Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maz chce zebym chodzila bez majtek

Polecane posty

Gość gość
lubimy takie zabawy, oczywiście znacznie mniej odważne, ale zwiewna króciutka sukienka i w trakcie wyjścia mąż prosi żebym oddała majteczki. Lubię być w takim nastroju i w takim miejscu żeby czuć się swobodnie w ryzykownej krótkości bez bielizny - oczywiście bez stanika również - tylko sukienka i klapeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się by nasza Polka była tak odważna i pokazała się w prezentowany filmikach . Bardzo dobrze ze kobiety maja coś takiego w sobie ze lubią pokazywać swoje wdzięki mniej lub bardziej skrycie .Nam mężczyznom się to podoba gdyż lubimy patrzeć na piękne ciała ,kobieta od zawsze była podziwiana na malowidłach rzeźbach .Druga sprawa to dla nas facetów szybsze krążenie lepszy masaż serca ,czyli zdrowiej .Nadchodzi lato wiec dziewczyny ,panie nie wstydźcie się ,po to macie urodę i dano wam wdzięk byście urozmaicały ten parszywy świat męski swoim pięknem . Tylko głupi facet będzie krytykował was ,takich na szczęście jest malutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zawsze na to nalegał jak byliśmy na urlopie, ok, pewnego razu zgodziłam się i nawet tego nie zauważył a ja na plaży zaczęłam się przychylać i dopiero jak Panowie nadmiernie się na mnie spoglądali to zobaczył dlaczego tak robią, szybko zaciągnął mnie w ustronne miejsce i w*****ał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zwyczaj od lat iż gdy kocham kobietę muszę ją rozgrzać , dotykaniem lub robieniem minetki , takie chodzenie bez majtek jest bardzo dobre gdyż nie trzeba zdejmować i tracić czasu , a i ważne jest gdy pani robi wszystko byśmy zauważyli że jest bez majtek . Z polskimi dziewczynami to naprawdę trudne jest , ona szybciej odda się arabowi niż pokaże tobie muszelkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta nago
Od dawna chodzę bez majtek czy to na imieniny cz y na wesela jakeś party nigdy nie zakładam majtek do pracy chodzę bez majtek porostu lubię jak czasami ktoś zobaczy moją c**e moje koleżanki z pracy też chodzą bez majtek lubimy taki styl podoba się to nam po co ma mnie mąż namawiać jak ja sama od dawna nie zakładam nic pod sukienkę czy spudnice tak jest lepiej i wygodniej dla mnie i dla partnera jak mu się zachce to tylko kiecka do góry i c**a na wierzchu super polecam drogie panie.Chodzenie bez majtek zaczyna być w modzie popieram taką modę drogie panie uwolnij nasze c**y od gaci chodzenie bez majtek i staników jest jak najbardziej zdrowe tak jak spanie nago to nie jest takie straszne na początku tak ale potem to przynosi podniecenie i pewność siebie radze spróbować a przestaniecie ności majtki naprawdę super uczucie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×