Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maz chce zebym chodzila bez majtek

Polecane posty

Gość gość
Ja lubię kusic innych facetów i cały czas chodzę bez majtek , lubię patrzeć na śliniących się facetow w ciężarówkach gdy niby w samochodzie przypadkiem zsuwa mi się spudniczka, a gdy na nich spojrzę i rozchylę nogi to udają że nie patrzą, albo w sklepie specyjalnie schylam się po coś z dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam ze mało dziewczynwchodzi tutaj ,lecz jeżeli jesteście i czytacie to bierzcie pod uwagę co piszą faceci ,jakaś podnieta i nawet śliniący się facet na widok pięknego ciała i pokazująca coś więcej da wam kobietom zadowolenie ze macie moc na facetów .To w życiu kobiety krótko trwa ,wykorzystujcie swoją młodość i piękne ciało by dodać troszeczke radości na m facetom zapracowanym i myślącym o utrzymaniu rodziny . Umiejętne i niby od niechcenia pokazaniecialka wam nie zaszkodzi a wręcz odwrotnie wzbudzi zainteresowanie i chęć do życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym miał taką kobietę jak pani Siwiec nie wychodził bym z łóżka a swoje siły witalne oddał bym bez reszty.Piękna kobieta teraz zostanie mamusią . Młode kobiety nie wstydźcie się chodzić bez majtek to takie dla nas podniecające a na dodatek zdrowo , oczywiście jeżeli pogoda jest ku temu. Usiądzie taka laseczka na przeciwko i ot tak od niechcenia lekko rozłoży nóżki a nam paleczka reaguje a krew szybciej krąży dla lepszego zdrowia. Niestety mało jest takich odważnych pań co strasznie boleję nad tym , życie by nie było takie nudne i był by bodziec do życia. Zgłoś xxxx Widziałeś ją bez makijażu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxxx ale teraz palnąłeś (aś) bez makijażu ty jesteś śliczna(y). Panią Siwiec widziałem na żywo i rozmawiałem z nią , to dla twojej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex kobieta
Ja chodze caly czeas bez majtek lubie jak wiatr podwiewa mi sokienkie cz mini nawet jak robie zakupy to staram sie zawsze robic tak by bylo mi cos widac dlatego zakladam kruciutkie mini.Lybie kupowac buty bo wtedy rozchylam nogi i widac mi cala cipke,podnieca mnie to bardzo zima zakladam tylko rajstopy lub poncziszki jest sper jak panowie patza mi w krok a k***sy im sztywnieja co mysla w takim momencie chyba kazda kibieta wie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
4:56, jeśli to prawda, to jest to bardzo podniecające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie muszą nosić majtki bo inaczej przy puszczeniu bąka może być niespodzianka. A tak to w majtkach się zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę gdy młoda dziewczyna lub kobieta umiejętnie pokazuje swoje wdzięki to należy jej się szacunek facetów !gdyz to przekłada się na nasze zdrowie ,poczytajcie fachowe pisma gdy facet jest często podniecony wizualnie przez kobietę to serce dostaje więcej krwi i krew jest bardziej dotleniana to tak jak by uprawiał bieg ,i wiele innych czynników jeszcze wpływa na zdrowie i wydajność facetów. W dzisiejszej dobie wiele kobiet to rozumie i nie wstydzi się pokazać ciało ,tak natura stworzyła kobiety by podniecały facetów i nic tego nie zmieni .Jestescie dziewczyny przez nas tak postrzegane i na piękno ciała ruchów nasz organ robi się gotowy ,i nie dziwcie się temu a bądźcie dumne z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylismy z mezem na zabawie i mialam krótką spudniczke maz kazał mi abym nie ubierala majtek no i tak zrobilam jak siedzialam to lekko nogi mi rozchylal i facet z naprzeciwka zauważył ze jestem bez majtek gdy tańczył ze mna powiedzial jak usiadziesz to rozchyl mocniej nogi bedzie lepiej widac twoją szparke i tak zrobilam a on tak sie zapatrzyl i dostal w pys od swojej zony haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś na urlopie jakoś tak wyszło, że ściągnęłam majteczki spod jeansowej dopasowanej miniówki. Miało być na króciutko, tylko na przejście z plaży do hotelu.Okazało się emocjonująco i pozostało na całe popołudnie i wieczór. Oprócz wspomnień pozostały z tego wyjścia sympatyczne fotki z różnych miejsc - np. schodki i dyskretne ale wyraźne prezentacje szparki przy wysoko podniesionych kolanach na siedząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko wzimie ubieram majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy są tak odważne dziewczynyby zdecydowały się tak prowokować faceta ,a szkoda gdyż jest to piękne i zdrowe ,może kiedyś będzie to bardziej rozpowszechnione w naszym kraju ,w Szwecji latem bardzo często widziałem dziewczyny bez majteczek pod sukienka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bez majtek
