Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sylwiusz12

tani wegiel

Polecane posty

Gość Sylwiusz12

Witam was wszystkich. Planuje zakupić węgiel na opał na zimę ale nie wiem jaki jest najlepszy? Szukam tez sprawdzonego dostawcy. Znacie moze takiego? Chodzi mi o to aby ten węgiel był dosyc tani ale również dobry jakosciowo. Proszę o porady. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre z reguły jest drogie nie zmienisz tego nie bądź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płacę za tonę ok.800zł, niestety - z kopalni kazimierz-juliusz kupuję ze składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ula
Kupuję węgiel rosyjski, tani i lepszy od polskiego - 400 zl tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje też rosyjski Import Rosja 24,5MJ (3-6cm) - 570 zł za tone, z dowozem od transsmart edu pl, posiadaja certyfikat jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobie na stronę smarttrans.net.pl oni mają fajną ofertę, dobry kaloryczny węgiel, dostawę gratis (być może w Twoim powiecie) i możliwa sprzedaż ratalna poza tym mają też certyfikat więc masz gwarancję dobrego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taniopal.pl polski, tani, dobry i czeste promocje na dowoz i produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka1986
ja natomiast polecam http://smarttrans.net.pl/. Już od paru lat korzystamy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z tego co mi wiadomo do końca miesiąca mają ciekawe promocje i okazyjne ceny. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to podaję do nich telefon kontaktowy - 534 700 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrego węgla od prawdziwego dostawcy to myhślę, że lepiej nie trafisz niż na www.sklep.weglosmyk.pl/ . Ja kupuję od nich węgiel online. To duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia198511
Polecam węgiel ekgroszek czeski lub polski, do wyboru.Niskie ceny,transport na życzenie klienta.Suchy, o dobrych parametrach.Zawsze można zadzwonić i zapytać się o cenę i dowóz.To ich stronka:www.wroclaw-ekogroszek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej porozmawiaj na ten temat z fachowcami z firmy www.multiwegiel.pl/ . Oni na pewno doradzą CI jaki węgiel najelpej kupić w Tqoim przypadku, na to składa sie wiele czynników, któe trzeba rozważyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.12 najlepiej porozmawiaj na ten temat z fachowcami z firmy www.multiwegiel.pl/ . Oni na pewno doradzą CI jaki węgiel najelpej kupić w Tqoim przypadku, na to składa sie wiele czynników, któe trzeba rozważyc. Ja kupuje wegiel u nich i moge polecic. Jest w dobrej cenie i naprawde dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgiel to jedno, ale czy macie dobre grzejniki? Jeśli nie to przejrzyjcie oferte http://www.tom-el.com.pl/ - oni maja narpawde doskonalej jakosci kalorfery - wart uwagi, myu korzystamy i sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani i dobry dorwaliśmy w Sovillo 40km od nas. Dowóz darmowy i paliliśmy całą zimę bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku paliłam ekogroszkiem Bergmon od dostawcy z Mysłowic (Sovillo) i to był najlepszy stosunek jakości do ceny na jaki trafiłam. Zima wyszła bardzo ekonomicznie i myślę, że w przyszłym roku powtórzę tę operację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kuppanwyngiel jest bardzo spoko towar, polecam sprawdzić, szczególnie jak ktoś jest z okolic Mysłowic to będzie mieć dowóz za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić groszek Hanysek - najlepszy towar jaki wsadzałem do pieca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani i dobry to z doswiadczenia moge polecic kuppanwyngiel - swietny towar w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lisewski
Jednak z niską ceną niestety ale nie idzie również wysoka jakość. Dlatego moim zdaniem warto abyś sprawdził jeszcze ofertę hurtowni opału KGM https://kgmhurtowniaopalu.pl stawiają przede wszystkim na odpowiednie przygotowanie i węgiel jedynie z naszych polskich kopalń. Do tego generuje niewielkie ilości popiołu i ma wysoką kaloryczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukacie firmy, która zajmuje się sprzedażą węgla i są uczciwi to polecam www.matertrans.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei dobrze oceniam węgiel z http://www.multiwegiel.pl/wegiel-polski Wybieram węgiel z kopalni Silesia orzech II bo jest bardzo dobry, kaloryczny, pozbawiony jest kamieni i miału. Firma dostarcza własnym transportem do każdego miejsca w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest by połączyć jakość węgla z odpowiednią ceną. Wtedy otrzymujemy najbardziej opłacalny węgiel. Osobiście mogę wam polecić firmę www.weglosmyk.pl Mają najlepszą jakość w porównaniu do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec81
Prawda jest taka, że cena to nie wszystko. Liczy się jakość. My kupujemy tutaj https://kuppanwyngiel.eu , bo cena jest ok i zostaje mało popiołu. Węgiel z sovillo jest naprawdę bardzo wydajny. Dokładnie wszystko przeliczyliśmy, bo od 2 lat tniemy koszty na czym się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, Multiwęgiel jest najlepszy. Dobra jakość, kaloryczny, cenowo tez zupełnie dobrze jak na tę dobrą jakość właśnie. Możecie tam kupić węgiel polski, czeski i kolumbijski, ekogroszek i miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×