Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klempa55

Wieczorem...w lesie

Polecane posty

do Ciekawska Polecam ta wymiane z nocy z tego tematu [gość dziś będziesz miał trolla Wilku. Nie szkoda Ci tego tematu? wilk1946 dziś do gość dziś Grozisz??? Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx] Jak bedziemy im ulegali w takich sytuacjach to oznacza ze to oni mowia Waderze, Ciekawskiej, EVE, Wilkowi z kim wolno im rozmawiac na temacie ktory lubisz:) A Ty chyba cenisz sobie wolnosc czy lubisz sluchac chamskich trolli??? Jak Tworczyni tematu mnie poprosi zebym go opuscil uszanuje jej wole ale tylko jej:) Zaden chamski troll nie bedzie decydowal gdzie Wilk wchodzi i z kim rozmawiam i Tobie polecam taka sama postawe:) Uleglosc nie zmniejsza agresji tylko ja nasila!!! Wszystkim przed II wojna swiatowa wydawalo sie ze jak oddadza Czechoslowacje to Hitler nie posunie sie dalej Teraz wszystkim sie wydawalo ze jak odpuscimy zabor Krymu to Putin sie tym zadowoli Ja nie zamierzam temu ulegac to jest droga do nikad:) Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to cytujesz? Cos osiągnąłeś wczoraj? Chyba nie. Wilk, przegrywasz. Coraz więcej niebieskich ci ubliża. Dzis usłyszałeś od jednego ze jesteś zjebem. Jeszcze myślisz, ze masz tu twarz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, jaka groźna wymiana zdań. Zapomniałeś, że zostałeś po tym strolowany i poszedłeś na swój temacik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku zalatwiles z amstafem porachunki? AMSTAFF TO KOKE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trewor ma racje co do Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twórczyni już cie wyrzucała, ale ty wracasz jak trochę przycichnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska Masz racje nie powinieniem reagowac na zaczepke totalne ignorowanie jest najlepsza metoda ale musimy byc solidarni Prawo Wilka na ERO jest proste 1. Na temacie rzadzi Tworca wyznacza cele zasady i klimtat decyduje kto jest mile widziany a kto nie bo np nie pasuje do klimatu 2. Nie wpieprzamy sie sobie nawzajem w swoje tematy czyli jak temat nie pasuje to 2.1 nie wchodzimy na niego 2.2 szukamy takiego co nam pasuje 2.3 nie znajdujemy takiego co nam pasuje zakladamy wlasny Mysle ze chyba zgadzasz sie z tymi prawami roznica miedzy nami jest tylko taka ze ty uwazasz ze sie nie da ich wprowadzic i wyegzekwowac Ale cale zycie Wilka sklada sie z tego ze jak cos wymysle to rozni ludzie nawet lubiacy mnie mowia ze to nie mozliwe A Ja robie swoje i wiekszosc z tych rzeczy realizuje i doprowadzam do konca:) Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj g****o zrealizowałeś. Gadaj zdrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Wadery już wylatywaleś i jakoś dalej tam pisałeś. Kogo ty chcesz nabrać tymi tekstami o swoich prawach? Wyrzucą cie to wrócisz za pare dni nieproszony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Wadera sie dogadalismy wrocilem jak uznalem ze temat w takim klimacie mi odpowiada wczesniej mnie nudzil dopasowalem sie wtedy do zalecen Wadery co do dlugosci i charakteru wpisow i jego klimatu Nie wierzysz zapytaj Wadery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śledziłam tematu aż tak uważnie, ale nie pamiętam żeby ktoś z nich zapraszał ciebie spowrotem. Sam przylazłeś bo taki typ bez honoru jesteś. dlatego ludzie Cię tu obrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce z lodu
Przecież sama powiedziałaś ze podkradalas szyszki z lasu. A gdzie jesteśmy? W lesie . Dobra to miało być dla rozładowania atmosfery ale chyba się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, rzeknij coś mądrego albo zamilcz ;) WIlk ma prawo być, gdzie chce (otwarte forum), tak samo jak Ty (choć najlepiej milczący :P )Hej, CiZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce z lodu
Wiem ze nie o tym ale chciałam rozluźnić wątek ale nie jestem w tym dobra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce z lodu
Dobra poluzuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce z lodu
A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer Eve, może ty rzeknij coś mądrego. Według zasad Wilka nie powinien mieć prawa rozmawiać z wami a wy z nim. To nie ja wymyślam takie idiotyzmy, ale mam prawo komentować absurdy. Bo nie zabroniłem tego sobie żadnymi chorymi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk jeszcze Cie nigdy nie pogonił od siebie? To jakaś wyjątkowa sytuacja chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takich to absurdach mówię. Dobrze, że Prawo Wilka nie przewiduje kary śmierci. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce z lodu
Skazani na wygnanie? Ale chore zasady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym lesie to przynajmnie jakas chate z bali mamy czy juz taki ekstremalny Buschcraft ze spimy w szalasie z galezi:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce z lodu
Pod gołym niebem. Takie są zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w d**e Wiecie jak zimno jest w nocy wlesie? I jak tancza cienie na drzewach a kazdy zlamany patyk wydaje sie zblizajacym dzikiem az adrealina gotuje sie wzylach Czesto spie w lesie tylko przy ognisku i doznania sa niezapomniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce z lodu
A dzik nie zaatakował? Ja to tylko w namiocie spałam to odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce z lodu
No i po imprezie zbieramy się kochani. Pora coś zjeść. Znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
I mchem się można pookrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromi.... :DCiZ, cudo, cudo, chce taaaaaki domek! 😭Ogólnie to witam wszystkich, gdzie się mogę przespać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×