Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takim smsie?

Polecane posty

Gość gość

Planuje zezrwać z facetem ,który mnie olewa dłuższy czas i jest coraz gorzej, rozmowy nie pomagają... Planuje mu napisać coś takiego : " Hej Wojtek,Wiesz myślałam ostatnio o tym wszystkim, o naszej relacji i doszłam do wniosku ,że nie będziemy tego dłużej ciągnąć. Nie chcę żebyś zrozumiał mnie źle, to nie Twoja wina ,ani nie mam do Ciebie żadnych wyrzutów itd ,ale zostańmy znajomymi jak dawniej, lubię Cię i było mi z Tobą cudownie w łóżku,ale chcę to już zakończyć. Trzymaj się. pa" Pokaże tym że bardzo mi zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i porozmawiać z nim nie da rady bo on do mnie nie dzwoni tylko pisze ostatnio... jesteśmy doroslymi ludzmi, ale to on tak narzucił wiec nie chce do niego wydzwaniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego słaby? nie chce mu nawrzucac zeby sobie nie myslal ze mi nie wiem jak zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ani nie mam do Ciebie żadnych wyrzutów itd" to jest po polskiemu a nie po polsku. Poza tym, za długo i nieszczerze. Problem przecież w tym, ze mu coś zarzucasz a piszesz zupełnie co innego. Nie masz odwagi napisać, że ci taki związek nie pasuje? Załatwiłabym to jednym stwierdzeniem, że nie spełnił moich oczekiwań i nie bawiłabym się w pisanie takich pierd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o tym łóżku to już w ogóle żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co niby chcesz osiągnąć ? ..Facet ma dostać szoku i co się oświadczyć na drugi dzień ? Wez ...Facet na bank jest w stałym związku -dlatego nie pozwala ci dzwonić tylko te smsy ...i olewa bo się znudziłaś ..nawet w łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak napisze ,że nie spełnił moich oczekiwan to go bardziej zaboli? bo chce napisac w ten sposob żeby pokazać ,że mi to zwisa choć to nie jest prawda bo bardzo mi na nim zalezy ,ale nie chcę mu tego pokazać . tak żeby może go to trochę ruszyło? nie chce pisać nic w stylu ,że jesteś kiepski w łożku, masz małego i spadaj ,ale też żeby poczuł ,ze coś jednak stracił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna dziecinada. Aż się narzuca, że pod tym tekstem jest błaganie a to by zostać razem na twoich warunkach a dodatkowo jest to element sprawdzania, czy mu na tobie zależy. Jeśli jest choć trochę inteligentny - będzie to dla niego jasne. Jesteś strasznie dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja wiem ,że on nie dozna żadnego olśnienia, nie padnie przede mną na kolana itd, ale chcę dla własnej satysfakcji żeby poczuł ,że mi własciwie nie zalezało tylko nie wiem jak to ujać w słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popracuj troszkę bardziej nad stylistyką.Poza tym ten esesman jest taki troche bez sensu. Nie masz żadnych wyrzutów wobec niego,w łóżku cudownie ,ogólnie było fajnie a zrywasz.Zupełnie odmienne sygnały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejmujesz dziecinną gierkę miłosną a faceci tego nie lubią. Oni wolą konkretnie - w lewo bądź w prawo. Tylko go do siebie zniechęcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale żałosny ten sms , widać że panna emocjonalnie nie wyrabia i sie upokarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, to jak wy byście to napisali? wygarnęli byście mu wszystko czy napisali chłodno,że to koniec i cześć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz, ze olewal cie juz dluzszy czas - w takim razie cokolwiek mu napiszesz splynie to po nim jak po kaczce. oczywiscie zrywanie sms-em jest infantylne i zalosne, ale skoro inaczej nie potrafisz to napisz mu krotkiego i rzeczowego sms-a, a nie taki dramat w jednej odslonie (to o lozku ponizej krytyki - zenada). moje zdanie jest takie, ze ty nie chcesz z nim zrywac, ale