Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maz chce zebym chodzila bez majtek

Polecane posty

Gość gość
Tutaj nic nie widac moze podasz mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZECZNA ŻONECZKA
A może Ty się odważysz i podasz swój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćali
może się poznamy ali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge mam z nazwiskiem prosze podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz fajnego meza, ma tylko skromne wymaganie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćali
piszcie alro1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po domu chodz i kuś ale do pracy wez niebądz idiotka bo cie za dziwkę wezma. Podomu super kusi i podnieca.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodźcie bez majtek:0 jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami w lecie chodze bez majteczek i podnieca mnie mysl, ze zaden facet na ulicy nie wie, ze ich nie mam haha. raz poszlam do kibelka i sie masturbowalam a potem jeszcze taka mokra i rozbudzona szlam ulicy, oj faceci nie wiecie co czasem tracicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdołałem przekonać żonę, że majtki nie są jej potrzebne :-))) Kiedy jesteśmy razem zwykle ich nie ma na sobie. Polubiła też pończochy, więc nie tylko w lecie. Próbuję ją przekonać, że w środowisko biurowe jest zupełnie bezpieczne pod tym względem i może sobie Majki odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam niektore wpisy i ogarnia mnie pusty smiech. Pisza faceci wiejskie barany ktorzy w zyciu nie widzieli rozebranej kobiety a chwala sie. Marzyciele. Jeden debil niby wysyla sms zeby zona wsadzila sobieb palec itp.m CWOKI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra żona powinna zawsze chodzić bez majtek żeby mąż miał w każdej chwili pełen dostęp do pisdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i g****il w imie Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znam zycie to tu pisza w wiekszosci wsiowe wiesniary na codzien chodzacy w pantalonach a maza im sie stringi. Pisanie ze maz wysyla sms zebym wlozyla palec .Chyba krowie . Marzycielki z Wilkowyj. Durne baby. To mohery zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie jak moja zona chodzi bez majtek,sam pootrafie sciagnac jej majtki np.jak idziemy na imieniny lub na jaka kolwiek impreze choc sama nie zaklada bo jak mowi jest to b.podniecajace.Jak idziemy na plaze nudystow zaklada tylko mini i lekki tiszert a pod spodem golo i to jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu po pracy gdy jesteśmy sami żona prawie zawsze chodzi w samej podomce. Dla mnie to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardziej podniecają usta. Wiadomo dlaczego. Żona gdy zauważy, że szczególnie się w nie wpatruję, to podciąga koszulę i głaszcze się po brzuszku. Potem zsuwa majtki, ale nie swoje, tylko moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żonka na urlopie też chodzi bez majtek i w krótkiej miniówce, lubię jak faceci się ślinią na widok jej zgrabnej dupci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja zone blagam aby chodzila bez bielizny. Ma fajne i zgrabne cycuszki. Lubie jak faceci sie na nia gapia. Mam nadziejem ze kiedys wroci do domu i powie: widzisz kochanie sam mnie o to prosiles. Zerznal mnie jakis nieznajomy facet bo tak go podniecilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie chce niech nie wierzy. Mogę tylko życzyć, żeby trafili na kobietę z fantazją. Moja regularnie chodzi bez majtek. Do pracy to nie, ale jek gdzieś idziemy, to normalne, a na wakacje w ogóle nie zabiera bielizny :-) To naprawdę podniecające dla obojga, być wśród ludzi, kiedy tylko my wiemy, że parę centymetrów nad rąbkiem mini jest całkiem naga. Nigdy nie pokazuje tego ludziom, ale myślę, że parę razy ktoś widział, nawet znajomi. Ale zawsze sprawdza się zasada: nikt się nie przyzna, że widział. Prędzej pomyśli, że mu się