Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

skarbik, u Ciebie cos sie zadzialo, wiec organizm wraca do normy wiec okres moze przyjsc nieco poniej, to normalne, ja po obumarlej ciazy nie mialam okresu jeszcze dwa miesiace, a pozniej przez kolejne dwa opoznial mi sie o ponad tydzien,oczywiscie u Ciebie nie bedzie tak dlugo bo to tylko biochemiczna, ale kazdy organizm jest rozny, spokojnie okres niebawem przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajanka81
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i chciałabym do Was dołączyć, jeśli mi pozwolicie:) Najpierw chciałabym serdecznie pogratulować dziewczynom, którym się już udało: Sylvii83, joahnaaa1, Olalunie77, DORT14, dandm, Lillalu, Aga_502, flossy13, kura13 i świeżo upieczonej zaciążonej Orchidei1:) Przepraszam, jeśli kogoś pominęłam…Niech dzieciaczki w Waszych brzuszkach zdrowo się rozwijają! Za pozostałe dziewczyny, które walczą trzymam mocno kciuki, Lato, kotek, bubu, skarbik, justyna8604, kinga241 mocno Wam kibicuję, nie poddawajcie się!!! Teraz 2 słowa o mnie. Staramy się o dzidziusia ponad 5 lat, w Novum leczymy się już 3 lata i od takiego czasu podczytuję to forum. Jakoś wcześniej nie zebrałam się, żeby tu napisać, ale dość siedzenia w krzakach:)Z wyników badań mam zaniżone AMH = 0.8 i podwyższone FSH=11.5 (wyniki sprzed mniej więcej miesiąca). Nasienie męża i reszta moich wyników w normie. Miałam HSG i histeroskopię diagnostyczną, wszystko ok. Za nami 3 inseminacje i 2 pełne procedury in vitro (łącznie 5 transferów), niestety wszystkie nieudane, zawsze beta poniżej 2:( Obecnie jestem w trakcie trzeciej procedury, też komercyjnej (do tej pory AMH miałam 0.5 i 0.4, dopiero po uzupełnieniu poziomu wit.D wynosi 0.8, ale teraz nie ma miejsc....). Dziś ostatni dzień stymulacji, o 21 ovitrelle i w czwartek punkcja. Stymulację prowadził dr Lewandowski, szału z komórkami nie ma, ale podobno kilka jest bardzo ładnych także jestem dobrej myśli:) Transfer wstępnie planowany jest na sobotę ale nie wiadomo, czy nie zostanie odwołany, ponieważ teraz mam trochę podwyższony progesteron , a to podobno też nie służy zagnieżdżeniu się zarodka. Miały być 2 słowa, a wyszło trochę więcej, mam nadzieję, że Was nie zanudziłam:) Odezwę się po punkcji, 3majcie się ciepło. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajanka witaj między Nami staraczkami i mamuśkami. :-) dziewczyny bardzo chwalą Dr. L więc napewno jesteś w dobrych rękach. Trzymam kciuki za punkcję, oby było kilka pięknych pulchniutkich komóreczek. Koniecznie daj nam znać!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajanka Witaj. Troche przeszlas ale nie poddawaj się, jestes w najlepszych rekach. Tobie tez to będzie wynagrodzone :) Transfer w Wielka Sobote, piękny dzień, aby owocny. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajanka81 - witaj w naszym gronie :-) Dużo już przeszłaś... oby to był ostatni transfer, tym razem szczęśliwy!!! Trzymam mocno za Ciebie kciuki i przesyłam pozytywną energię! Tak jak dziewczyny piszą, jesteś w najlepszych rękach dr L. :-) Daj znać jak poszło. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Witaj Bajanka :) Nie przejmuj się - ja też usłyszałam na ost. usg przed punkcją, że szału nie ma i też miałam wysoki progesteron, a jednak się udało. Trzymam kciuki, daj znać koniecznie jak poszło. