Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość Aga_502
Orchidea1 trzymam kciuki za dzisiaj. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Orchidea powodzenia kochana! Wracaj do domu z dwoma maluszkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaluna77
Też trzymam kciuki dziś takie ładne słońce w Wawie że wszystko musi pójść dobrze :-) B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie dziewczynki!!! za jakies 2,5 godz wyruszamy do Wawy! ladny dzien dzis! musi byc dobry dla Nas! Nie ma innej opcji, zabieram dzis dwoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia!!! Niech wszystko będzie dobrze :-) Szczęśliwego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Orchidea - wracajcie we 4 i niech tak juz zostanie przez 9 miesiecy!Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
Zabraliśmy 2 kruszynki:D jedna szybka po mamusi, druga wolniejsza po tatusiu, hehe, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea jedziemy na tym samym wózku. U mnie identycznie. Zaczynamy wspólne odliczanie do testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziewczyny, teraz duzo odpoczywajcie i zycze Wam, zeby niebawem pojawily sie dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
To super Orchidea! Ściskam Cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea - trzymaj się zdrowo, dużo odpoczynku w spokoju i dobrym humorze! :-) Dbaj o Was! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Orchieda, leż grzecznie, odpoczywaj niech maluszki pięknie rosną!!!! My dostalismy zielone światło, criotransfer w kolejnym cyklu. Torbieli brak, endometrium mialo 9cm w 24dc, podobno dobre. Dr zrobila scratching endimetrium i podobno w kolejnym cyklu bedziemy dzialac bez encortonu. Któraś z Was miała ten scratching, pomógł? Dobrej nocki Wam wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik, ja nie mialam, ale slyszalam, ze pomaga, w takim razie trzymam kciuki, mysle, ze teraz sie uda :) pozdrawiam wszystkie, Lillalu, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik - mi na jedynym cyklu bez encortonu się udało... ale to raczej przypadek :) będę trzymać kciuki za Ciebie i Kingę za miesiąc. A tymczasem Orchidea i Justyna trzymam za Was! U mnie w miarę, mdłości męczą, raz bardziej raz mniej, ale chyba już do tego przywykłam. Dziś mam wizytę w Novum. To 4/5 dzień 9 tygodnia... Dandm jak duży już Wasz maluszek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, mi wedlug kalkulatorow w internecie wychodzi, ze wczoraj zaczal sie dziesiaty tydzien, a wedlug lekarzy wzgledem transweru we wtorek byl 8 tydzien+3, a wedlug usg byl 9 tydzien+ 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jestesmy w tym samym tygodniu ciazy, no jeden dzien roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty dzisiaj zobaczysz jeszcze wiecej niz my, dla nas to bylo przelomowe badanie, mamy nagrany film na pamiatke pierwszych ruchow Babelka i piekne zdjecie z mala stopka :), milego podgladania Maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Nie, to mamy jakieś 3 dni różnicy (a 6 dni różnicy po transferze). Dla mnie kluczowe jest wyliczenie wg. usg, co u mnie pokrywa się z miesiączką... wyliczanie wg transferu to jakaś totalna bzdura, kto Ci tak wylicza... można, ale wtedy transfer + 2 tygodnie... Jakiś dureń Ci tak wyliczył :) A kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej miesiączki? I którego dnia owulację? Bo ja 19.01 i 14 dc owu. I to jest kluczowe do wyliczenia tp. A usg powinno się pokrywać +/- 2-3 dni. To świadczy że ciąża się rozwija prawidłowo, więc u nas jest ok... tylko nie wiem, po co Ci wprowadzają ten wg. transferu... który nic nie wnosi... :) Aż się wkurzyłam, że niektórzy lekarze nie zdają sobie sprawy z takich elementarnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na aparatach usg jak jest ustawione np. 9w4d to oznacza że to skończony 9 tydzień i 4 dzień 10tc, to też czasem może wprowadzać w błąd... Jeśli wasz dzidziuś miał 3 cm, to bardziej to pasuje do 10 niż do 9 tc. :) Także pięknie się rozwija i to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja okres dostalam 14 stycznia, owulacja 14dc, a te obliczenia w Novum robili, wedlug okresu dzisiaj mam 10 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak bym liczyła... w każdym razie ja tak liczę, skoro okres był w pon, to każdy kolejny tydzień kończy się w niedzielę... tym bardziej że owu 14 dnia :) Ale słyszałam też, że dzieci na clexane są większe (zwiększony przepływ krwi i takie tam na to wpływają) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu to pięknych chwil ci dzisiaj życzę :-) Napisz jak wrócicie jak było! Bardzo lubię jak podajecie wymiary maluszków i co tam już zobaczyłyście. Skarbik fajnie, że już w następnym cyklu możecie podchodzić. Mówiła wam coś dr o tej c. bioch.? A takie głupie pytanie może - boli ten scratching? My chyba też bez encortonu podchodzilibyśmy bo nie wiem od którego dnia cyklu powinno się go brać ale na początek przynajmniej mam zalecenia - sam clarzole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, bo juz sie zgubilam, wedlug okresu mam nie 10+1 tylko 9+1 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, a serduszko bilo 176 u/min, dziewczynki, zara Wy bedziecie doswiadczac tego co my, ja w to wierze i zycze Wam z calego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Dziś jest: 3 dzień 10 tygodnia lub 9 tygodni + 3 dni :) ja tak liczę a u mnie 5 dzień 9 tygodnia lub 8 tygodni + 5 dni. Czyli mamy 5 dni różnicy :) a 6 w transferze, czyli wszystko ok.. u mnie tp 25.10. Czyli u Ciebie 20.10 ;) może wcześniej bo Twój maluch jak na ten dzień jest duży ;) Zobaczymy jak będzie u nas... nie ukrywam, że trochę się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×