Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ermirae

Ręce precz od tego tematu!!!

Polecane posty

Ermira Ten facet w twojej fantazji to ktos konkretny maz kochanek? Ta sytuacja wydzarzyła sie naprawde kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emira to slodko winna panona i gracja wariacj spijajaca sperme koko koke elo elo. Hlip siorp.sama wkleila swoje zdjecie nóg w butach trumniakach i spodniczce w kwiatuszki 🖐️ laska zalecam konsultacje psychiatryczn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERmira Masz racje po to jest miedzy innymi ERO zeby dzielic sie takim rzeczami. Opwiedz nam facetom o jakiejs takiej swojej fantazji ktora nie bylas wstanie wyppowiedziec facetowi choc marzyals o niej ale sie wstydzilas:) Masz cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ermirae Też mam dość tych świętoszków, co nie rozumieją, że rozmowy o seksie to jest normalna rzecz, a zwłaszcza gdy sie je prowadzi w miejscu stworzonym specjalnie do takich rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha jaki come back:D hahaha długo nie wytrzymałaś. Zawsze on the top! Jak nie nóżki to spijanie, romans, skandal-nie ważne co mówią, ważne by mówili! SW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamskie pomarancze ignorujemy:) To najskuteczniejsza metoda na nie:) Nie daj sie ERMIR sprokowac:) Oni cie pragna teraz chcieliby byc blisko ciebie teraz na miejscu tego faceta z fantazji i robic to wszystko z Toba co on zrobil aty jemu i dlatego sa sfrustrowanie ze nie moga cie miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk, ale to przeciez twoja znajoma Słodko Winna:) jedyna osoba, której każdy projekt wali tym samym na kilometr:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajesz słodko winna dajesz. Chuj dupa i kamieni kupa, eehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy idiotka Sunny też wróciła. Jakieś typy? Kogo obstawiacie? Bo i po co sobie tematy podbijały ciągle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Emira to slodko winna panona i gracja wariacj spijajaca sperme koko koke elo elo. Hlip siorp.sama wkleila swoje zdjecie nóg w butach trumniakach i spodniczce w kwiatuszki lapka.gif laska zalecam konsultacje psychiatryczn \ Niestety, stało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi Ja spijanie z rozporka Agenta? Chlopak sie przestraszyl ze wszytko z niego wyssiesz i jak sie wytlumaczy przed swoja baba ze juz nie ma sily na nia:) A TyWadi masz jaks tak swoja fatazje ktorej wstydzilas sie powiedziec swojemu chlopu a bardzo jej praggniesz:) Zaraz wam opowiem swoja ale nie umiem tak fajnie jak wy bedzie po Goralsku i prosto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd masz tyle czasu i pomyslów? moźe zajmij sie w koncu rodzina? a gdzie twoj towarzysz kreska pangosc i niepoprawny optymista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się boję jaką Wilk może mieć fantazję. Obstawiamy co to może być? Mój typ to 69 o poranku. Obiło mi się o uszy jest fanem loda tuż po świcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie Kato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spie/rdolinki macają:D może któryś blef będzie trafiony...:D ...i ch/ooooy! same pudła! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kąd :P , taaa, niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze byla slodka aksamitka... Wszystko w temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spie/rdolinki macają:D może któryś blef będzie trafiony...:D ...i ch/ooooy! same pudła! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERmi Prosze cie nie daj sie sprowokowac skupmy sie na sonbie i olej chamskiepomarancze One sie zywia tylko nasza uwaga be zniej umieraj Bo ich wpisy maja wtedy dokladnie takie znaczenie jakby sami do siebie piasali maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ermi Moja fantazja Wyjezdzam na miesia do takiej Bacowki jak wklejam na swoim temacie ponizej masz zdjecia zniej Jedzie ze mna kobieta ktora na ten miesiac zebyzrobic mi prezent urodzinowy sam zapraponoowal ze bedzi sie zachowywac jak moja niewolnica spelnikazde moje zyczenie skupisie calkowicie jak chce kiedy chce ile chce Moja Bacowka nad jeziorem http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwaters-camp-residence-dan-joseph-architects/ Bedzie calkowice ulegla zadnego oporu bedzie szczytawala z moich ust moje pragnienia zadnych humorow PMS itp wiecznie usmiechnieta wesola i gotowa na wszystko czego zapragne sama inicjujaca ciagle seks taki jaki lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×