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za ciepłe powitanie i słowa otuchy. Dam znać w czwartek co udało się wyhodować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bajanka. Mam nadzieję, że to będą Twoje ostatnie dni w gronie staraczek i za chwilę dołączysz do grona naszych mamusiek. Trzymam kciuki za wysiedziane złote jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajanka, fajnie, ze do nas dolaczylas :) trzymamy za Ciebie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajanka Witaj! Trzymam kciuki! Ale jak to nie ma miejsc? Nie mogłaś wykorzystać 3 procedury?? Dziwne a na komercyjne miejsce jest? Mnie przekonywano ze taka sytuacja nie może mieć miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bajanka! Powodzenia w czwartek! Orchidea mamusiu nasza piękne wyniki :-) Nie zapeszając nic!!! Lillalu, dandm czekamy na wieści po genetycznych! Na pewno wrócicie przeszczęśliwe! Sylvia pięknie piszesz o *****ch synka :-) Skarbik i jak tam pojawiła się w końcu miesiączka? Ja mam dzisiaj usg u siebie czy są torbiele Jejku jakbym chciała w tym miesiącu podchodzić już do crio!!! Nie zapytałam nawet co jeśli będzie torbiel jakie leki itd czy to ma już mój gin dać mi coś. Tak samo zastanawiam się jakim cudem jeśli będzie wszystko dobrze i po połówce clostilbegytu przez 5 dni moje pęcherzyki mają mieć w 12-14 dc przynajmniej po 18 mm jak po zastrzykach nawet tyle nie miały :-( Chyba, że przez święta jajeczka będą ładniej rosły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajanka! fajnie, ze sie w końcu ujawniłas.... ja tez mam niskie amh ( 0,7), ale duzo czytałam, ze niedobr witaminy D powoduje niski wynik, i tez uwazam, ze suplementacja pomaga! jestes tego przykładem!!!:) Zycze Ci pomyslnej ounkcji i transferu! i sukcesu!!!! ja jeszcze niedowierzam, ze sie udało....po 4 latach walki ! ale jestem bardzo szczesliwa....i modle sie zeby ciaza sie dalej rozwijała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga powodzenia dzis!!! wiem, co czujesz, bo u mnie tez bywały durne torbiele i kazde usg przed krio bylo stresujace, co tam bedzie..... a widzisz, skonczylo sie superowo:))) skarbik, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia nie wiem co to za gwiazdki w moim w wpisie do ciebie chodziło mi oczywiście o ruchy maleństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem orchidea i pamiętam że męczyłaś się z torbielami Bardzo życzę sobie tak pomyślnej sytuacji jak u ciebie :-) To kiedy ci wypada termin usg? Pewnie nie możesz już się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
U mnie nadal cisza :-( wczoraj ostro poćwiczyłam :-) potem gorąca kąpiel ale nie udało mi się jej wykurzyć. :-) Czekam cierpliwie, boje się tylko że ten scratching co mi Dr zrobiła nie będzie miał żadnego efektu skoro cykl się tak wydłużył, jak myślicie może powinnam zadzwonić na konsultację. Nie chce wyjść na panikarę bo tak jak napisała Dandm pewnie to wszystko przez to że coś tam jednak się zadziało. Kinga trzymam kciuki za brak torbieli, daj koniecznie znać jak wyniki USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
zrobilam dzis 3 bete! 804! i narazie daje spokoj, uspokoilam sie. Jutro mam wizyte u sowjej immunolog, a usg 13 kwietnia! skarbik wspołczuje tego czekania...ech...jak nie urok, to....... ale spokojnie, bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea, gratulacje kolejnej wysokiej bety, na pewno z dzieciaczkiem/-kami wszystko jest w jak najlepszym porządku! Lillalu, odpowiadając na Twoje pytanie, może nie do końca jasno napisałam jak to jest z moimi procedurami:) A więc jestem teraz w trakcie trzeciej procedury, wcześniej miałam już dwie, ale też nie były one refundowane z racji niskiego AMH. Przed rozpoczęciem trzeciej procedury, czyli teraz, moje AMH wynosilo 0.8, co teoretycznie kwalifikuje mnie do refundowanego podejścia, ale w praktyce na chwilę obecną nie ma miejsc (nie wiem jak to dokładnie napisać, ponieważ wcześniej nie dowiadywałam się jak to jest z tą refundacją, od czego trzeba zacząć żeby się zakwalifikować..Ostatnio jak pytałam w recepcji to powiedzieli, żeby dowiadywać się nie wcześniej niż w czerwcu), więc podeszłam znowu prywatnie. Ale za to leki mam refundowane, także zawsze