Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość kura13
Co do histeroskopi w novum mi dr D powiedział ze w novum usypiska ponieważ liczy się komfort pacjenta jak ustala termin konkretny pani do ciebie zadzwoni i cie poinstruuje jakie SA zalecenia przed np. Trzeba mieć ważne badania ze sobą, trzeba być na czczo minimum 6 godzin przed zabiegiem. A reszta to jak przy punkcji koszule dostajesz , skarpetki mówią zęby mieć bo wiele osób się skarży ze im nogi marznã... Jak się zapisywalam to pani kazała wejść na stronę i tam jest informacja o badaniach i przebiegu histeroskopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura13
Skarbnik w 6 dniu dokladaja zastrzyk na nie pękanie pęcherzyków i w zależności jak się kto stymuluje zwiększają lub zmniejszają dawki zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura 13
Sylwia mi dali zwolnienie od punkcji a jak przyjechalam na wizytę to juz mi minęło od końca zwolnienia jakieś 1,5 do 2 tygodni bo mogli dac mi tylko do dnia testowania... Teraz nikt mi nie proponował zastanawiał się czy jak zapytan sami mi dadzą czy będzie problem aby je uzyskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc Czytałam w necie, że spirytus może zaszkodzić i za bardzo rozgrzac narzady sluchowe. kura No jasne, że dostaniesz L4 ale dziwne, ze sami nie ptoponuja Ci. Mnie dr W na każdej wizycie pytal czy otrzebuje. bubu Czyli uslyszalas to co Ja od dr.D. Taki sam termin oczekiwania byl na wiosnę ns Nfz. W Novum przed histero dr.sam prosi do gabinetu omawia co i jak a po chwili prosza na ten blok. Chyba grupa krwi jest potrzebna tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea a nie da sie zapisać do niej konkretnie? Kurczę kochana przykro mi :(. Ale cieszę sie, ze sie nie poddajesz i jesteś pozytywnie nastawiona :). Fajnie, ze zabieracie dwoje maluchów, moze bedą bliźniaki :). Ale rozumiem, ze te co leczyły sie u dr pary? No jest najlepszy, wiec nie ma co sie dziwić :). A ja wlasnie zobaczyłam, ze mi w tym moim poprzedńim długim poście wkradł sie błąd i napisałam 2 razy o badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura 13
Sylwia wybacz ze cię meczę o to l4 ale mam pytanie bo u mnie w pracy powiedzieli mi już żebym o l4 zapomniała w sensie że liczą ze będę tyrać do samego końca i się przez to wkurzyłam tyle walczyłam i oni o tym wiedzą a jednocześnie taki tekst (nie użyli słowa tyrać a pracować) chce im powiedzieć jak już dostane l4 że muszę leżeć bo dr mi kazał że mam jakiegoś krwiaka czy cokolwiek tylko czy na l4 będzie napisane ze leżące czy zwykłe zwolnienie? jestem zła bo nigdy nie kombinowałam nawet na chorobowe nie chodzę a jak byłam mega schorowana brałam urlop i prace do domu... nawet na urlopie miałam ze sobą sprzęt do pracy i zdarzało się ze na 10 dni urlopu 5 pracowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kura! nie miej wyrzutów sumienia tylko bierz L4! gdyby coś sie stało z ciążą, nie wydarujesz sobie, a praca? u mnie jest tak samo! jak robisz ponad norme to jestes Super! tylko pojdziesz na zwolnienie jest problem! teraz non stop szef mailował do mnie, i tez wie o co walcze! i rozpętała się awantura w pracy o moje obowiazki! ja juz sie wyleczyłam z nadgorliwosci! Na zwolnieniu jest kod 1 lub 2 , 2 oznacza , ze mozesz chodzic i nic Im do tego!nie musisz sie tłumaczyc! a lekarzowi powiedz, ze masz stresującą pracę i wolalabyś być na zwolnieniu! andzia! wszystkie pary, nie tylko od dr L spodziewaja się lub maja dziecko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kura Nie wiem jakiego masz szefa ale to bez obrazy jakis gbur myslacy tylko o sobie! !! Kazdy gin jak powiesz jaka jest sytuacja a tym bardziej w klinice dadza Ci zwolnienie, u kogo sie leczylas? Ja po takich slowach tym bardziej bym jak najszybciej zatwila sobie L4. Nie jest napisane zeby lezec ale jesli rzeczywiście byla taka potrzeba to jest odpowiednia rubryka na wpisanie kodu ktory mowi czy chory moze chodzic czy musi lezec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea Fajnie by bylo gdyby juz wszystkim pochodzącym parom się udało :) Z kad takie statystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchidea - mawana2014@onet.pl . Jeżeli możesz to wyślij mi te dobre rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kura - bierz zwolnienie i nie miej żadnych wyrzutów sumienia ! Bo tobie się należy i koniec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia! chodziło mi tylko o te pary z filmow nagrywanych w novum! Tym sie wszystkim udalo:) nie wiem, ile tych par było, ale kilka, kazda z jakas inna historia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kura, bierz zwolnienie i powiedz, ze lekarz kazal wziac ze wzgledu na okres zimowy i mozliwe infekcje a I trymestr zwlaszacza w Twojej sytuacji (ciazy wywalczonej) jest najwazniejszy - co zreszta jest prawda. Ja takie mialam wskazania od lekarza... Miqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kura bierz zwolnienie jeśli jest taka potrzeba i nic się nie tłumacz, nie masz takiego obowiązku... Nie można sobie pozwolić wejść na głowę! A mi jakby szef coś takiego powiedział, to by mnie już więcej nie zobaczył! Aż mnie krew zalewa jak piszecie takie rzeczy. Ja przez 7 lat byłam łącznie na zwolnieniu jakieś 20 dni. Ale jak zachodzi taka potrzeba to biorę i się nikomu z tego nie tłumaczę. Grunt to nie nie nadużywać swoich praw... ale wszystko działa w dwie strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Orchidea Teraz to się zgodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Orchidea - Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea - przykro mi, że jednak nic z tego tym razem... Ale nie zniechęcaj się i walcz o swoje szczęście! Trzymam kciuki mocno za Ciebie i wierzę, że już niedługo i Tobie się uda! Tak jak Andzi, Lillalu, Kindze i innym staraczkom! ;-) Kura - dziecko najważniejsze i nie wahaj się tylko idź na L4, szczególnie po takim głupim tekście szefa. Widzi chyba tylko i wyłącznie czubek swojego nosa. Ja na razie chodzę do pracy ale jeśli będzie konieczność odpuszczenia sobie i skupieniu się na zdrowiu swoim i dziecka to nie będę się zastanawiać dwa razy. Są rzeczy ważne i ważniejsze! Jeszcze 4 dni i będę wiedziała w 100% na czym stoimy... Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze... Mocno w to wierzę i modlę się o to. Co do rodziny, to ja nie mam rodzeństwa więc nie mam na kogo liczyć co do pomocy, ale jak życie pokazuje... posiadanie rodzeństwa też tego nie gwarantuje... Mam kilka dobrych koleżanek, które urodziły więc może one wyjdą z inicjatywą podarowania czegoś, już jedna się zadeklarowała. Ale też tego nie oczekuję od nich, jakoś damy sobie radę sami, rodzice pewnie nam pomogą, bo na nich zawsze można liczyć :-) Może uznacie to za falstart ale już kupiłam kilka rzeczy i dla dziecka i dla siebie korzystając z atrakcyjnych cen w wyprzedaży w C&A. Kiedyś się na pewno przydadzą ;-) Pozdrawiam Was Kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
powtorzyłam dla formalności dzis bete! ponizej 2, nie dziwilo mnie to, bo od 2 dni normalny okres mam.... czas wracac do pracy;) szybko mi zleci do kolejnego transferu! a jak tam nasze kolezanki co zaczynaja teraz??? andzia! bycmoze zgramy sie razem z transferami, jak ty czekasz do marca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORT dziękuje za ciepłe słowa. Ja też mam nadzieję, ze nam się wszystkim uda :). Zobaczysz, ze u Ciebie będzie wszystko dobrze. Na pewno będzie serduszko :). Ja niestety też musiałam wybrać, czy praca czy starania w klinice, ze względu na to, ze pracowałam w takich samych dniach i nie było możliwości zamiany, nie miałam wyjścia i musiałam zrezygnować. Jest ciężej bez jednej pensji, ale trzeba było :)Domyślam się kochana, ze nie mogłaś się powstrzymać z kupnem, tyle jest tych ubranek teraz. Ja w trakcie naszych starań też kupiłam 2 bluzeczki. Masz rację na rodziców zawsze można liczyć :) Orchidea przykro mi :(. Tak ja czekam. Doktor powiedział koniec lutego, początek marca, ale zobaczę jak te dni wypadną, bo kazał się zapisac między 17 a 20 d.c , na 40 minutową wizytę, ciekawe czemu taki czas. Kura na pewno lekarz Ci da zwolnienie.A pracą sie nie przejmuj, moja koleżanka, mimo, ze ciąża naturalna poszła od razu na zwolnienie, bo się bała i już nie wróciła do pracy. Teraz wy się liczycie i wasze zdrówko. