Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abstraktyk

Kto pamieta Wergiliusza ?

Polecane posty

Gość gosc

Niedowiarek, ty masz chyba problemy z postrzeganiem rzeczywistosci. On niby wy...il ludzi na ulice? Od kiedy to wasale rzadza firma? Wasale sa od wykonania polecen. Ale tobie nie ma sensu i tak cokolwiek tlumaczyc bo i tak przekrecisz wszystko o 180 stopni. Idz lepiej na spacer albo przeczytaj jakas ksiazke. A swoj jad wypluj do kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Zmijo skad wiesz, ze go wywalili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zmija tego nie wie, to jedynie jej myslenie zyczeniowe ale zycie to nie koncert zyczen, hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadliwa żmija

W starej firmie, w Polsce, gdzie “zredukował” personel, aż huczy, że teraz jego “zredukowali”, długo nie trwało i jemu też się dostało. Poszerzył grono odbiorców socjalu, ha, ha, ha………

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jakiego socjalu? Przeciez ma juz od tygodni nowa prace wiec co ty majaczysz. Wy wszyscy tutaj jestescie chyba chorzy na glowe i macie traume na jego punkcie. Nie przyjmujecie do wiadomosci faktow z jego zycia (faktow ktore mozna sprawdzic) tylko tworzycie na wlasna potrzebe jego historie. Historie niestety nieprawdziwa.  A on kwitnie jak paczek i wreszcie jest szczesliwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mungostka

W poniedzialek corka pojdzie do szkoly, to sie wszystkiego dowiem. Opowiadala mi, ze ta dziewczyna (14 lat) ma chlopaka 18 lat. Dla mnie to troche dziwne no ale nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość realistka napisał:

A ja nie chciałabym być w jego skórze, po tym wszystkim co przeszedł żadne skarby tego świata nie byłyby w stanie mnie uszczęśliwić. Miejcie wzgląd na to, nie jeden z was pewnie by tego nie przeżył.

DOKLADNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość mungostka napisał:

W poniedzialek corka pojdzie do szkoly, to sie wszystkiego dowiem. Opowiadala mi, ze ta dziewczyna (14 lat) ma chlopaka 18 lat. Dla mnie to troche dziwne no ale nie moja sprawa.

Dokladnie, nie twoja sprawa. Wolnosc Tomku...mieszka przeciez w domu nie uciekla wiec chyba to nie zadna tajemnica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość Gość

Tez nie wierze, zeby musial starac sie o socjal, takim ludziom hajs wpada sam do kieszeni, nawet na pewno nie maja pojecia ile maja. Tez podejrzewam, ze dostal gdzies lepsza fuche, widocznie bylo mu za malo. A biednemu zawsze piach w oczy - stara prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarek

"W poniedzialek corka pojdzie do szkoly, to sie wszystkiego dowiem. Opowiadala mi, ze ta dziewczyna (14 lat) ma chlopaka 18 lat."

Bogatemu diabeł dzieci kołysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba "Bogatemu to i byk sie ocieli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam zycie

Czy wy nie rozumiecie, ze on jest z innego swiata ? On nie biadoli nad problemami, on je rozwiazuje. Uczcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triceratops

Jak się ma melony na koncie to problemy same się rozwiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takainnaina

Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A mozesz napisac dlaczego go tak wciaz kochasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale on juz kocha inna kobiete i z tego co wiem, to bardzo bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

Znam go ale nie moge zrozumiec zachwytu nim. Facet jak facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takainnaina

Kocha się tylko raz i na zawsze. Ta kobieta to szatan, opętała go razem z tą swoją córeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kazda milosc jest nowa i inna, nie da sie porownac dwoch roznych milosci. Ty moze kochasz i raz, co nie znaczy ze inni maja tak jak ty. Najwazniejsze, ze to "opetanie" przez obecna kobieta czyni go badzo, brdzo szczesliwym. I ty jako urodzona hipokrytka powinnas to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada

Kup sobie kałacha i odstrzel se łeb !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rzedzisz jak stara ..., strzel se lepiej w leb i nie zasmiecaj tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czolem !

Ostatnio duzo slyszalem i prawde mowiac, nie wiem w co i komu wierzyc.

Moze ktos tutaj jest w stanie zweryfikowac te wiadomosci ?

 

Śmiertelny wypadek na DK19 w Trzcianie

17.09.2020 17:10Wiadomości / Na sygnale / Dukla Śmiertelny wypadek na DK19 w Trzcianie - terazKrosno.pl
 

Po tragicznym wypadku zablokowana jest DK19 w Trzcianie. W samochodzie osobowym zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.
Około godziny 17 służby ratownicze zostały poinformowane o zderzeniu dwóch pojazdów na DK 19 w Trzcianie.
 

Prawdopodobnie przyczepa samochodu ciężarowego jadącego od strony Barwinka w kierunku Miejsca Piastowego zjechała na przeciwległy pas i doszło do zderzenia z jadącym z przeciwnej strony samochodem osobowym. Podróżowały w nim trzy osoby. Jedna osoba była na miejscu reanimowana przez przybyłe na miejsce służby ratownicze. Niestety, jej życia nie udało się uratować. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Według ustaleń portalu, do wypadku doszło na łuku drogi. Prawdopodobnie naczepa ciężarówki zjechała na przeciwny pas uderzając w osobówkę, którą podróżowały trzy osoby.

W wypadku zginęła 16-latka. Dwie inne poszkodowanane osoby z osobówki zostały przetransportowane do szpitala.

 

Skopiowalem tylko tekst, bo nie moge wkopiowac linku ani fotek.

Ale mozna wrucic do wyszukiwarki nastepujacy tekst:

 

Tragiczny wypadek w Trzcianie w powiecie krośnieńskim. Jedna osoba nie żyje, a dwie trafiły do szpitala po zderzeniu ciężarówki z osobówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak mi tato o tym opowiedział, pomyślałam, że pewnie ktoś tu ten temat poruszy, nie przypuszczałam jednak, że pojawią się artykuły z gazet. Masz rację, informacje są niespójne (może dlatego, że jest więcej Trzcianek w Polsce ?) i nie pokrywają się w 100% z relacją taty. Ja mogę tylko powiedzieć, że wypadek wydarzył się w Bieszczadach, jedna osoba zginęła na miejscu, druga jest w stanie krytycznym, trzeciej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Chcesz wiedzieć coś więcej, napisz na priv.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na portalu Krosno 112 jest o tym wypadku napisane: "Ofiarą wypadku jest 17-latka z Zawadki Rymanowskiej w gminie Dukla" I jaki ma to niby zwiazek z Wergiliuszem? Chyba komus fantazja popuscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ABSTRAKTYK napisał:

Dzieki Ester,

to wystarczy.

Smutne.

P.S.

"gwoli wyjasnienia" - o jakim slubie i zawadce ty bredzisz ?

Napisalam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×