przewidziało, albo sam się bardziej zawstydzi. Ciągle przekonujemy się, że ryzyka nie ma nawet w eksteremalnych mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że tak mało kobiet wypowiada się na tym forum. Jestem facetem gdy jestem w domu i jest lato też chodzę nago jak i moja partnerka , to naturalne i nie zastanawiamy się nad tym dlaczego. Jeżeli chodzi o dobry sex to ja oblewam moją panią rozpuszczoną czekoladą , muszelka dostaje swoją porcję i zaczynam zlizywać . Po chwili moje słonko wije się z rozkoszy jak wąż , powiada że mój język robi cuda z jej organizmem , nie raz muszę przerwać gdyż po prostu nie ma siły znieść tego podniecenia . Na końcu wkładam bym i jak miał coś z tego . Nie wspomnę że ssanie penisa oblanego śmietaną czekoladą to też norma . Warto spróbować drogie panie jest fajny odlot kobiety i faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 42
Moja też tak lubiła chodzić bez majtek, aż kiedyś jak zobaczyło to jakichś paru facetów. Prawili jej komplementy jaką to ma ładną pisię i nim się spostrzegła wciągnęli do lasu i posmakowali jej cudeńka. Zerżnęli ją po parę razy i tak ją potem dupa bolała że mi niem dała przez tydzień . Chyba jej się jednak spodobała ta przygoda bo znowu biega bez majteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:33 nie pieprz farmazonów fantasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daniel 42 tonie jest miejsce dla ciebie ,znajdź sobie jakaś nisze o fantazjowaniu i tam wciskaj te głupoty .Przykro mi ze jesteś facetem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej  żonie zdarza się to nieraz, a z tych ciekawszych sytuacji to np.: pojechaliśmy kiedyś na jednodniowy spływ kajakowy. Miała na sobie tylko bluzkę i dżinsową mini długości ok 30cm. To był jej pierwszy raz na kajaku, więc nie wiedziała, że to strój trochę ryzykowny, ale chyba nikt nie widział :0( Szkoda tylko, że siedziałem za nią. :-( Innym razem załatwialiśmy coś u notariusza. Przyszła w dopasownej sukience nad kolano, kabaretkach i szpilkach, bo potem szliśmy gdzieś razem. Później okazało się, że te kabaretki to pończochy i że nie ma majtek :-))) Na zabawie karnawałowej u znajomych znowu miała pończochy bez majtek. Cały czas bała się, że jak faceci ją obejmują w pasie to poczują, że nie ma nic pod sukienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak nawet robimy problem z majtek , a może zostawmy to każdej pani czy chce lub nie chodzić , jej dobra wola . Dla nas facetów wiadomo lepsza podnieta , lecz nie każdego faceta stać na nie robienie z tego problemu . Facet to gaduła kłamczuch i zaraz myśli że ma przyzwolenie na głupie dowc**y wobec kobiety . znam i słyszę często chamskie zachowania bydlaków. A kobiety są między innymi po to by się nam podobać i umilić nam widok pięknego ciala i kształtów ,Nie potrafimy tego docenić tylko sprowadzamy wszystko do wulgarnych tekstów. Czy facet musi być takim chamem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie, wczoraj widziałem taką lalkę w jeansowych shortach, siedziała gadała przez telefon i co chwila majtała nóżkami, a te shorty wycieniowane, między nóżkami tylko paseczek, widać było. Najlepsze było jak się pokapowała, że widzę to spaliła buraka i uciekła. Koszulkę też miała nie złą i brak staniczka. Więcej takich kobiet, aż miło popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym miał taką kobietę jak pani Siwiec nie wychodził bym z łóżka a swoje siły witalne oddał bym bez reszty.Piękna kobieta teraz zostanie mamusią . Młode kobiety nie wstydźcie się chodzić bez majtek to takie dla nas podniecające a na dodatek zdrowo , oczywiście jeżeli pogoda jest ku temu. Usiądzie taka laseczka na przeciwko i ot tak od niechcenia lekko rozłoży nóżki a nam paleczka reaguje a krew szybciej krąży dla lepszego zdrowia. Niestety mało jest takich odważnych pań co strasznie boleję nad tym , życie by nie było takie nudne i był by bodziec do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×