Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak radzicie sobie z bałaganem w domu ?

Polecane posty

Gość gość
No wlasnie pytam czemu maz daje mu zabawki. A ty na to pozwalasz? Cos mi sie wydaje ze sama z siebie zrobilas sprzataczke i niewolnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, ten bałagan jest robiony zupełnie niepotrzebnie. Bo po pierwsze zabawki dla 2tyg dziecka są zbędne, zabawy na podłodze również. Przecież takie dziecko prawie cały czas śpi! A jak nie śpi to z całą pewnością jeszcze nie potrzebuje się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma idealnie wysprzątane w mieszkaniu na błysk musi mieć niesamowicie nudne życie.. Ot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.16 Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości!!! Dla mnie burdel to lepiące się podłogi, sterta naczyń w zlewie, brudny kibel, prysznic czy wanna. Cała reszta to życie. Dom to nie muzeum, żeby po nim fruwać bez dotykania powierzchni. A dom a'la salon Ikei to dla mnie w ogóle nie dom, to jakiś przypadkowy budynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
czyście na głowe upadły - a niech sobie rozkłada co chce i się bawi z dzieckiem - po co go zniechęcać? jedynie niech to na koniec wszystko po sobie poskłada jak było i wszystko, a ty autorko w miedzyczasie do wanny i się odstresować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się ze Twój mąż zajmuje się waszym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×