła zrobić nawet testu w 10 dpt, bo już w 9 dostała normalny okres. Dobrze, że chociaż ty normalnie do tego podchodzisz. Ja jestem typem osoby, która chce wiedzieć już, natychmiast, najwcześniej, jak to tylko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
justyna w grudniu tez ok 7dpt zaczelam plamic i zaraz byl okres, wiec tez nie doczekalam terminu testowania. Boje sie mojej bety, strasznie.....ale planu sie narazie trzymam. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×