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kura13 - czy mozesz mi podeslac na maila basik_r@tlen.pl numer do lekarza, który robi histero w Novum i na NFZ. Pilnie potrzebuje miec zrobioną histeroskopię, a chcę, aby robił dobry lekarz. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem... od piątku biorę Euthyrox. Miesiączka powinna być w sobotę, najpóźniej dziś... a tu ani widu ani słychu... Czy to możliwe żeby Eutrhyrox tak zadział? A może kolejna miesiączka po punkcji wydłuża się przez hormony przy stymulacji. Po nieudanym transferze zaczęłam krwawić w niedziele, a w środę zaczął się regularny okres... nie wiem co o tym myśleć? Miała któraś tak? Tylko nie piszcie mi o ciąży, bo u nas przy kliku *****iwych plemnikach to niemożliwe :) Chyba w tej sytuacji muszę przesunąć wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Orchidea przykro mi :-( Kurcze jak sobie pomyślę co musicie przeżywać po nieudanych transferach to zaczynam się coraz bardziej bać. Nie należę do najtwardszych osób. Mam nadzieję kochana, że następnym razem już będzie wszystko dobrze i będziesz podwójnie szczęśliwa :-) Lillalu nie pomogę z tym Euthyroxem bo też dopiero zaczęłam go brać i czekam na miesiączkę a poza tym biorę antykoncepcyjne to znowu inna bajka. Może faktycznie to od niego chociaż wcale ulotki nie czytałam ale to pewnie jakieś hormonalne skoro na tsh i organizm pewnie może trochę powariować. Mam nadzieję, że ci bardzo nie pokrzyżują planów z wizytą i transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilallu! Wszystko mozliwe ze teraz spadek tsh i male zmiany w organizmie, ale u mniw raczej sie nie przesuwal okres...ale kazdy organizm jest inny! Nerwy teraz dochodza i moze dlatego! U mnie po stymulacjach sie przestawial okres, teraz dalej go mam...od plamien bedzie jutro tydzien! \orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
szkoda ze Ministerstwo nie daje ochrony pracy;) taka polityka prorodzinna u Nas! ze najlepiej zwolnić albo nie dać wyboru.... jestem w tej dobrej sytuacji, ze mam umowe na czas nieokreslony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Orchidea -przykro mi :( czas szybko leci i już wkrótce znów będziesz czekała na oczekiwaną betę . :) lulalu - ja biorę euthyrox już kilkanaście lat . Zawsze miałam @ regularnie ale ostatnio mi też poprzestawiała się . Nie wiem może to jest przyczyna leku ? musisz popytać lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość71
Hej dziewczynki Nie było mnie tu bardzo długo , musiałam sobie poczytać Wasze posty . Witam starą i nową gwardię . Cieszę się że niektórzy o mnie pamiętają i wywołali mnie do tablicy . Lato76 -bardzo się cieszę że się odezwałaś , chociaż nie masz dobrych wieści zawsze o Tobie pamiętam i życzę aby twoja wytrwałość wkońcu została nagrodzona . Gość E- również się cieszę że się udzielasz , wiele przeszłaś nerwówki związanej z dziewczynkami [szukanie przyczyny] ale najważniejsze że jest diagnoza i coś się dzieje w tym kierunku . Gość83- bardzo bym chciała abyś się odezwała . Gratuluję tym co się udało i trzymam kciuki za staraczki . U mnie super malutki rośnie jak na drożdzach ma 7,5 m-ca waży 9kg jest pogodny i zdrowy [do tej pory nie był nawet przeziębiony ] i niech tak zostanie . Codziennie dostarcza mi tyle radości że nie sposób opisać . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
gosć 71 -Super ,że odezwałaś !:) ciesze się bardzo , że malutki zdrowo się chowa oby tak dalej .Kurcze jak ten czas szybko lec***amiętam jak się starała , a tu już ma 7,5 m-cy :) Fajnie , że macie taką radości musi być niesamowite . Oby Ja i pozostałe dziewczyny doświadczyły tego . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pilnie potrzebuje kontaktu do lekarza, który w Novum robi histeroskopie. Czy moze któraś mi przesłac namiary, moj mail basik_4@tlen.pl. Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze namiary na maila basik_r@tlen.pl (wczesniej pomylkowo wpisalam basik_4) dzieki i bardzo bardzo prosze, sprawa dosc pilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×