wolisz rzucic niz byc rzucona, a ten sms ma mu niby dac szanse na walke o ciebie. tylko, ze on raczej walczyl nie bedzie, wiec badz zwiezla i pisz bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>lubię Cię i było mi z Tobą cudownie w łóżku,ale chcę to już zakończyć<<< a w domu to ty masz wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy lepiej objąć taką taktykę że jakby coś napisał nie odpisać mu nie odzywać się itd? I w ten sposob to zakonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz mu kiedyś między nami cudownie bylo bo iskrzylo .... dziś wieje chodem a ja nie lubię zimy ...odchodze .. żegnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kiedyś między nami cudownie bylo bo iskrzylo .... dziś wieje chodem a ja nie lubię zimy ...odchodze .. żegnaj " x po co robić z tego taki melodramat? Powiało romantyzmem ze starego kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre baby to się naprawdę tępe, rzuca go, bo on ją olewa, a w esemesie pisze mu komplement i zapewnia go, że to nie jego wina. Ja p*****le komedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daję Ci autorko więcej jak 20 lat:) Nie wysyłaj tego smsa absolutnie. To poniżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech wyśle ...Skompromituje się na maxa a panu "cudownemu w łóżku" podbuduje ego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje, ze ten gosc od odchodze-zegnaj pisal to ironicznie :D facet mialby z ciebie polewke przez dlugi czas gdyby dostal takiego sms-a. uwielbiam jak dziewczyny (sama nia jestem zeby nie bylo) zaczynaja kombinowac jak by to pieknie ubrac w slowa, zeby facet pozalowal, ze nas traci, a facet ma na to wyj****e. to jest inna rasa, krotki przekaz, bez patosu i ponizania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, w sumie to macie racje . dobrze ,ze was się o to najpierw zapytałam bo faktycznie bym się poniżyła :D napiszę mu coś krótko w stylu " Hej Wojtek, przemyslałam to wszystko i nie chcę w to dalej brnąć... zostańmy znajomymi bo tak chyba sie lepiej dogadywalismy. pa"- tak może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>krotki przekaz, bez patosu i ponizania sie. <<< dokładnie! a nie jakieś uju muju albo o chłodzie i o zimie... jestem kobietą, ale to, co tu proponujecie to jakiś romantyzm dla ubogich umysłem... ogarnijcie się kobiety... dawajcie konkretny krótki przekaz i nie dramatyzujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
". zostańmy znajomymi bo tak chyba sie lepiej " za dużo wahania skreśl chociaż to "chyba": zostańmy znajomymi - tak wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pisac mu jeszcze ,że ta relacja nie spełniała moich oczekiwan czy to pominąć? Ja wiem ,że on raczej nie bedzie mnie blagał żebym do niego wrociła, nawet na to nie liczę ,chce tylko to zakonczyć z klasą żebym nie wyszła na jakąś głupią zakochaną gaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>a pisac mu jeszcze ,że ta relacja nie spełniała moich oczekiwan czy to pominąć?<<< a to nie rozumie się samo przez się? zrozum, jeśli mu zależy, to będzie reakcja niezależnie jak lakoniczny i suchy komunikat wyjdzie od ciebie jeśli mu nie zależy - to wyjdziesz z twarzą i o to chyba chodzi a nie o jakiś romantyczno-sentymentalny dziecinny szantaż....(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co nazywasz to "relacją" ? doszukujesz się jakiś dziwacznych slów żeby wyjść na bardziej inteligentną czy jak ? :O "relacja nie była taka czy owaka" ja piertole :O jeszcze napisz " nasze stosunki płciowe wykazywały dogodności o charakterze przyjemnym" wow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie dawaj mu poznac, że jesteś urażona, czy rozczarowana. Oczywiście tak jest, ale to twój ból i sama musisz się z tym uporac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×