Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ślepy

Mam 25 lat i zachorowałem na ślepotę barw:(

Polecane posty

Gość Ślepy
brokeninside87 dziś Tak naprawdę jestem bezużyteczny, bo nie jestem w stanie zrobić nic konstruktywnego. Nie pracuję w wieku 25 lat - to jest żałosne. Cały czas siedze w domu, w dodatku hestem tchórzem - bo chciałbym się zabić ale boje się śmierci:( Będę szedł powoli spać, miłych snów Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tak inteligentny, ze studiowal lotnictwo, szukalby porad w tym szambie i kur/w/idolku? 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty polamana w srodku, przestan w kazdym watku wchodzic kazdemu w d**e z tymi calusami i przytulaniem, bo sie porzygac mozna od tej slodkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec miał też tą chorobę, tylko lżejszy stan. Cierpiał na nieprawidłowy trichromatyzm, ale z czasem zaczal żyć normalnie. Możesz wykonywać wiele prac, gdzie nie potrzeba rozróżniania kolorów. Z czasam się przyzwyczaisz i znów zaczniesz cieszyć się życiem. :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ktos tak inteligentny, ze studiowal lotnictwo" Napewno łatwiejsze od medycyny, studia jak kazde inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze niby medycyna trudna? tam 80 % to glaby, ktore jedyne co potrafia to kuc na pamiec, ale mnie rozbawil-e/as, a ty polamana nie musisz mnie przytulac, mozesz mi co najwyzej pale opierd.lic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pomijając, że to prowo, to jak można ową ślepotę barw porównywać do zwykłego zaburzenia osobowości (które dziś jets przypisywane co drugiej osobie)? To tak jakby porównać przeziębienia do raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny temat strollowany, a szkoda. Ja mam również ogromny problem ze wzrokiem, Moim lewym okiem widzę obraz zniekształcony. Żadne okulary nie pomagają, okuliści nie są w stanie mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze, ze strolowany, skoro ten temat to jedna wielka sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia medyczne, - chirurgia sa naprawde bardzo ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" zaburzenie osobowości to też zaburzenie widzenia.... widzenia uczuć, emocji, relacji....." x nooo ta tępa strzała już po raz któryś przyznała się, że jest psychiczna, ale nadal będzie każdemu narzucać swoje chore postrzeganie świata :O idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chirurgia masz jak najvardziej racje, ale takie specjalizacje jak dermatologia, psychiatria czy pediatria to smiech na salu jakim glabom udaje sie ja zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego prowo? Ja też mam powazne problemy ze wzrokiem. Prawdopodobnie fizyczne uszkodzenie oka lub nerwu wzrokowego, prawe oko mam w 100%sprawne, natomiast w lewym widze zniekształconu obraz. Mam to od dziecinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z wykształcenia energetykiem jądrowym (ale nie pracuje w zawodzie, skonczylam pwr) - czy też jestem zbyt inteligentna jak na kafe:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, nerwice, lęki, lżejsze depresje przechodził prawie każdy. Nie wiem jak można to porównywać do dożywotniego widzenia świata w szaro-burych barwach. Rozumiem, że zamieniłabyś się z autorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo bo po 1 to facet, a po 2 po prawdziwych studiach ( nie jakies szajs typu pedagogika, dziennikarstwo czy inna politologia), wiec na pewno inteligentny, a jakby mial taki problem nie szukalby wsparcia wsrod grona menopauzo-menstrualnych s.k, ktore non-stop skacza sobie do gardel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Owszem, nerwice, lęki, lżejsze depresje przechodził prawie każdy. Nie wiem jak można to porównywać do dożywotniego widzenia świata w szaro-burych barwach. Rozumiem, że zamieniłabyś się z autorem? x yyy w życiu nie pisałam tu o czymś takim, g****o wiesz a się mądrzysz, naprawdę:D myślisz trochę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:45 na pewno jestes duzo ponad przecietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ktos tak inteligentny, ze studiowal lotnictwo" haha, a co ma jedno do drugiego? :D taaa medycyna to kujące głaby, a studenci lotnictwa to geniusze, na każdych studiach ważne jest kucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze napisz proszę do mnie maila, bo jestem w podobnej sytuacji co Ty ale nie chcę się ujawniać na kafeterii magdaziolk3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na takich na ktorych trzeba myslec, ale tam kobiet bardzo malo, wiec nie dziwi mnie oburzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce sie ujawniac a podaje magda ziolkowska, pelne imie i nazwisko lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mało mnie obchodzi o czym ty dokładnie pisałaś, o depresji ciągle tu jęczysz, w każdym razie tego typu problemy z psychą ma teraz prawie każdy i nie odwracaj kora ogonem. Pytam się czy byś się zamieniła z autorem skoro niby nie wiesz co jest gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet pisze o swojej ślepocie, a debile dywagują na temat studiów i prowokacji na kafeterii. Rzeczywiście to forum to dno i nie ma sensu się w nim udzielać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wypad motloch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×