Ja lubie chodzic bez majtek i wiem ze mojemu mezowi tym sprawiam przyjemnosc czy idziemy na spotkanie ze znajomymi czy na wesele sylwestra na plaze ide zawsze bez majtek.Lubie jek wiaterek latem podwiewa moja cipke.Kocham lato bo wtedy zakladam letnia zwiewna sukienke i nie mam nic pod spodem.Jechalam kiedys z mezem na plaze,maz siedzial na przeciwko mnie zaczelam lekko rozchylac nogi widzialam wzrok meza jak wpatruje sie miedzy moje nogi chyba sie pidniecil bo spodenki zaczely mu jakos dziwnie odstawac w miejscu gdzie byl jego penis.Pitem disiadk sie obok meza jakis dosc przystojny pan,znowu zaczelam pomalutku rozchylac nogi facet nie wiedzial co ma zribic z oczami ale na tyle go to intrygowalo ze co jakis czas spogladal mi miedzy nogi a ja coraz bardziej rozchylalam mu nogi by mogl popatrzec jaka ladna mam c***.Pan az dostal wypiekow na twarzy ale trzeba bylo juz wychodzic i poszlismy z mezem w strone plazy maz po drodze powiedzial ze ladnie zalatwilam faceta myslal ze galy mu trzasnom jak zobaczyl ze jestem bez majtek no i na plazy jest mniej klopotu bi zdejmuje tyklo sukienkie i juz moge opalac sie nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też lubi jak pokazuję swoją pipkę obcym Panom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy i gdzie pokazujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez tak lubi jak moze podwinac sukienke i mi go wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle iż piszą to faceci ,chcieliby by tak było ,kobiety się wstydzą pokazywać c**eczki lub piersi ,mało jest odwaznychkobiet choć zdążają się odważne lecz bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy zboki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para nago
Lubie chodzic bez majtek latem jest fajnie wiaterek podwiewa od spodu cipka sie nie poci majtki nie wpinaja sie w cipkie i dupcie jest to bardzo podniecajace w chlodniejsze dni zakladam ponczoszki samonosne lub rajstopy z otworkiem miedzy nogami jest super chodzic bez majtek to takie seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko facet moze ci zaladowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lecie jak ide na spotkanie to zawsze bez majtek a moj kochanek to uwielbia i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lato, plaża i ten podmuch wiatru owiewa moją cipcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leżę na plaży ty idziesz obok masz chec by ci ktos wylizal podchodzisz klekasz mi nad twarza ja zlizuje twoja muszelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż na wczasach pozwala mi chodzić bez majtek, kilka razy zdarzyło mi się pokazać pipcię i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani pisze ze mąż pozwala jej chodzić bez majtek.Droga pani jest pani pełnoletnia i nawet będąc mężatka ,mąż nie musi dawać pani zgody ,jak pani się biorą .Tym bardziej latem chodzenie w bardzo cienkich ubiorach lub bez majtek to dbanie o zdrowie ,tyle się pisze mówi ,lekarze nawołują nie chodźcie w stringach to najgorszy strój dla kobiety i co ano nic bo stringi podniecają facetów to najważniejsze.Kazdej młodej kobiecie lekarz powinien zalecić szpital i zobaczyć jak cierpią młode dziewczyny gdyż nabawiły się właśnie ,grzybic które są ciężko do wyleczenia .Lecz nieestetyczne nie zrobi kobieta by facet miał przyjemność .festem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namawiał i namawiał, na odczepne powiedziałam, że na jakimś ekstra wyjeździe urlopowym, gorąco, swobodne otoczenie, relaks. No i zaplanował uroczy zakątek w chorwacji, małe miasteczko, kameralnie, toples na plaży i wieczorem wyjście - no i przypomnienie - majteczki zostają w hotelu, do kompletu swobody stanik też. I tak było calutki tydzień. Tylko na plaży miałam majteczki - zresztą super skąpe stringi. Od czasu do czasu pozwalałam im wśliznąć się trochę lub więcej między płatki. Mój był zachwycony, namawiał, ale na zupełną nagość na plaży się nie odważyłam, w każdym razie jeszcze nie na tym wyjeździe. Na następnym może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam swoje lata i napisze szczerze ,bywałem w wielu miejscach nad morzem ,w kurortach wypoczynkowych i rozmawiałem tez z wieloma kobietami na temat chodzenia bez majtek .Jedna na sto być może zgodziła się się tak chodzić i to dziewczyna bardzo młoda i śliczna znająca swoją wartość .Mysle ze piszą to faceci ,przynajmniej większość to facet ,oni maja takie wyobraźnie by chcieli w taki sposób się podniecać ,gdyby spotkał taka dziewczynę to gwarantuje ze obgadał by ja z wszystkimi kumplami jaka to puszczalska dziewczyna ,nawet nie znał by jej .Niestety faceci to typ gorszy od przysłowiowej teściowej ,lubi bardzo chętnie obrabiać tyłek dziewczynom . A jak się chwali gdy odda mu się ,przy tym opowiada jak mu robiła i co robiła ,znam setki takich chłopaków a na serio nie mieli żadnej dziewczyny a gdy mieli to dziewczyna była tak obgadana ze kończyła z debilem znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nikt nie musi namawiać, mam swoje lata i wiem czego potrzebuję, na wczasach na pewno majtek nie zakładam, a przy okazji... maż wcale nie musi o wszystkim wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×