Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abstraktyk

Kto pamieta Wergiliusza ?

Polecane posty

Gość gość
why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
tia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powtarzam pytanie: Jak to jest, ze jedni maja ciagle kogos a inni przez cale zycie brna samotnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.50 Na tej samej zasadzie, ze jeden jest rudy a drugi czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, rudzielce raczej szczescia nie maja, za to bruneci sa z reguly sa przystojni. Samo zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być rudym niż ślepym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inter pedes virginum gaudium est juvenum. Taka Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.07 Nawet nie wiesz...jak malo wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mało wiem ale dużo widzę, nie rozumiem tylko, co kobiety w nim widzą, ja bym na takiego nawet nie splunęła, nie wspomnę o związku, nie byłabym w stanie nawet podać mu ręki, spaliłabym się ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty powiesz...nie chcialabys na niego nawet splunac a ciagle o nim tu piszesz. Masz problemy z postrzeganiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
quidquid agis, prudenter agas et respice finem pomyslcie o tym, zeby wam pozniej wstyd nie bylo to taka stara prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinien poszukać dobrego okulisty bo z jego wzrokiem coś nie tak. Jak można tak nisko upaść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szalalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda, takich piękności tylko z latarką w stogu siana szukać. Gdzie on ma oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty naprawde uwazasz, ze wszystkim musi sie to samo podobac? Gdyby tak bylo, to ty tez bylabys cale zycie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:24 A gdzie faceci mają mózg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W części ciała popularnie zwanej żołędziem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam, ze ta jego “dziewczyna“ musi od wrzesnia pojsc do szkoly specjalnej, bo sobie nie daje rady w normalnej szkole. Niezle musial dziecku zrabac psychike,ze doszlo az tak daleko. Pytanie tylko, gdzie matka ? Nie widzi, co sie dzieje ? A gdzie Jugendamt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tempore o mores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jugendamt to patologia sama w sobie, specjalizuja sie w rozbijaniu normalnie funkcjonujacych rodzin a tam gdzie sa potrzebni boja sie ingerowac. Bo dzieciom w Niemczech wolno rozmawiac tylko po niemiecku, kazdy inny jezyk jest karany odebraniem dziecka rodzicom i ulokowaniem w tzw rodzinie zastepczej. No chyba, ze mowi po arabsku, tym arszlochom wszystko wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,37 Ale sie usmialam. Az mi cie szkoda, czy raczej twojej niewiedzy. Otoz w Polsce i Niemczech jest rozbieznosc nazw szkol. Ta samo okreslenie "szkola specjalna" w Polsce znaczy "dla przyglupow" a w Niemczech "dla wyjatkowo uzdolnionych". W Niemczech szkola dla przyglupow nazywa sie "Förderschule" albo "Sonderschule". Takze ie martw sie o nich. Jugendamt do nich na pewno nie zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za niemota sie tu wypowiada :) Malo, ze nic nie wie o niemieckiej szkole to jeszcze nazywa jego pasierbice, jego dziewczyna. P Kobieto, przestan w koncu cpac to gowno to ci mozg znowu zacznie normalnie funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co slyszalam od corki, to ta dziewczyna chodzila w zeszlym roku do Gymnasium, wiec jesli musi do specjalnej szkoly to chyba takiej, jak ktos pisal, dla szczegolnie uzdolnionych a nie dzieci z problemami. Ja osobiscie slyszalam tylko o prywatnych takich szkolach, dlatego nie zazdroszcze rodzicom, jezeli musi tam pojsc, kto moze sobie na takie cos pozwolic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12/43 Ze ciebie na to nie stac to nie znaczy ze innych tez nie. Gdyby tak bylo to taka szkola nie mialaby jednego ucznia, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiesz mi, ze jak ktos przyjedzie z Polski to go od razu stac na wyslanie dziecka do prywatnej szkoly. Jestem tu juz kilka lat i wiem jakie sa realia. My np musielibysmy chyba jesc suchy chleb z woda, zeby na takie cos sobie pozwolic. Czynsz to prawie polowa zarobku meza, splacamy auto, na urlopy jezdzimy tylko do Polski. Takie szkoly sa z reguly z internatem a te nie sa za friko. Po za tym dziecko trzeba ubrac, uposazyc, kieszonkowe to pewnie kilkaset €, wiec nie mow, ze to normalne. Jak ktos zarabia kilkanascie tausenow to mu nie robi roznicy, ale jak ma sie do dyspozycji 3-4 tys na m-c, to trzeba gleboko nad tym pomyslec. A on przeciez tez tu dopiero kilka lat jest i co, tak wysoko zaszedl ? Nie, nie zazdroszcze mu, ale wiem jakie bajki opowiadaja o swoich zarobkach Polacy, czasem to tylko siasc i plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-4 tysiaki to on zarabial w Polsce i chyba nie myslisz, ze wyjechal, zeby sobie pogorszyc ? Ta jego laska jest podobno lekarzem specjalista, wiec nawet jesli nie ma wlasnej praktyki, to siana i tak ma wiecej niz na dachu chlopskiej chalupy. Z reszta, co tu duzo gadac, usytuowana Niemra polecialaby na biednego Polaka ? Dajcie spokoj, facet ulozyl sobie zycie a wam zazdrosc d**y rozrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-4 tys chyba zlotych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×