Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abstraktyk

Kto pamieta Wergiliusza ?

Polecane posty

Gość gość
What ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s**tt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam cierpliwie te wasze tu czesto absurdalne wpisy i stwierdzam, ze nie ma tu nawet jednej osoby, ktora zna cala prawde. Ciagle jakies sprzecznosci badz niedorzecznosci. Kazdy cos tam wie a reszte wymysla. Niektorzy mysla i pisza bardzo zyczeniowo. Ale zycie to nie koncert zyczen. Inni wyciagaja jakies fakty z przeszlosci i dodaja do rzeczywistosci kupe nieprawdy (z przewaga kupy). W sumie jedno wielkie nieporozumienie plus kilka dodatkowych. Podejrzewam, ze gdyby on tu napisal cala prawde. Szczerze i otwarcie. To i tak czesc osob by nie uwierzyla...bo oni wiedza nawet lepiej od niego. To nie swiat jest dziwny a jedynie ludzie ktorzy na nim zyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi miec szlachetne serce, po tylu latach, przyjac go z powrotem. Pierwsza milosc nie rdzewieje. To fakt. Tez czasami tesknie za moja licealna miloscia …...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po moim wpisie "gość 2018.09.06 " bede od dzis komentowac tylko prawdziwe fakty z jego zycia. Wpis, gość wczoraj - nieprawda, wiec nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest, że pozbawiił ludzi pracy. Zaprzeczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tu nie chodzi o zaprzeczenie, tu chodzi o Twoje zrozumienie. Tysiace ludzi traci codziennie na swiecie prace. Jedni decyduja kto ma ta prace stracic, a inni wykonuja decyzje tych ze. On byl jednym z tych. Obojetnie jaka decyzje podejmiemy ...zawsze znajdzie sie ktos, kto bedzie psioczyl i ktos kto bedzie z tego powodu szczesliwy. Nie da sie wszystkim dogodzic. Takie jest zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o dogadzanie tylko o niszczenie, bo żyć to on już niejedno zniszczył, nawet dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twoj wpis jest za bardzo sugestywny i subiektywny, zeby mozna bylo sie do niego ustosunkowac. On tez swoje wycierpial, tyle, ze ty nic o tym nie wiesz. Badz nie chcesz przyjac tego do wiadomosci. Tez czesc jego osobowosci zostala zniszczona. Czasem facet odchodzil wrecz od zmyslow. Widac zycie samo z siebie wyrownuje rachunki, nie pytajac nikogo o zgode. Ale kazdy najchetniej pisze o sobie. Ty natomiast o sobie nie piszesz. Wiec po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powiedz mi tylko jedno, ta jego obecna to panna z dzieckiem czy tez wdowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się matka samotnie wychowująca dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja slyszalam, ze ojciec tej dziewczynki nie zyje, wiec chyba jednak wdowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak juz pisalam dwa dni temu ( o dziwo moj wpis zniknal po kilku godzinach i go nie ma) powtorze wiec jeszcze raz, ze on to on ...ale nie mam zadnego prawa zeby komentowac pytania dotyczace osob trzecich i to niezaleznie od tego, czy sa to osoby mu bliskie, czy nie. Kazdy normalny czlowiek to uszanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja go nadal kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tak to sie czasem w zyciu zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego jego kocha kilka kobiet, ma w czym przebierac, a mnie nikt, nawet suka ze zlamana noga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.08.27 Wiem od corki, ze ta dziewczyna na pewno chodzi do gimnazjum a jak chodzila z moja corka do klasy to opowiadala, ze jej tata nie zyje, wiec ta kobieta na pewno jest wdowa. To sa potwierdzone fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w tym dziwnego, że wdowiec spyknął się z wdową ? Co za ciemnogród !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadliwa żmija

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Ha, ha, teraz sam na własnej skórze poczuł, jak to jest być zwolnionym z pracy. Dobrze mu tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No jestes jednak prawdziwa zmija...sam sie zwolnil bo ma juz nowa prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarek

To on pracowal ? Nieprawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak go niby zwolniono to musial chyba pracowac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadliwa żmija

Sam się zwolnił, z takiego stanowiska ? Chyba cie oczohrało ! Dostał za swoje i tyle. Trochę sprawiedliwości jeszcze jednak jest na tym świecie. Karma wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zmijko, nie oceniaj innych przez pryzmat twoich wlasnych priorytetow. Nie dla wszystkich pieniadze sa najwazniejsze, szczegolnie jak sie ma ich duzo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedowiarek

Jesli to co on robil mozna nazwac praca, to co ma powiedziec papiez ?

Zapierdala od rana do wieczora, nawet w niedziele musi wczesnym rankiem wstawac i wyglaszac jedyna prawdziwa prawde. Przeciez on tylko chodzil do pracy, jak mu sie oczywiscie chcialo, kasowal siana jak Bill Gates a z ludzmi obchodzil sie jak faszysci z “podludzmi“. Co mnie irytuje, to fakt, ze wlasnie na takich laski leca. Jednak kasa robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niedowiarek...a ciebie nie chcial, ze tak plujesz jadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarek

Nie jestem gejem ale przyznam szczerze, ze mu zazdroszcze, nie tylko lasek. Ja na kazdy grosz musze zapierdalac, nocki, soboty, niedziele, nie mam nikogo, bo mnie nato nie stac, wyjazd do Polski to inwestycja zycia. Wiec jak to mam oceniac ? Przylatuje do Polski na koszt firmy, "robi porzadek" czyli wypierdala na ulice kilkanascie osob, niektorzy z kilkunastoletnim doswiadczeniem, bezwzglednie, bez zadnych tzw. "programow socjalnych" a przeciez z nimi pracowal, gdzie lojalnosc wobec kolegow ? To tak po krotce.

Z drugiej strony nie rozumiem, za przeproszeniem "glupich cip", ktore tu sie mocza, niby wszystkie maja go za nic, to po co sie rozpisuja ?

Wy kobiety jestescie jednak megahipokrytkami, sikacie w majtki a kazdy widzi, ze zesralybyscie z radosci, gdyby tylko na was spojrzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka

A ja nie chciałabym być w jego skórze, po tym wszystkim co przeszedł żadne skarby tego świata nie byłyby w stanie mnie uszczęśliwić. Miejcie wzgląd na to, nie jeden z was pewnie by tego nie przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×