to coś:) A tak z innej beczki, to zrobił Wam już ktoś dzisiaj jakiegoś psikusa? :) My w pracy zastaliśmy dzisiaj puste myszki bezprzewodowe, bez baterii:)) Potem koleżanka chodziła z woreczkiem i rozdawała baterie:)) Ja przychodzę do pracy jako jedna z pierwszych osób i mogłam obserwować reakcje kolegów na nie działająca myszkę i ich miny, jak okazywało sie, że myszka jest pusta:)) A jednemu koledze to wogóle myszkę podmienili i pomimo włożenia baterii nie działała:) Generalnie było wesoło:) Oczywiście po paru minutach wszystko wróciło do normy, ale dobry humor pozostał na cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea, piekna beta, teraz duzo odpoczywaj, juz niebawem zobaczysz swoje malenstwo na usg :) ja sie czuje znowu slabo, jestem w 12 tygodniu, a mdlosci nie odeszly a wrecz powrocily i wieczorami czuje sie zle do tego czuje rozciaganie wiazadel co nie jest najprzyjemniejsze, jedyne co mnie pociesza to ze to sa oznaki, ze dziecko ma sie dobrze, dzisiaj sie zwazylam i znowu kolejny kilogram na plusie i brzuch juz bardziej dociekliwi zauwazaja :), Skarbik jak masz sie denerwowac to mozesz zadzwonic na konsultacje, ale mysle, ze beda kazali Ci czekac, ewentualnie zebys zrobila usg, bo co innego moga, ale zadzwon, pozdrawiam wszystkie staraczki i zaciazone, oraz te co maja juz swoje pociechy w ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm Nie jest to przyjemne uczucie jak mdli ale musimy to przetrwać dla naszych skarbów :) wierze, ze nie długo Ci przejdzie i poprawi sie samopoczucie i będziesz mogla się w pelni cieszyc swoim szczęściem. Wszystkim wam tego życzę. Ja jestem juz po oddaniu krwi, wypilam glukozę w domku i leze spokojnie. Zaraz z powrotem na pobranie. Nie jest to takie zle jak pisza i mówią :) dalam rade bez cytryny. Miłego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
dandm bidulo....ja poki co mam apetyt! i od niczego mnie nie odrzuca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea, spokojnie ;) jeszcze za wcześnie... ja czuję dokładnie to samo co ty, dandm... mam wrażenie, że zamiast ustępować, wszystko się nasila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajanka81
Ja już po punkcji, pobrano 8 oocytów. W pierwszej procedurze miałam pobranych 8, a w drugiej 6, także dziś norma wyrobiona:) Jutro czekam na telefon z kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Bajanka trzymamy teraz kciuki za to żeby były pulchniutkie i się pięknie zapłodniły. Jak na kobitkę z niskim AMH wydaje mi się że to wynik świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
bahanka! super wynik! czekamy jutro na info jak z zarodkami.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dziewczyny nie mam torbieli :-) Od jutra clostilbegyt Oby pęcherzyki rosły Teraz tylko zastanawiam się jak to rozwiązać jak 12 dnia cyklu (będzie to następny piątek) mam zrobić usg u siebie czy pęcherzyki mają po 18 mm co dla mnie wydaje się to niemożliwe. Wszystko późno mi się wydaję bo jak będą małe to co wtedy a później kiedy znowu zastrzyk na pęknięcie Lekarze w mojej małej mieścinie nie znają się z koleji na takich przygotowaniach do criobA wątpie żeby mi się udało tak szybko umówić na wizytę Nie wiem czy próbować się umawiać już na wizytę bo sama to przecież nic nie zdecyduję a nie chce kolejnego cyklu zmarnować. Bo crio to tak koło 17 dc dziewczyny wypada zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi oczywiście o umawianie się na wizytę do n :-) Jakoś nieskładnie mi się to pisze za dużo naraz chciałabym wam przekazać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Bajanka81 - super wynik! Czekam na dalsze pozytywne informacje... Kinga - zadzwoń i się dogadaj z lekarzem prowadzącym w Novum żebyś miała pewność co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×