Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maz chce zebym chodzila bez majtek

Polecane posty

Gość gość
Moja dziewczyna tez na spacerek w lecie nie ubiera majteczek zawsze znajdzie sie jakies miejsce gdzie ja mocno zerzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego na spacer nie zakładam majteczek, lubię taki spontan w krzaczkach, a najlepiej z nowo poznanym spacerowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:24 facet masz wybujała fantazje ,nie podszywaj się pod kobiety ,bardzo brzydko .Kobiety gdy będą chciałem nie zakładać majtek nie będą się tym chwalić wszystkim .Wiem dla nas facetów to podniecająca perspektywa ,dla nich latem to zdrowie i wygoda .Stringi podniecają nas facetów ,dla kobiety to bardzo szybki powód dochorub .Dziewczyny o ile jesteście na tym forum ,stringi nosić góra 2,3 godz po tym natychmiast zdejmować ,nie zwracajcie uwagi na napadających się głupków ,zdrowie ważniejsze niż napalony facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Nawet latem kobiety wola mieć założone majtki ze względu na higienę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama lubi chodzic bez bielizny podomu i wszedzie nawet do sklepu ale nie w mini a w spudnicach do kolan. Ojciec wie otym i czesto kozysta z tego jest typowym samcem lubi z pare razy na dzien sprawdzic jak sie ma jego mala. Najgorsze ze mama jest dosc przystepno kobieto i czesto faceci tez kozystajo z tego oblapiajo jo i podlapujo pod sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem od mamy ze na wczasach chodzi bez majtek a ma 60 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jezdzi tam na lowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna Wanda w kroku
Ja już od paru lat jak jedziemy na wczasy nie biorę żadnej bielizny tzn się ani majtek ani staników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to norma na wczasach, goła cipcia i seks przy każdej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj faceci ale macie gadane raczej pisane ,z daleka was można rozpoznać .Wstydzcie się ,No chyba ze jesteście psychicznie poprzestawianie ,na to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazje piszących, jakby kobiety musiały się pytać czy mają zakładać majtki, ja na urlopie w wakacje nigdy nie zakładam i mąż nie ma nic do tego, a może tylko na tym skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny kobiety a chodźcie bez majtek nikt wam tego nie zabroni , a jak to jest fajnie gdy sukienka się odchyli i widać cudowną muszelkę lub tyłeczek , to dla nas facetów tylko zdrowiej jest , szkoda że malo można spotkać takich pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam tak chodzic w mieszkaniu chodze sobie w pelni nago proponuje jemu aby tez tak chodzil jak niema dzieci wuwczas kiedy mamy pragnienie uprawiamy seks to fantastycznie wyglada jak jemu staje kiedy widzi mnie nagolasa jest spragniony seksu widze ze sporo paninek uwielbia chodzic nago tak nie raz mnie sie zdazylo ze wyszlam po zakupy tylko w cienkiej sukience nie krepowalam sie ze wiatr podwieje ni sukienke wuwczas kazdy ujrzy moje nagie wdzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama moze i niechce ale jak jo zlapje jaki obejmie i mocno tszyma to choc sieopiera sle jak bez majtek i wsadzi jej reke pod spudnice to tr jo popiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 15 do 30 lipca będziemy w Jastrzębiej Górze .Będę tam chodziła bez majtek i stanika.Jestem wysoką blondynką,a mąż chodzi po wypadku o kuli.Na pewno na promenadzie Światowida będzie można nas spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie mozna liczyc na cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę mało jest kobiet które nie uważają ze to zgorszenie ,wręcz przeciwnie dla kobiety(latem ) to zdrowie a dla faceta masarz serca gdyż serce ma więcej krwi .Nie zapominajcie o tym dziewczyny kobiety ,życie jest krótkie a może być krótkie lecz przyjemne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieraz namawiałem na taką swobodę na urlopie - ale bezskutecznie. Kiedyś spotkaliśmy fajną perę - swobodni, na luzie, aż widać było jak są zrelaksowani. W rozmowie przyznała że ich sposobem na zerwanie normalnej odpowiedzialnej codzienności jest robienie szalonych rzeczy. A jedną z podstawowych jest pozbycie się bielizny. Spróbowałam najpierw bez majtek, długa sukienka, bezpiecznie a i tak było emocjonująco. To mnie zmobilizowało do pozbycia się stanika. Tego bardziej się wstydziłam - zawsze jest widoczne. No i tak poszło - coraz krócej i coraz cieniej. Super doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi majtki w lecie zawsze jak jest cieplo to ich nie zakladam nie wazne czy na wczasach czy do pracy czy na zakupach poporostu lubię ich nie mieć a w domu to cała rodzinka na golaska chodzi opalamy się tak wbogrodzie oglądamy telewizje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało nam się ukształtować takie swobodne i akceptujące podejście do swojego ciała w rodzinie. Nie żeby przy dzieciach paradować na golasa, czy w jakikolwiek sposób robić to ostentacyjnie. Ale konsekwentnie od początku oswoiliśmy że lubimy spać nago, że nagość w parze jest naturalna, że sprzyja okazywaniu zarówno miłości czułości ale również zaufania i otwartej postawy. W zasadzie nic szczególnego nie robiliśmy tylko żadnej nerwowości i ukrywania się przy wstawaniu z łóżka, żadnego nerwowego i skulonego zakładania szlafroka. Swoboda przy przebieraniu - parę lat temu mieszkanie nie było jeszcze zbyt komfortowe. Jak pojawiły się lepsze warunki, a nasz taras dawał możliwość dyskretnego opalania po prostu albo żona albo ja rzucaliśmy uwagę żeby nie niepokoić jej przy dbaniu o równą opaleniznę. Z czasem dzieciaki wiedziały, że jak wpada koleżanka lub kolega to trzeba sprawdzić czy mama nie opala się na tarasie. Oczywiście bywały w tym wpadki, ale zawsze reakcje z humorem a nie jakaś katastrofa. Niewątpliwie znaczenie miało to że dba zawsze o swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto odpowie mi na to pytanie. Dlaczego facetom młoda kobieta o krztaltnym ciele (nie koniecznie szczupłym ) przyciąga wzrok i myśli erotyczne ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30.03.2018(00:05)- a co będziesz wtedy w Jastrzębiej.No nie zbadane są wyroki boskie i kto wie czy nie dam komuś d**y.Aha nie wiem czy cię zainteresuję mam 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbledny
Fajne pytanie chce ci sie xnim zmiezyc tylo tr potem tere mam pelno tr glowe ale odp ci nanje potem szvzrzecze seojego dosw choc mam doscvubogie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbledny
To dalas juz wpierw ja ci odp ja po40 bylabys mnje dobra tylo tr to daleko choc zeb w pewne bym podjechal a co teoj stary na to cichsczem by?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz kuźwa wyraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbledny
Odp na pytanie jak obiecalem o kob z duzym biustem itd. pisze o sobje niewiem czy ten stereotyp dziala u kazdego faceta w ten sam sposob ja jestem tez wielbicielem kobiet z duzym i b duzym biustem sam muslalem czemu tsk mam czy tak juz sierodzi z tym czy jest to nabyte mama ma moze nie b duze ale ponad pszecietne widzialem jo od malego tako juz w wieku podrostka podobala mi sie jej figura wydawala mi sie idealna jako kobiety a niebyla szczupla jak modelki wrecz nielubje chudych uwazam ze so niesexi tak jak bylo mama wiem jeszcze jako byla zono kochanko ojca i nietylko bardziej wrylo mi sie jej styl zycia jaka ogolnie a ze misla duze to tez bym chcisl tako zone mysloc ze bedzie taka jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×